Poniedziałek, 5 marca 2018 r.

Ireneusz Mamrot: - Za nami bardzo trudny mecz

- To było dla nas zdecydowanie najtrudniejsze spotkanie. Do momentu zdobycia bramki, to Wisła była zespołem lepszym, kontrolowała ten mecz, stworzyła sobie znakomitą sytuację Carlitosa, więc trzeba zachować chłodną głowę i z tego początku wyciągnąć wnioski. Na pewno musimy skorygować błędy, które zrobiliśmy. Wisła dobrze weszła w to spotkanie i na pewno mieliśmy z tym duży problem. Ważnym momentem była zdobyta bramka, że wykorzystaliśmy swoją pierwszą okazję - powiedział po meczu z Wisłą Kraków, trener Jagiellonii Białystok, Ireneusz Mamrot.

- Po tym golu lepiej grało nam się w drugiej połowie. Wisła była wprawdzie więcej przy piłce, ale tych sytuacji już tak dużo nie miała. My za to mieliśmy na 2-0 Romana Bezjaka. Za nami bardzo trudny mecz - przyznał Mamrot.

- W pierwszej połowie mieliśmy problem z zawodnikami ofensywnymi Wisły, którzy świetnie poruszali się pomiędzy formacjami. Dużo piłek było do nich granych, a my byliśmy momentami trochę zbyt daleko od siebie. Nasz pressing był nieskuteczny, a obrońcy Wisły dobrze wprowadzali piłkę do linii pomocy. Tutaj mieliśmy problemy, ale w przerwie udało nam się to skorygować i na pewno wyglądało to lepiej - analizował opiekun Jagiellonii.

- Po meczu z Legią bardzo dużo mówiło się i pisało o naszym zespole i to był dla nas bardzo trudny test. Pierwszy raz znaleźliśmy się w takiej sytuacji, że tak głośno było o Jagiellonii - zakończył Mamrot.

Źródło: Eurosport


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Zet
Fajny człowiek
skromnie się wypowiada, podoba mnie się.

66            -2
Guga
Szacunek
Gość z klasą i wrodzoną skromnością - widać, że wie co robi. A przede wszystkim sama Jaga wie co grać. Obyśmy szli w tą stronę.

58            -2
~~~Guruli76
TRENERZE SZACUNEK
Powodzenia i zycze zdobycia Mistrzostwa Polski, bo jak na razie oprócz Jagi nie ma zespołu ktory może utrzec nosa zadufanej w sobie Ległej ktorą wszyscy ciągną za uszy jak ostatnio Marcinakw meczu z Lechem. Wstyd by mi było jako kibic zdobywac punkty ze swoimi najgrozniejsymi rywalami w takim stylu w jakim od lat Legła zdobywa Mistrzostwa Polski wstyd.

44            -7
szymasss
trener
trener drużyny przeciwnej trafnie przeanalizował ten mecz, ale komentujący tutaj wiedzą lepiej jak mecz wyglądał i kogo należy dać do składu na następny, a kogo wysłać na trybuny albo wyrzucić. Swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności opierają bowiem na czymś znacznie ważniejszym niż prawdziwy świat, a mianowicie na tym, że... udało im się awansować z Wisłą do LM w Football Manager - ot tacy specjaliści - znafcy futbolu

31            -6
~~~Bobek
@Guruli76
Co za wstyd jest w strzeleniu gola z prawidłowo podyktowanego karnego? Miał zrobić tak jak Carlitos z Koroną?

3            -19
~~~Majkel
Jak nie Wisła to...
Jaga.Powodzenia w walce o mistrzostwo.Należy się wam,jak mało komu.

6            -1