Piątek, 3 listopada 2017 r.

Przypominamy o promocji!

Przypominamy, że wszyscy kibice, którzy przed niespełna dwoma tygodniami odwiedzili stadion Wisły Kraków, przy okazji naszego meczu z Legią Warszawa, mogą skorzystać z wyjątkowej promocji. W związku z faktem, że szlagierowe spotkanie zgromadziło na naszym stadionie 33-tysięczną widownię - kupując bilet na jutrzejszy mecz z Sandecją Nowy Sącz - możecie otrzymać aż 33% rabat!

Przypominamy także, że klub na potyczkę z Sandecją oraz na czekające nas za dwa tygodnie spotkanie ligowe z Pogonią Szczecin - przygotował możliwość zakupu wejściówek w pakiecie. Ich cennik znajdziesz na grafice obok.

Do zobaczenia na stadionie!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~znw ....
Promocja - a przed meczem z Sandecją
o 15:30 Wisła Can-Pack gra mecz ligowy w kosza ...

9            -2
stary wiślak
Czemu do pakietu na dwa mecze wymagana jest karta kibica?
Czyli co? Klient,który nie zaktualizował plastiku za dychę,nie ma prawa do skorzystania z tej promocji? Zadawałem tu kiedyś pytanie jaki jest powód wymagania KK przy kupnie karnetu i konkretnej odpowiedzi nie otrzymałem,poza kpinami ze strony kilku osób. Teraz czytam,że klient chcący kupić promocyjny pakiet na dwa mecze, nie jest uprawnionym klientem,a jak za dychę kupi plastik,czyli KK to się nim staje.Mnie to nie dotyczy,bo mam karnet,ale kolejne pytanie się nasuwa.

9            -29
~~~mad orc
Coś mało komentarzy.
Jakoś nie widzę tutaj kłótni o bilety. Zapewne ci, którym brakło na mecz Wisełki z 7 już dawno zakupili dla siebie, pomni ostatnich doświadczeń. A ci którzy chcieli ostatnio przyjść na R22 NA 7, to już mają bilety do Szczecina.

16            -1
~~~Jarek
Podsumowanie
Szacuje ,że poszło ponad 9 tysięcy ale , może się mylę . Powinno być 15 tysięcy na takiej promocji. Z tego co mi wiadomo , to Sandecja przekazała grupie z sąsiadki 100 biletów i będą i wspierać

2            -2