Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Lubin

Od dziś, tj. 11 grudnia, kibice "Białej Gwiazdy" kupować mogą bilety na ostatni w tym roku mecz piłkarzy krakowskiej Wisły na własnym stadionie. W nim wiślacy zmierzą się z Zagłębiem Lubin, a spotkanie to zaplanowano na niedzielę, 17 grudnia 2017 roku, na godzinę 18:00.

Bilety kupować będzie można na stronie bilety.wisla.krakow.pl, a także w Strefie Kibica.

Bilety przez Internet można będzie nabywać przez całą dobę. Po zakupie biletu online proszę sprawdzić status transakcji w zakładce "Twoje zakupy". Sprzedaż biletów na stronie bilety.wisla.krakow.pl zostanie zakończona w dniu meczu (17 grudnia) o godzinie 12:00.

Bilety w Strefie Kibica można kupować:
- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w dniu meczu (17 grudnia) od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy.

UWAGA: w przypadku zakupu biletu w Strefie Kibica nie ma konieczności posiadania Karty Kibica. Kupujący musi jedynie podać swoje dane osobowe - imię, nazwisko oraz numer pesel.

5% zwrotu za zakup biletów dla posiadaczy nowej Karty Kibica z funkcją cashback!

Posiadacze nowej Karty Kibica Wisły Kraków z funkcją cashback » mogą skorzystać ze specjalnego pięcioprocentowego zwrotu wydanych środków na indywidualne konto cashback.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

woytek1974
Byle do środy
Sprzedaż tak prawdziwie ruszy po wygranych Derbach.

25            0
~~~fan1978
KARNETY !!!.....
....droga Redakcjo! jestem karnetowiczem i proszę o info ile jest sprzedanych na ten sezon? bo to chyba nie tajemnica jakaś!

od moderatora: nie ma takich oficjalnych informacji, klub nie podawał jej do publicznej wiadomości.

10            -1
stary wiślak
woytek1974!
Po wygranych derbach ruszy napewno! A po niewygranych? Każdy wariant trzeba brać pod uwagę, Niemniej szanuję twój optymizm,bo nic innego nam nie pozostaje,jak wierzyć,że zespół się pozbiera i wygra przy Kałuży.

4            -6
~~~€
„stary wiślak”
Ty to jednak jesteś Jasnowidz. Od samego poczatku wiedziałeś że Kiko to zły wybór. To powiedz, czy nowy Trener będzie dobrym wyborem? I na jakiej podstawie sądzisz że po wygranej w derbach sprzedaż biletów na zagłębie ruszy na pewno! Jaką w tym wypadku przewidujesz frekwencję jasnowidzu ?

6            -3
stary wiślak
Kolego E!
Po wygranych derbach ruszy,bo to normalna prawidłowość. Po zremisowanych mniej,a po przegranych jeszcze mniej! To takie proste i oczywiste,jak konstrukcja cepa. W zależności od wyniku derbów i pogody,frekwencja może być różna. Przed derbami trudniej ją prognozować. Frekwencję mogę w przybliżeniu określić po derbach. Natomiast cudów się nioe spodziewajmy, Dziesięć do 12 tysięcy będzie bardzo dobrym wynikiem

5            -5