Poniedziałek, 8 stycznia 2018 r.

Wiślacy wrócili do treningów

Około godziny 15:30, w ośrodku treningowym w Myślenicach, piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczęli zimowy okres przygotowawczy, przed wznowieniem rozgrywek Ekstraklasy sezonu 2017/2018. W najbliższych dniach nasi piłkarze przechodzić będą przede wszystkim standardowe testy medyczne oraz wydolnościowe.

Na pierwszych zajęciach zabrakło przede wszystkim zawodników zagranicznych. Do Myślenic nie dojechał bowiem jeszcze choćby Denys Bałaniuk, a także Hiszpanie - Carlos López oraz Jesús Imaz. W pierwszej części przygotowań brakować też będzie rekonwalescenta, Ivána Gonzáleza. Tylko indywidualnie ćwiczył natomiast inny z kontuzjowanych ostatnio piłkarzy, a mianowicie Fran Vélez, a w zajęciach z drużyną nie wzięli ponadto udziału Paweł Brożek, a także awizowani już wcześniej i leczący się jeszcze jesienią - Marko Kolar i Zdeněk Ondrášek.

Z wiślakami, po raz pierwszy prowadzonymi przez Joana Carrillo, trenował natomiast nasz nowy nabytek, którym jest serbski pomocnik, Nikola Mitrović.

Pierwsze dni przygotowań wiślacy spędzą w Myślenicach, by 14 stycznia udać się na zgrupowanie, które zaplanowano w Hiszpanii.

Tam podopieczni trenera Joana Carrillo rozegrają trzy spotkania sparingowe, a naszymi rywalami będą: Villarreal CF B (17.01), Videoton FC Fehérvár (23.01) oraz koreański FC Seoul (27.01). Po powrocie do Polski, w próbie generalnej na tydzień przed rozpoczęciem ekstraklasowych zmagań, wiślacy zmierzą się w Myślenicach z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

A już 10 lutego, o godzinie 20:30, czeka nas pierwszy mecz ligowy w 2018 roku, w którym spotkamy się na wyjeździe z Lechią Gdańsk.


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

bochen
Carlos Lopez
Jak przyjedzie, będziemy spokojniejsi :)

18            -2
~~~maik
@bochen
jeśli nie carlos to będzie cristian lopez

8            -10
~~~Maxel
Zdenek to
kiedykolwiek się wyleczy ???

12            0