Sobota, 28 października 2017 r.

Udany jubileusz Michała Buchalika

Wprawdzie w wiślackich barwach debiutował ponad trzy lata temu, bo w lipcu 2014 roku, ale dopiero teraz cieszyć może się z pierwszego poważniejszego jubileuszu. Mowa o Michale Buchaliku, który we wczorajszym spotkaniu z Lechem Poznań wystąpił w koszulce z "Białą Gwiazdą" dokładnie po raz pięćdziesiąty. I uczcił ten fakt bardzo dobrze, bo takie też zaliczył przeciwko "Kolejorzowi" zawody.

Oto aktualny dorobek Michała Buchalika w Wiśle:
mecze: bramki:

Ekstraklasa: 47 0
Puchar Polski: 3 0

Razem dla "Białej Gwiazdy": 50 0


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Prezes
Panie Michale - Wszystkiego Najlepszego
Bardzo mi jest miło, że to już tyle razy zagrał Pan dla naszej Wisełki. Cieszę się, że wybija Pan każdą niepewną piłkę daleko od siebie po prostu ją piąstkując. To o wiele lepsze, niż niepewne łapanie. Wiem, wczoraj było dużo szczęścia - ale tak ma być. Jeszcze raz powtórzę - to bramkarz jest królem pola karnego. To Pan ma pełne prawo ustawiać drużynę. Co będzie jak braknie Arka...? To Pan musi wszystko przejąć, ustawiać ich, niejednokrotnie okrzyczeć. Obcokrajowcy, jak chcą u nas grać muszą znać podstawowe zwroty po polsku. Nie dajmy się zwariować. A też bardzo się cieszę, że oni chcą grać dla nas.To Pan wychodzi w górę najwyżej i krzyczy "MOJA", a o tym muszą słyszeć napastnicy przeciwnika. Pozdrowienia i powodzenia!

15            0
76piwowar76
dobrze Buchal
i wiadomo jak trzeba bronić w każdym meczu. Więcej odwagi przy wrzutkach i będzie git :)

19            -1
~~~Lando
tsw
Elegancko Michał... Oby tak dalej... Ostatnio świetnie bronisz, swoją drogą bramkarze którzy kiedyś byli wyśmiewani są teraz bardzo chwaleni... Vide: Buchalik, Gliwa...

12            -1