Czwartek, 12 kwietnia 2018 r.

Artur Aluszyk sędzią meczu Wisła Płock - Wisła Kraków

Artur Aluszyk ze Szczecina będzie arbitrem głównym meczu 31. kolejki ligowej w sezonie 2017/2018, w którym Wisła Kraków zmierzy się w Płocku ze swoją imienniczką. Spotkanie to rozegrane zostanie w poniedziałek, 16 kwietnia, o godzinie 18:00.

Sędzia ten nie prowadził dotychczas meczu z udziałem zespołu "Białej Gwiazdy" i będzie to jego debiut w Ekstraklasie.

Źródło: PZPN, własne


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Marko 88
Ha ha ha mało śmieszne
Świetnie! Rozumiem że kiedyś musi być ten pierwszy raz ale od razu mecz pierwszej ósemki?!

28            -16
~~~paweł
...
Bez komentarza...

18            -13
heban_1
Będzie co Nasi ugrają
nie ma co patrzeć na sędziego (wczorajszy mecz LM i miliony innych). Jak strzelisz jednego gola więcej od przeciwnika to i tak wygrasz - nawet na przekór sędziemu... Pisząc ten komentarz przypomniała mi się taka piosenka intonowana na X sezon 1995/96 przez Mariusza: "Hej Kibice złóżmy dary, kupmy sędzią okulary..." JJJ BG!!!

43            -3
GrzegorzS
Miałem obawy przy poprzednim spotkaniu
spore obawy wobec sędziego z Warszawy, ale okazało się, ze prowadził zawody prawie poprawnie. To prawie zaowocowało nie podyktowaniem kanrego za faul Szufryna na Imazie, ale w sumie to ciut efekt zangażowania Imaza, który chciał strzelić gola a nie padł jak długi w polu karnym po ataku rywala. Więc w sumie ok. Co do tego arbitra w sumie nie widziałem go w akcji. Więc niech posędziuje oby nie robił tego gospodarsko.

21            -5
Maxi
A ja myślę że dobrze że to jego debiut
Nie będzie chciał dać d....y w debiucie a raczej będzie chciał się pokazać że zasługuje na sędziowanie w Ekstraklasie . Co do meczu jak przegramy to mamy już wakacje chociaż i już teraz praktycznie nie mamy szans na Puchary . Ogrywać młodych i tych co w przyszłym sezonie zostają u nas .

41            -3
bochen
Sędzia A.A.
Kiedyś był Krzysztof Jarzyna ze Szczecina, szef wszystkich szefów, mam nadzieję że nie będzie ambitny i chciał się wykazać:-)

9            0
mal
Wisla Plock
Mam dobre przeczucie co do tego meczu. Wiem, ze naciulali pkt. tej wiosny, ale w tej chwili nie ma to znaczenia. Wisla jest jedna JJJBG

7            -1