Sobota, 2 czerwca 2018 r.

Juniorzy Wisły walczą o miejsce w CLJ! Zapraszamy na naszą relację!

Punktualnie o godzinie 12:00 na głównej płycie stadionu przy ulicy Reymonta - juniorzy krakowskiej Wisły rozegrają swoje najważniejsze spotkanie bieżącego sezonu Centralnej Ligi Juniorów. Naszym rywalem będzie ekipa ŁKS-u Łódź, a stawką dla nas - utrzymanie w reformowanych rozgrywkach. Po 29. kolejkach - wiślacy zajmują ostatnie bezpieczne miejsce, a mianowicie szóste. Jeśli wygrają z łodzianami, to bez względu na pozostałe wyniki - zachowają dla klubu grę w CLJ na kolejny sezon. Zapowiadają się więc spore emocje, a my zapraszamy na naszą relację!

Wejście do relacji »


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Komar
Czy ktoś wie ?
Które sektory będą dostępne dla kibiców?

6            -1
pawap
Z perspektywy kibica
zainteresowanego zobaczeniem jakiegokolwiek meczu Wisły w CLJ dojść trzeba pokonać wiele przeszkód. Wczoraj wieczorem w swej naiwności chciałem dowiedzieć się gdzie mecz się odbędzie, na oficjalnej nie znalazłem żadnej informacji (w zakładce CLJ napisane o meczu sprzed tygodnia), na wislaportal nie było jeszcze info choć pytanie czy powinni zastępować oficjalną w informowaniu. Dalsze poszukiwania zaprowadziły mnie na 90minut.pl gdzie podano, że mecz w Zabierzowie. Dziś rano info na wislaportal, że mecz na Reymonta na stadionie, ale dalej nie wiadomo czy kibice mogą wejść czy nie. A jeśli tak to na który sektor. Wiem, wiem, wierny kibic obejdzie cały stadion i jakoś znajdzie właściwy sektor, może nawet kupi bilet. A może te mecze są utajnione żeby kibic nie zobaczył jak grają kandydaci do pierwszego zespołu? Ponoć są coraz lepsi jednak chyba nikt tego nie widział.

19            -1
~~~Mlody zch
Tak z innej beczki
Hugo Videmont zali sie ze Wisle byl dogadany ze bedzie gral w pierwszym skladzie. Tylko sie osmiesza zawodowy pilkarz takimi tekstami.. Jak byl by dobry to by wygral rywalizacje o pierwszy sklad. A mlodym zycze wygranej dzis. I walki w przyszlym sezonie o czolowe miejsce.

19            -1
~~~Azor
Azor
Do pawap kolego już od dawna było wiadomo ze gramy na płycie głównej to ma być nagroda na młodych....

3            -7