Poniedziałek, 6 listopada 2017 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Pogonią! Specjalna zniżka dla studentów!

Od dziś, tj. 6 listopada, kibice "Białej Gwiazdy" kupować mogą bilety na kolejny mecz piłkarzy krakowskiej Wisły na własnym stadionie. W nim wiślacy zmierzą się z Pogonią Szczecin, a spotkanie to zaplanowano na piątek, 17 listopada 2017 roku, na godzinę 20:30.

Bilety kupować będzie można na stronie bilety.wisla.krakow.pl, a także w Strefie Kibica.

Bilety przez Internet można będzie nabywać przez całą dobę. Po zakupie biletu online proszę sprawdzić status transakcji w zakładce "Twoje zakupy". Sprzedaż biletów na stronie bilety.wisla.krakow.pl zostanie zakończona w dniu meczu (17 listopada) o godzinie 14:00.

Bilety w Strefie Kibica można kupować:
- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w dniu meczu (17 listopada) od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy.

UWAGA: w przypadku zakupu biletu w Strefie Kibica nie ma konieczności posiadania Karty Kibica. Kupujący musi jedynie podać swoje dane osobowe - imię, nazwisko oraz numer pesel.

Specjalna zniżka dla studentów!

Studenci krakowskich uczelni, po okazaniu ważnej legitymacji, mogą zaopatrzyć się w wejściówki na mecz Wisła - Pogoń w cenie 15 zł. Promocja obejmuje sektory E13/14/15.

5% zwrotu za zakup biletów dla posiadaczy nowej Karty Kibica z funkcją cashback!

Posiadacze nowej Karty Kibica Wisły Kraków z funkcją cashback » mogą skorzystać ze specjalnego pięcioprocentowego zwrotu wydanych środków na indywidualne konto cashback.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


36    Komentarze:

woytek1974
20 tysięcy Wizytatorów!
Ruszyła sprzedaż biletów więc czas ruszyć szlachetne "cztery litery". Piszę to szczególnie do tych kibiców, którzy wizytują R22 tylko z okazji meczu z Cracovią i Legią!

65            -8
MARECKI
Bilety
Witam. Czy jeśli nam karnet na jesień to musze kupować nowy na mecze które odbędą się w tym roku?

20            -6
stary wiślak
woytek!
"Wizytatorów" byłoby wiecej. Tylko nie wiem czemu, klub wymaga do pakietu na dwa mecze,dodatkowego plaskiku za 10zł. Ludzie bez ważnej karty kibica nie mają prawa do promocji. Znam takich,którzy nie przyjdą na Pogoń z tego powodu.

19            -83
woytek1974
@stary wiślaku
Jakoś na mecz z Legią i Cracovią przychodzą i jest pełny stadion. Jak komuś zależy na klubie to przyjdzie. Inni szukają wymówek! Ale w jednym się z Tobą zgadzam: im prościej tym lepiej!

47            -4
~~~TSW
Brawa dla działu marketingu
Zobaczcie jak w ostatnim czasie często pojawiają się różnego typu promocje i akcje zachęcające do przyjścia na mecz. Jeżeli chcemy mieć na każdym meczu ponad 20 tysięcy kibiców to właśnie to jest najlepsza droga do tego ;-)

43            -4
~~~€
"""""stary wiślak"""""
Nikt nie mnoży problemów tak jak ty. Ale widać taka twoja uroda. :-)

50            -11
MARECKI
Karnety
Nie rozumiem tych minusów 🤔 Ja tylko spytałem....

25            -6
stary wiślak
Kolego E! Niczego nie mnożę!
Przypomionam tylko fakt,którego nie rozumiem. Po co do pakietu karta kibica? Nie mnożę żadnych problemów,tylko zauważam oczywistą niedorzeczność.

16            -52
stary wiślak
woytek 1974!
Dlatego kiedyś pytałem,skoro karta kibica nie jest obligatoryjnym dodatkiem do biletu i można zwykły bilet zakupić bez karty,to co stoi na przeszkodzie,by bez karty kupić karnet czy ulgowy pakiet na dwa mecze???? NIby żaden problem,ale po co???

27            -42
woytek1974
@stary wiślaku
Skieruj takie pytanie do klubu. Ja nie jestem pracownikiem Wisła Kraków S.A. więc Ci na to nie odpowiem. Pozdrawiam

26            -2
~~~inek
nowa sprzedaż
trzeba wysłac kilku chłopaków z kasami fikskanymi takimi jak mają konduktorzy do akademików - i sprzedwac braci studenckiej bilety na mecze. mam nadzieję, że jest to możliwe

28            -5
stary wiślak
woytek1974!
Ja ciebie osobiście o nic nie pytałem. A faktycznym adresatem tych pytań jest klub. Nie rozumiem tylko niechęci,części kibiców do moich pytań,którte są proste i sensowne.

18            -55
~~~fan1978
KARNETY !!!.....
.....Klub podaje że sprzedał ponad 4,5 tys. biletów na mecz z Pogonią. Myśle że nie są tu ujęte wcześniej sprzedane karnety! No i nie wiem ile tych karnetów Klub sprzedał na sezon?

6            -3
~~~Olo
Termalica Wisła
link » do klatki pewnie nie będzie sprzedaży więc zróbmy to co ostatnio. Pół stadionu nasze :)

16            -1
~~~Misiek
Bilety
Moim zdaniem klub powinien otworzyć punkty sprzedaży biletów w galeriach. Przykładowo Bonarka, galeria Bronowice, galeria Krakowska. Po galeriach kręci się mnóstwo ludzi. Nie każdemu chce się jechać na stadion żeby kupić bilet. Sprzedaż internetowa też nie dla każdego bo starsi ludzie nie ogarniaja. A tak robiąc zakupy na bank ktoś kupi przy okazji bilet.

48            0
~~~Pablitos8 4
Frekwencja
Mamy bardzo dobry wynik jeśli chodzi o średnią frekwencję 16.5 tysiąca widzów. Jeżeli z Pogonią by się udało uzyskać 20 tyś. to może być naprawdę pokaźny zastrzyk gotówki dla klubu.

31            0
~~~wsh
~~stary wiślak
Po to jest potrzebna karta kibica gościu bo na coś muszą Ci ten mini pakiet nabić, a jedynym rozwiązaniem jest właśnie Karta Kibica. Tak samo jak jest z karnetami i tak jest od 10lat. Może gdybyś kupował karnety to Twoja frustracja była by mniejsza. Świat idzie do przodu, nie ma co się bać plastiku. Raz wspierasz klub a dwa ułatwiasz sobie późniejszy zakup biletów przez internet, także Twoje narzekania są nie na miejscu.

40            -3
~~~GS
GS
Wisła ma wiele sponsorów/partnerów. Wprowadzić możliwość kupna biletu na mecz w naszym województwie w takich punktach, jak np. LVBet, Adidas, Multikino. Kibice nie będą musieli jechać specjalnie na stadion po bilet, czy tak jak pisał "Misiek" - będzie można kupić bilet w galeriach :)

21            -3
pawelkaper1
@GS
A nie prościej kolego raz wyrobić kartę kibica i kupować przez neta z domu?😉

17            -4
~~~GS
@pawelkaper1
hmm.. to możliwość wykonania karty kibica w tych punktach? :) Często były komentarze, że kibice z innych miast muszą jechać na stadion specjalnie po kartę kibica. Z Krakowa niektórzy wolą dojechać do większego sklepu niż iść na stadion i martwić się o parking, czy o korki w tamtych okolicach.

10            -3
JendroL
karta kibica
Z ta kartą kibica jest wszystko fajnie pięknie. Dla mnie problemem jest to, że jak juz decyduję sie na przyjazd na mecz (z Łodzi) to często zawsze ze sobą kogoś zabieram czy to siostrę czy to kolegów czy kogoś innego. Kartę kibica mam tylko ja (pozostałe osoby raczej nie są kibicami na codzień i zabieram ich żeby pokazać atmosferę i dlaczego kibicuje Wiśle już tyle lat) i niestety w takiej sytuacji muszę angażować kogoś z Krakowa żeby kupił mi bilety dla pozostałych w tym dla mnie żebyśmy mieli miejsca koło siebie. Niestety nie mam znajomych na miejscu i zawsze muszę pytać o znajomych znajomych co jest uciążliwe. Szkoda, że jak już mam kartę kibica to nie mogę wziąść odpowiedzialności za resztę osób i dla nich też kupić bilet przez internet na moje konto.. znacznie ułatwiło by mi to organizację takich wycieczek :( A kto wie może kogoś ze znajomych zarażę i sobie w końcu takową sam wyrobi? ;]

18            -3
kibic z R22
ostatni wyjazd w tym roku
Warto też powiedzieć,że ruszyła sprzedaż biletów na Nasz wyjazd do Niecieczy. Jest to ostatni wyjazd w tym roku więc tym bardziej wypadałoby się na nim pokazać w dobrej liczbie

12            -2
stary wiślak
wsch! Męrdcze!
Bez tegoż koniecznego i "postępowego" w 21 wieku plastkiku,można bez problemu nabyć jednorazowy bilet w kasie posiadając tylko dowód tożsamości z pesel! Co zatem postępowcu,stoi na przeszkodzie,by klient,bo takim jest nabywca biletu i karnetu,był równo traktowany? Jak ktoś nie zyczy sobie plastiku za 10 zł,to po co mu to wciskać,jako warunek do karnetu czy ulgi pakietowej? Cz ty nie rozumiesz,że nie ma w Polsce obowiązku posiadania kart kibica,aby wejść na mecz ekstraklasy? Czemu klub ma stwarzać dodatkowe warunki i wymagać dodatkowego plastiku,skoro tego czynić nie musi? Co ci przeszkadza,że ktoś dosatanie karnet na tekturce czy bilet pakietowy bez palastkiku? Myśl człowiecze logicznie.

4            -27
pawelkaper1
@GS
Kolego jestem jak najbardziej za tym żeby bilety były dostępne w wielu miejscach (nie wiem jak to wygląda z kosztami). A kartę można wyrobić będąc na meczu, wystarcz przyjechać trochę wcześniej😉

6            -3
brzydal
Stary Wiślaku
Jesteś jak mój teść, każdy pomysł i inicjatywa jest zła bo coś tam. Klub wymyślił warunki promocji i jeśli chcesz to możesz z niej skorzystać a jeśli Ci coś nie odpowiada to kup pojedyncze bilety.

16            -1
stary wiślak
wsh!
Karnet kupuję od lat,co oznacza,że mam kartę kibica! Natomiast nie pisz głupot,że mi karnet muszą na coś nabić,bo wcale nie muszą. Można karnet wydrukować jak bilet na tekturce,jak się zniszczy,to jest problem jego nabywcy,a nie klubu. Nadal nie rozumiem,jeśli ktoś nie chce karty kibica,a chce karnet,dlaczego go nie może kupić?

1            -19
stary wiślak
brzydal! Ty nie rozumiesz tego,co ja piszę!
Ani jednego słowa złego nie napisałem przeciw pomysłowi czy inicjatywie! Zapytałem tylko czemu nałożono obowiązek posiadania karty kibica przy zakupie pakietu na dwa mecze i utrzymania obowiązkui posiadania kk do karnetu? Słyszę tylko krytykę,a nikt na moje pytanie nie odspowiedział! Ty mi znowu przypisujesz,że ja się do pomysłu czepiam! Ależ skąd! Pomysł świetny,tylko po co obowiązek KK????

2            -18
~~~wsh
~~stary dureń
To jak masz KK i podburzasz ludzi na forum jak jakaś społeczniara to Ty może jesteś nie stary wiślak tylko stary żydek. Skoro jesteś taki tradycjonalista to w takim razie zrezygnuj z karty bankomatowej nich ci nabija kase na kartonik, bedziesz w kasie odcinal kupony, jakbza innego ustroju kartki na mieso cukier... Takie są wymogi klubu i tyle, po co to jątrzyć?! KK jedt forma lojalnosciowa Klub-Kibic tym bardziej teraz gdzie dzieki KK sa prowadzone rozne formy marketingu.Taka sama karte dostajesz w Biedronce, Lidlu, Orlenie czy innej instytucji tam tez krecisz pod kasa takie afery?! Czytajac to co piszesz wyglada na to ze tak. Kolejnym plusem KK jest to ze gdyby nasza Wisełka grala w LM to uwierz mi w calej Polsce znalazloby sie multum Januszy ktorzy przyjechaliby tu ogladac Messich czy innych gwiazdorow... I taki Janusz z koziej wólki na pomorzu poszedlby do LV Bet i dostal bilet od reki! Na calym swiecie kluby promuja posiadaczy KK jak i karnetowcow pierszenstwem przy zakupach. Ostatnio bylem na Olympiakosie i tam KK kupuje sie na ROK i kosztuje 20E przy cenach samego biletu na LM 40-50E!! A na ich młyn biletu w kasie nie dostaniesz, po to aby jeden czy drugi turysta potem nie przestawial cie na twoim sektorze. W Barcelonie musisz byc cule aby miec pierszenstwo przy zakupie, wiadomo ze na 100tys stadion latwiej dostac bilet przy meczach typu Leganes, Almeria ale idz kup bilet na polfinal LM czy gran derby...powodzenia. Nam na razie taka sytuacja nie grozi bo mamy frekwencje taka jak mamy ale pamietam czasy gdy dostac bilet na C czy pozniejsze D bylo bardzo ciezko i swoje pod kasa trzeba bylo postac. A teraz kazdy leniwy najwiecej ma do narzekania. Jakby Ci pod drzwi bilet przywiozla pani Sarapata to tez bys narzekal? A skoro znasz takich ktorzy nieprzyjda na Pogon bo nie maja KK to przekarz im ze moga juz w ogole nie przychodzic, takich nie potrzebujemy na Wiśle....

20            -1
~~~€
"""""stary wiślak"""""
Nie masz karnetu i nigdy go nie miałeś. Bo wiedziałbyś, że zakup karnetu jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu klubu dotyczącego zasad sprzedaży karnetów i biletów. Skoro go zaakceptowałeś, to znaczy że zaakceptowałeś plastik. Klub ustalił pewne reguły dystrybucji biletów i karnetów, które będą najdogodniejsze dla zdecydowanie większej grupy kibiców. Jak widzisz, w tej kwestii jesteś w zdecydowanej mniejszości. Nawet sam Willem de Zwijger( który bardzo dobrze zna realia klubu) nie potrafiłby ci tego wyjaśnić, tego, co zostało już wyjaśnione. Po prostu lubisz siać fermęt, bo czerpiesz z tego wielką radość.

17            -1
stary wiślak
Kolego E! Nie pisz głupot!
Jako wierny kibic i wieloletni nabywca karnetu zaakceptowałem plastik,bo nie miałem innego wyjścia,,bo klub bez plastiku by mi karnetu nie sprzedał! Ja cały czas nie piszę o sobie,tylko człeku bezrozumny, o czymś innym,czyli o dodatkowym wymogu,jaki stawia klub przed nabywcą karnetu czy promocyjnego pakietu na dwa mecze. Jeśli chodzi o tą dychę za kartę,to niech skalkulują to w cenie i po "ptokach",a jeśli są inne przyczyny,to niech ktoś to wyjaśni. Chłopie pytam cały czas sensownie,a ty mnie za wichrzyciela uważasz. Jesteś mądry,to mi powiedz,co stoi na przeszkodzie,by klub sprzedawał karnety i bilety promocyjne,bez obowiązku posiadania karty kibica! Jak mi odpowiesz na to pytanioe to jesteś gość. Na razie mnie tylko obrażasz,a na pytanie nie odpowiadasz. I nikt mi sensownie nie odpowiedział. Ja nie stawiam postulatu,tylko pytam i nie doczekałem się odpowiedzi.

1            -20
~~~prawda jest naga
stary wiślak ???
A nie prościej zapytać klub, niż od kwartalu pisać to samo ? Przecież takie sugestie juz były, ale ty wolisz jątrzyc i prowokować Użytkowników naszego portalu ! Czy tak to trudno zrozumieć prostą logikę, czy tego tez nie rozuniesz.

14            0
brzydal
Stary Wiślaku
Postaram Ci się to wyjaśnić. Otóż, klub piłkarski jakim jest Wisła Kraków jest sportową spółką akcyją, a co za tym idzie poza przychodami ponosi też koszty. Aby firma jaką jest Wisła Kraków mogła działać, musi równoważyć ponoszone koszty odpowiednimi wpływami do budżetu. Karta kibica jest niczym innym jak dodatkiem, który pozwlala klubowi osiągnąć dodatkowy dochód (niewielki, a jednak). Organizując akcje promocyjne typu - 2 bilety w lepszej cenie klub osiąga za jednym razem 2 cele. Po pierwsze, sprzedaje kartę kibica tym którzy jej jeszcze nie posiadają, a po drugie uatrakcyjnia zakup biletów w pakiecie tak aby zwykłemu kowalskiemu łatwiej było przyjść na 2 mecze a nie jeden. Ma to duży wpływ na atrakcyjność naszego klubu dla potencjalnych sponsorów, bo więcej kibiców na stadione to większa grupa osób do której dotrze reklama. Niby taniej, a jednak dla klubu się to spina finansowo. Nie są to jednorazowe akcje, więc inwestując 10zł możesz w rabatach otrzymać znacznie więcej. Myśleli nad tym ludzie mądrzejsi od nas, oni układali regulamin i myślę że innej odpowiedzi niż moja Ci nie udzielą. Z jednej strony mówisz, że to dodatkowo kosztuje - owszem, ale czy liczysz korzyści jakie z takowej karty możesz osiągnąć? Jeśli wybrałeś kartę z systemem lojalnościowym za każdy zakup od sponsora Wisły otrzymujesz 5% offu (zwrotu jeśli byś nie rozumiał), cykliczne rabaty na zakupy w pakietach. Masz dodatkowy gadżet który identyfikuje Cię z Twoim ukochanym Klubem. Czy aż tak ciężko to zrozumieć? Część twoich wypowiedzi ma sens, ale czasem uczepisz się jakiejś pierdoły i drążysz ją przez rok, zamiast się zastanowić i samemu sobie na to pytanie odpowiedzieć. Mam nadzieję że rozwiałem twoje wątpliwości. PS. Zapraszam Cię podczas któregoś meczu na trybunę VIP GOLD. Jak zapłacisz 250-300zł za bilet to to 10zł przestanie Ci przeszkadzać. Polecam :).

9            0
logistyk
@stary wiślak
Gdybyś miał odrobinę honoru, to w momencie w którym wszyscy pokazują Ci gdzie Cię mają, zwyczajnie byś zamilkł. Jaki sens ma pytanie setny raz o to samo i otrzymywanie setny raz odpowiedzi, że mamy to Twoje pytanie gdzieś? Gdybyś naprawdę chciał się dowiedzieć, to napisałbyś do klubu i wiedział już pół roku temu. Skoro nikogo to nie obchodzi to nie ciągnij tematu.

13            0
stary wiślak
brzydal!
Czyli twierdzisz,że klubowi chodzi o to 10 zł za kartę? I dobrze! Ty chociaż odpowiedziałeś na to pytanie,bo inni tylko mi naupychali.Natomiast karta nie jest żadnym dowodem lojalności,bo może ją sobie wyrobić każdy,nawet kibic wrogiego klubu. Ja nie postawiłem tego,jako problem,tylko po prostu byłem ciekaw czemu egzekwuje się kartę kibica. Ty mi wyjaśniłeś,że chodzi o 10 zł,które klub zainkasuje! I to jest odpowiedż! Dzięki.

1            -15
~~~€
"""""stary wiślak""""
Jesteś po prostu zwykłym trolem.

14            0
brzydal
Stary Wiślaku
Tak, karta jest po prostu zabiegiem marketingowym. Klub znając wiek, miejsce zamieszkania, płeć jest w stanie przygotować trafniejsze promocje. A że kasują za to? Grosz do grosza... Mi osobiście to nie przeszkadza.

8            0