Wtorek, 20 marca 2018 r.

Wisła potwierdza mecz towarzyski z Piastem. Wejście tylko dla posiadaczy karnetów!

Oficjalna strona internetowa naszego klubu - wisla.krakow.pl - potwierdza zeszłotygodniowe doniesienia o czekającym nas w najbliższą sobotę, 24 marca br., spotkaniu towarzyskim z Piastem Gliwice, które rozegrane zostanie na stadionie przy ulicy Reymonta. Jego początek zaplanowano na godzinę 13:00, a wejść będą mogli na niego wyłącznie posiadacze karnetów na mecze "Białej Gwiazdy".

Jeśli masz karnet i chcesz zobaczyć to spotkanie, musisz jednak - w godzinach funkcjonowania "Strefy Kibica" - odebrać specjalne zaproszenie, które upoważnia do zajęcia miejsca na otwartych w dniu meczu sektorach E11-E16.

Dodajmy, że po spotkaniu wszyscy widzowie będą mieli okazję spotkać się z piłkarzami "Białej Gwiazdy".

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~FanNatic9 0Abg!!!
Można odebrać
Zaproszenie przed meczem???

11            -4
dari74
Zaproszenie
Do kiedy można odbierać zaproszenia?

14            -3
~~~goal
Warto mieć karnet.
Zamiast grać przy pustych trybunach, lepiej zrobić coś dla najwierniejszych fanów. W sumie kibice nawoływali o to od dawna.

19            -4
~~~Adek TSW
Panie wyżej
Wszystkie zaproszenia są do odebrania do spotkania z tego co wiem.

7            -6
dari74
Adzia
Pani Adzia/Adek/ się domyśla czy wie?

4            -3
~~~Adek TSW
@dari74
Dzisiaj byłem odebrać wejściówkę i pytałem czy można w sobotę i powiedziała pani bardzo miła że owszem można...

10            -3
Pomian
Ciekawy pomysł.
Bardzo dobra decyzja Klubu, bo osoby, które kupiły karnet powinny dostać więcej i być wyróżnione, gdyż kupują pewien pakiet kosztujący drożej. Jednak uważam, że nie każdy kibic może sobie pozwolić na karnet i nie chodzi tutaj tylko o kwestie finansowe ale także o pracę, rodzinę i inne sprawy, które w życiu się pojawiają. Twierdzę, że Ci kibice, którzy nie mają karnetu powinni mieć możliwość kupna biletu na taki mecz choćby za 10-15 złotych, aby nie tworzyć różnicy między osobami z karnetem i bez, bo każdy kibic jest równy. Klub też może na tym zarobić, choćby liczba takich biletów była ograniczona, ponieważ tutaj liczy się gest oraz inicjatywa. Dodatkowo, należy zwrócić uwagę, że godziny rozgrywania meczów przez Wisłę też nie są zbyt dogodne, gdyż wiele osób dojeżdża z poza Krakowa, także transportem publicznym i mecz grany o 18.00 jest jeszcze do zorganizowania, (choć najlepiej byłoby grać około 17.00, 16.30) ale godzina 20.30, jeśli chodzi o powrót do domu nie jest zbyt ciekawa... Ogólnie zauważam, że Wisła gra bardzo dużo meczów, a nawet za dużo (ponad połowa) o godzinie 20.30 i przykładowo taka Legia ma częściej mecz o 18.00 i to w niedzielę...Oczywiście rozumiem większą oglądalność i w ogóle, ale nie cały czas... Natomiast bardzo mało meczów Wisła gra o 15.30 niezależnie, czy to sobota, czy niedziela, w tym sezonie był tylko jeden taki mecz.

20            -19
dari74
Zaproszenie
Dzięki Adek TSW za info. Odbiorę w sobotę bo wcześniej nie wybiorę.

4            -1
Kosmaty
Mimo, że nie mam karnetu i ubolewam że nie będę
miał szans by obejrzeć ten mecz nawet w internecie, to rozumiem i w sumie popieram takie ograniczenie obejrzenia sparingu. To premiowanie karnetowiczów i fajny bodziec mogący choć trochę zwiększyć sprzedaż karnetów na kolejne rundy. A wracając do samego sparingu, to Piast wydaje się dobrym wyborem. Będzie można ocenić postęp Wisły. Poprzednie spotkanie z Piastem w lidze było najgorszym meczem Wisły w tym roku. Oczywiście biorąc poprawkę na fakt, że tamto była liga, a teraz będzie tylko sparing w przerwie na kadrę, więc różni się zarówno stawka spotkania jak i cel do osiągnięcia... ale mimo wszystko to spotkanie, w którym do pewnego stopnia będzie można ocenić tempo rozwoju naszej drużyny.

1            -2
T0RETT0
Transmisja..
Ten mecz będzie transmitować internet cz kto wie ...

1            -2