Wtorek, 28 listopada 2017 r.

50 ligowych meczów Michała Buchalika w Wiśle Kraków

We wczorajszym spotkaniu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza swój jubileuszowy, 50. mecz w rozgrywkach Ekstraklasy w wiślackich barwach rozegrał Michał Buchalik. Łącznie nasz bramkarz wystąpił dla Wisły w 53 meczach.

Oto aktualny dorobek Michała Buchalika w Wiśle:
mecze: bramki:

Ekstraklasa: 50 0
Puchar Polski: 3 0

Razem dla "Białej Gwiazdy": 53 0


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

tekstyl
jest poprawa
ale i tak potrzebuje wartościowego zmiennika bo chyba cuesta nim nie jest.bramkarz w zimie to priorytet.

23            -3
~~~~the real thomas
JJJBG
Michał gra coraz lepiej i to na pewno cieszy, natomiast przydałby mu się konkurent z prawdziwego zdarzenia...

28            -1
~~~Auto-Boss
Zmiennika?
Nie potrzebuje Buchalik zmiennika tylko definitywnego zastępstwa. Cuesta jak wcześniej grał moim zdaniem dobrze się pokazał ale o jego występie z Puszczą lepiej zapomnieć. Priorytet na zimę porządny bramkarz do pierwszego składu.

26            -12
~~~WisłaNaZa wsze
mam wrażenie
że Michał jest niedoceniany jak dawniej Pawełek. Obrażanie tego chłopaka, że jest ręcznikiem itd było nie na miejscu. To solidny ligowy bramkarz, niczym nie odstający od reszty bramkarzy w lidze. Ja tam bym na niego postawił i obdarzył go zaufaniem, do czasu jak nie pojawi się okazja na solidnego bramkarza.

27            -6
logistyk
@~~~WisłaNaZawsze
I z tych 150 potencjalnych punktów do zdobycia, Buchal uratował nam jeden, ostatnio w Poznaniu. Tak słabego bramkarza, nie mieliśmy chyba nigdy, choć cieszyłem się gdy do nas przychodził. Zwróć uwagę jak bronił u nas Załuska, mając przed sobą Głowę i Gonzaleza, a jak broni teraz w Pogoni. Można się tylko domyślać ile w Pogoni wpuściłby Buchal. Albo postawić na zdolnego 20-latka, który może się na błędach uczyć, by potem go sprzedać, albo trzeba sprowadzić nowego, doświadczonego od razu do 11-tki

4            -15
~~~Castorp
logistyk,
jeżeli takim samym jesteś logistykiem jak wnikliwym obserwatorem to żal mi twojego pracodawcy...Buchalik beznadziejne miał wejście do wiślackiej bramki - wyraźnie się spalił, ale w tym sezonie nie można mu nic zarzucić np. w meczu z Pogonią ostatnio gdy spoza linii pola bramkowego strzelał Kort (Delew?) ja już widziałem piłkę w bramce, Buchalik był zasłonięty, ale popisał się niesamowitym refleksem i wybił na róg. A teraz w Niecieczy to chyba tylko przy 2 bramce mógł- przy łucie szczęścia - to wybronić (przy karnym dobrze się rzucił - zabrakło 5 cm, przy rożnym nie miał żadnych szans na wyjście do piłki - tutaj zawalił ten, który nie krył Serba).

0            -2