Czwartek, 26 kwietnia 2018 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Lechem Poznań

Od dziś, tj. od 26 kwietnia, kibice "Białej Gwiazdy" kupować mogą bilety na ostatni w sezonie 2017/2018 mecz piłkarzy Wisły Kraków na własnym stadionie. W nim wiślacy zmierzą się z Lechem Poznań, a spotkanie to zaplanowano na niedzielę, 13 maja 2018 roku, na godzinę 18:00.

Bilety kupować będzie można na stronie bilety.wisla.krakow.pl, a także w Strefie Kibica i kafeterii MyBenefit.

Bilety przez Internet można będzie nabywać przez całą dobę. Po zakupie biletu online proszę sprawdzić status transakcji w zakładce "Twoje zakupy". Sprzedaż biletów na stronie bilety.wisla.krakow.pl zostanie zakończona w dniu meczu (13 maja) o godzinie 12:00.

UWAGA: bilety przez Internet nabywać można również bez konieczności posiadania Karty Kibica (należy wtedy podać jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL), ale w takim przypadku są one droższe o 5 zł (na grafice obok znajduje się cennik biletów nieuwzględniający tej dopłaty).

Bilety w Strefie Kibica można kupować:
- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w soboty od 11:00 do 16:00;
- w dniu meczu (13 maja) od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy.

W dniach od 1 do 3 maja Strefa Kibica będzie nieczynna!

UWAGA: w przypadku zakupu biletu w Strefie Kibica również nie ma konieczności posiadania Karty Kibica. Kupujący musi jedynie podać swoje dane osobowe - imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

ddd
Po ostatniej grze/ informacjach z prasy
To będzie 10 tys. Kibice patrząc po portalu i FB maja dość obecnej Wisły. Wszyscy czekaliśmy na sponsora, czas mijał i co- nic z tego. To może p Sarapata się przyzna, że nic z tego, zamiast nie mówić nic??? Ja karnet mam i nie opuszczę Wisły, ale ludzie maja dość oglądania Cywki, Mitrovicia i fatalnej taktyki Carrillo. To będzie gorące lato. Dyr Junco będzie miał sporo pracy. I oby mu się udało. JJJBG!!

45            -10
GrzegorzS
Ja to bym zagrał tak
jak ktos kupuje na Zagłebie blet to ten na Lecha ma o 50% tańszy. Narazie jak pokazuje licznik na Zagłebie zeszło niecałe 6000 wejścówek, by frekwencja na ten mecz sięgnęła 15 000 trzeba, by dwóch zwycięstw w Białymstoku i Kielcach przy dwóch porażkach zespołów z miejsc 4-5 to może by nadzieje na coś więcej Wisły odżyły. A tylko 3 wygrane pod rząd mogą przyciągnąć na mecz z Lechem ponad 20 000 widownię.

34            -10
Tss
Biadolicie jak stare baby
Kiepska gra ostatnio była to fakt. Ale teraz wraca kilka brakujących ogniw i gra na pewno będzie dobra. Nawet jak nie będzie to na Lechu i tak przyjdzie z 20000 spokojnie - idę o zakład. Co marudny Grzesiu o Whisky? Jak nie pijesz alkoholu to stawiam ci kupon na jakieś spa czy co tam lubisz :rotfl:

11            -13
~~~inek
szału nie będzie
No cóż. Tłumów nie będzie. Ludzie istotnie są rozczarowani. Ja też. Mam karnet od wielu lat, chodzę na wszystkie mecze. Ale jestem rozczarowany. Jak będzie zła pogodna to nie idę.

14            -14
milosević
Bilety
A może by tak grajki zafundowały kibicom, którzy byli na meczu z Legią, bilety na następne spotkanie? Jakaś odrobina przyzwoitości w nich jest? Szkoda, żeby klub tracił, ale nie ma się co dziwić tym, którzy chętni na takie spektakle nie są.

14            -7
RafalW
GrzegorzS
3 zwycięstwa z rzędu? Wybacz, ale tymi bajkami zagiąłeś nawet Andersena.

31            -3
~~~rafik
grzes s
nie pal wiecej jointow.

4            -3