Piątek, 3 listopada 2017 r.

Raport medyczny przed meczem z Sandecją

Na konferencji prasowej, przed meczem z Sandecją Nowy Sącz, raport o stanie zdrowia kontuzjowanych zawodników Wisły Kraków przedstawiła rzecznik prasowy naszego klubu, Pani Olga Tabor-Leszko.

I tak - po operacji kontuzjowanego kolana jest już Iván González i trwa proces jego rehabilitacji.

Zabiegi rehabilitacyjne w Hiszpanii przechodzi wciąż nieobecny Fran Vélez, z kolei duża poprawa jest jeśli chodzi o leczenie Pawła Brożka, który może być do dyspozycji trenerów wcześniej, niż pierwotnie zakładano.

W meczu z Sandecją zabraknie niestety Pola Lloncha, ale w jego przypadku rehabilitacja także przynosi zamierzony efekt.

Pozytywnym doniesieniem jest natomiast ta związana z Patrykiem Małeckim, który trenował już w bieżącym tygodniu z drużyną i być może będzie mógł zagrać już w sobotnim meczu z beniaminkiem z Nowego Sącza. Na pewno natomiast trudno spodziewać się, aby był to występ w pełnym wymiarze czasu gry.

- Patryk Małecki nie jest jeszcze gotowy na pełne 90 minut, ale jest powołany do kadry meczowej i jest zawodnikiem, który może pojawić się na boisku, aby jutro nam pomóc. Jest całkowicie wyleczony i trenował z pełnym obciążeniem - powiedział trener Wisły Kraków, Kiko Ramírez.

Hiszpan uspokoił jednocześnie, że przedwczesne zejście z boiska przed tygodniem Carlosa Lópeza nie oznacza jego absencji w meczu przeciwko Sandecji.

- Rolą sztabu jest też to, aby przygotować zawodników pomiędzy jednym meczem, a drugim. Musimy tak dostosowywać obciążenia, żeby wybierać kiedy zawodnik ma wychodzić na zajęcia, a kiedy nie. Tak też było trochę w tym tygodniu z Carlitosem. Łączna praca całego sztabu poskutkowała tym, że jest on w stu procentach gotowy na jutrzejszy mecz. Udało nam się doprowadzić go do meczu - przyznał trener Wisły.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~takitam
Akurat powrot Maleckiego nie cieszy
jak widac gra bez niego wyglada o wiele lepiej

24            -82
therone
Mały!
Liczę, że trochę nam pomoże w ofensywie, bo Carlitos sam nie da rady, a Imaz i Boguś słabo jak na razie wyglądają. Mam nadzieję, że wyjdzie w pierwszym i zagra te 60 minut. :-)

17            -3
GrzegorzS
Czyli z treningu i gry
jest wyłączonych 4 zawodników, owszem ważnych dla zespołu ale ich urazy to wynik boiskowej walki, ale przez cały tydzień wmediach wałkowany jest problem, że trenerzy wyniszczają piłkarzy nie monitorują, wręcz zmuszają idoków, by kosztem zdrowiagralii trenowali. Kurcze w Zagłębiu Lubin niezdolnych do gry i treningu jest 8 piłkarzy ze Starzyńskim na czele, ale to w Wiśle jest problem. Nic fajnie, że Mały wraca, ale na tak cięzki mecz to jesi już jako zmiennik przy dobrym wyniku na ten ostatni kwadrans. Kadra jest na tyle liczna, że ma kto walczyć w tym ciężkim meczu, bo on rozstrzygnie się w sferze walki i skuteczności w polu karnym rywala. Im dłużej będzie wynik 0-0 tym Sandecja będzie nabierać ochoty i tym silniej będzie walczyć. Wiasła musi na pełnej koncentracji narzucić swoje warunki to nie będzie mecz jak z Lechem, czy Śląkiem, w którym rywal zagra otwarty futbol oni się będa bronić starać wysoko przejąc piłke i skontrować w cenie będzie prosta gra rywala. By wygrać trzeba być skutecznym i skoncentrowanym i zagrać jak by na przeciwko wyszedł Lech.

9            -3
kibic Białej Gwiazdy
Walka do upadłego
i będą 3 pkty. Do boju Wisełka. Patryk zdrówka, Maciek S. - jesteś w gazie, pokaż że brak powołania to wielka pomyłka.

17            -1
~~~sympatyk
...
ten kto " załatwił" Frana czyt. sztab medyczny-kryminał...kto zezwoli na gre Frana z kontuzja ,która teraz się pogłębiła??

9            -8
~~~22ABG22
Velez - Llonch
Brak kogokolwiek z tej dwojki jest najwiekszym bolem glowy Kiko. Imaz i Perez nie sa w stanie zapewnic w srodku pola takiej kontroli, tylu odbiorow, takiej walki i to az nadto widoczne bylo w Poznaniu. Generalnie ciezkie zadanie przed Kiko, tym bardziej, ze Sandecja to zespol opierajacy sie na walce w srodku.

14            -2
~~~Djdjdj
Na Sandecję widzę to tak
Buchal, Cywka, Arsenić, Głowa, Sadlok, Bartosz, Basha, Halilovic, Imaz/Kostal, Wojtkowski, Lopez

6            -1