Niedziela, 25 lutego 2018 r.

Michał Buchalik: - Miejsce w ósemce to jest nasz cel minimum

- Na kolejny mecz nasz skład na pewno się zmieni, ale my o tym nie myślimy, bo decyzja należy do trenera, ale na pewno ma on już na to pomysł. Dla nas najważniejsze jest to, żeby powoli o tym spotkaniu zapomnieć i w spokoju przygotowywać się do tego z Koroną, bo powiedzmy sobie szczerze, w nim musimy zdobyć trzy punkty - powiedział po bezbramkowym remisie w Gliwicach, bramkarz krakowskiej Wisły, Michał Buchalik.

- Pierwsza "ósemka" to jest nasz pierwszy cel, ale trener powtarza nam, że my nie gramy tylko o miejsce w "ósemce", bo to jest nasz cel minimum. W niej może się wydarzyć wszystko, bo chcemy zdobyć jak najwięcej punktów w rundzie zasadniczej. Gdybyśmy u siebie wygrywali, a na wyjazdach remisowali, to możemy bić się o pierwszą trójkę, bo taka jest nasza liga - dodał wiślak.

- Jeśli chodzi o mecz z Koroną Kielce, to takie zwycięstwo, z bezpośrednim rywalem, dałoby nam oddech, ale chcemy zbierać punkty, żeby mieć ich jak najwięcej, bo wiemy, że w tym sezonie nie są one dzielone. Korona wygląda bardzo dobrze, ale my grając u siebie potrafimy pokazać się z bardzo dobrej strony i mam nadzieję, że tak samo zagramy w środę i zdobędziemy trzy punkty - zakończył bramkarz Wisły.


 OŚ, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

woytek1974
Dzięki Buchal za ten punkt!
Nie daje nam on wiele. Tyle o tym meczu.

27            -6
macio1906
Buchal
juz nastepny mecz na plus dzieki za ten punkt potem Imaz i Liong nie wiem jak to sie pisze i Aresenic reszta dno i tyle w temacie

11            -12
~~~AlfonSinh o
Punkt wybronił
a wcześniej by zawalił bo zamiast łapać to jakiejś siatkówki się zachciało. Słaby bramkarz

21            -15
mati21
dzięki
jedyny pozytyw tego meczu

15            -5
szymasss
kolejny który tak mówi
"Gdybyśmy u siebie wygrywali, a na wyjazdach remisowali, to możemy bić się o pierwszą trójkę, bo taka jest nasza liga" (po meczu z Lechią mówił tak Cywka...). G..wno prawda. Nasza liga to "każdy może wygrać z każdym", dlatego KAŻDY mecz trzeba CHCIEĆ wygrać. Wychodzi na to, że nie każdemu się chce...

2            -2