Poniedziałek, 27 listopada 2017 r.

Michał Buchalik: - Ten mecz był trochę szalony

- Ten mecz był trochę szalony. Gdyby ktoś powiedział mi przed nim, że strzelimy trzy bramki, to powiedziałbym, że to spotkanie spokojnie wygramy, ale dziś sytuacja była trochę inna. Szkoda, że nie strzeliliśmy bramki na 3-1 w pierwszej połowie, a później na 4-2. Niestety to tylko napędzało Termalikę, która dopięła swego i wyrównała - mówił po remisie 3-3 w Niecieczy, bramkarz krakowskiej Wisły, Michał Buchalik.

- A ostatnia bramka? Dobrze wykonany rzut rożny. Nie chcę na gorąco oceniać. Musimy to na spokojnie przeanalizować i wyciągnąć wnioski - dodał bramkarz Wisły.

- Po zdobyciu trzeciej bramki trochę się cofnęliśmy i Termalika to wykorzystała. Każdy mecz jest inny i dziś jakby nie patrzeć dostaliśmy więcej bramek, niż w ostatnich sześciu meczach. Nie chcę mówić o jakimś słabszym występie w obronie. Taki mecz się trafił, taka jest piłka. Termalika trzy razy poważnie zagroziła i wszystko wpadło do siatki - uważa Buchalik.

- Dziś możemy jeszcze żałować tego meczu w Niecieczy, ale już trzeba zaczynać "operację Górnik", w tym spotkaniu zdobyć trzy punkty i znów doskoczyć do czołówki - zakończył wiślak.


 OŚ

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~ty i ja
bramkarz potrzebny od zaraz
Dlaczego nie mamy bramkarza. On jest mega niepewny.

28            -43
Fred1906
@~~~ty i ja
Co on takiego zawalil w tym spotkaniu?? Jedna niepewna interwencja przy roznym ale delikatnie podbil pilke po czym powinien byc kolejny rzut rozny sedzia jednak podbicia nie widzial... Buchalikowi brakuje przede wszystkim centymetrow a bramkarzem nie jest zlym.

31            -10
TTT
do ~~~ty i ja
Gościu nie pier... głupot. Może to dzisiaj nie był mecz Buchala taki jak w poznaniu ale przy stratach gola nie ma go co winić. Co miał wybronić to wybronił. Dziś oddaliśmy 3 bramki grając strachliwie i na utrzymanie aaaa tak grać nie potrafimy - niestety :(

32            -8
~~~inek
katastrofa
Bramkarz w przerwie zimowej

20            -34
~~~AaronWisl a
@~~~ty i ja
A obronę mamy ? W tym meczu jej nie było.

26            0
~~~Auto-Boss
Bramkairo
2 bramkę powinien obronić ale puścił pomiędzy nogami a gdyby miał trochę refleksu to 3 także by wybronił. Niestety wraca do swojej normalnej dyspozycji

6            -7
~~~Castorp
Według mnie
najsłabsi na boisku: Perez i Carlitos. Zdecydowanie to nie był ich mecz. Najlepszy Wojtkowski. Reszta średnio.

12            -4