Środa, 20 czerwca 2018 r.

Błażej Skórski na testach w Miedzi Legnica

Występujący w poprzednim sezonie w naszym zespole CLJ 18-letni pomocnik, Błażej Skórski, przebywa na testach w zespole beniaminka Ekstraklasy - Miedzi Legnica.

Skórski trafił do Wisły przed czterema laty z Dunajca Nowy Sącz. Wcześniej był zawodnikiem Szansy Szalowa oraz Glinika Gorlice.

Mimo że w sezonie 2017/2018 został zgłoszony do gry w Ekstraklasie - nie zadebiutował w pierwszym zespole "Białej Gwiazdy". Zagrał natomiast w dwóch spotkaniach sparingowych - w czerwcu ubiegłego roku z Olimpią Wojnicz oraz w listopadzie z Puszczą Niepołomice.

Źródło: sport.lca.pl, własne


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

ddd
No super
Czyli to jest stawianie na młodzież. :-( Dodajmy,że chłopak jest środkowym pomocnikiem.Więc mógłby nam się naprawdę przydać. Bo jak ostatnio patrzyłem to w drugiej linii Wisły zionie krater. A jak Głowie nie uda się przekonać Bashy do zostania i nie przyjdzie nawet ten Augustyniak.. To kim będziemy grać- Haliloviciem i... Bo wg mnie Velez nie nadaje się na def pomocnika. :-( :-(

8            -45
szczebelek
Skutek zmian w CLJ nie ma gdzie grać...
Wypożyczenie czy transfer definitywny? Jeśli to pierwsze to dobrze niech pokaże coś na poziomie seniorskim jeśli wypali to wróci w drugim przypadku możemy ponownie w mediach stać się celem ataków gdy nagle stanie się wyróżniającym zawodnikiem.

12            -3
~~~kibic2323 2
TD
Transfer definitywny. Szczegóły na stronie Miedzi.

4            -1
~~~markos
transfer
Transfer powiązany z przyjściem Rafała Augustyniaka ?, który notabene miał stać się faktem, już ładnych parę dni temu, a na razie nic o tym nie słychać.

0            -3
~~~kibic2323 2
Sprawa Augustyniaka
Na oficjalnej stronie Miedzi jest informacja, że Augustyniak zostaje na pewno w Miedzi.

3            0