Wtorek, 26 czerwca 2018 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz towarzyski z AS Monaco

Na stronie bilety.wisla.krakow.pl oraz w wiślackiej "Strefie Kibica" kupować już możecie bilety na towarzyski mecz piłkarzy Wisły Kraków z AS Monaco. Spotkanie to zaplanowano na 7 lipca br., na godzinę 18:00 i odbędzie się ono na stadionie przy ulicy Reymonta. Wejściówki na to spotkanie, w którym obydwa zespoły powalczą o Puchar Henryka Reymana, dostępne są w cenie od 20 zł (ulgowy) oraz 30 zł (normalny).

Szczegółowy cennik biletów znajdziesz na grafice obok.

UWAGA: posiadacze karnetów na cały sezon 2018/2019 obejrzą rywalizację z AS Monaco zupełnie za darmo. Aby uczestniczyć w meczu, należy odebrać wejściówkę w Strefie Kibica lub wygenerować ją za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. W obu przypadkach konieczny będzie wybór miejsca spośród dostępnych na ten mecz sektorów. Z kolei właściciele abonamentów jesień 2018 otrzymają 50% zniżkę na zakup biletu na mecz z wicemistrzem Francji.

Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Wraz z rozpoczęciem sezonu 2018/2019 zmienia się podział kategorii cenowych obejmujących poszczególne sektory. Od tej pory będzie można nabyć wejściówki w trzech kategoriach - 1., 2. i 3.

Wejściówki w Strefie Kibica można zakupić:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
- w dniu meczu (7 lipca) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu

Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (7 lipca) o godzinie 12.00.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~banyx
Zwariowali??
Jak na mecz towarzyski w lecie to chora cena. Wątpię aby było dużo ludzi na tym meczu

18            -31
MatiM
Ceny biletów
Bardzo dobrze, że są wysokie. Trzeba było kupować karnety.

19            -25
Sep
@~~~banyx
Nie zwariowali. Organizacja takiego meczu bardzo wiele kosztuje. Cena nie jest wygórowana a być może jest to najatrakcyjniejszy przeciwnik z jakim zmierzą się Polskie drużyny w tym roku w ogóle (zakładam że nasi pucharowcy daleko nie zajdą). Ten mecz został zorganizowany właśnie po to by w atrakcyjny i interesujący sposób dla kibiców podreperować budżet klubu. I oby takich meczy więcej bo to i zarobek i igrzyska dla kibiców Wisły, którzy takiego przeciwnika nie oglądali od lat.

36            -7
~~~WiślakTSW K
Hehehe
Kogoś tu chyba pogrzało w tym klubie hahaha, nawet 5zl bym za to nie zapłacił, więc bawcie się sami :)

16            -55
~~~le3
@~~~WiślakTSWK
Koleś podpisuje się nickiem "WiślakTSWK" a pisze treść jakby był zwyczajnym żydkiem. Chyba Ci się strony pomyliły. Wypad do hipermarketu Kaufland, przy ul. Kałuży 1.

45            -9
~~~Oloolo
Do sep
A jakich gwiazd Monaco się spodziewasz?

13            -4
~~~Ankwist
To nie jest mecz z Piastem
Żeby bilety były po 1 zł, ja miałem karnet plus mam nowy i mam wejście za darmo więc nie widzę problemu, jeśli ktoś woli kupić sobie litra zamiast pójść na mecz jego sprawa

25            -7
Tss
Oloolo
Glik ;-)

13            -3
~~~jurek5373 4
Puste trybuny
Niech się później nie zdziwią jak przyjdzie 2 tys

14            -19
~~~Zbych
Zbych
Przecież to będzie trzecia drużyna AS Monaco. To tak jakby zapłacić trzy dychy za mecz z Hutnikiem. Trochę rozwagi i zdrowego rozsądku. Frekwencja góra 1,5 tys. Bilety góra po 15 zł.

11            -16
~~~J 24
Ktoś chyba nie myśli....
Mistrzostwa Świata + Drogie bilety+ Monaco 2+Transmisja w Eurosport 2= Już widzę te tłumy i zarząd otwierający szampana z tego powodu

11            -9
~~~Oloolo
Tss
Glik będzie, na reklamie w przerwie.

11            -6
~~~Jocker30
30 zł No to faktycznie majątek
Polandia ehhh Nie róbcie już z siebie bidoków, bo jest to żałosne

20            -7
~~~lachut
termin beznadziejny
Nie przesadzajcie że drogie bilety (na ligę były takie same ceny), a nawet Monaco 3 byłoby na wyższym poziomie niż Piasty i inne Sandecje. Ale niestety termin jest bardzo nie przemyślany i frekwencja będzie bardzo niska. Przecież można było spojrzeć w kalendarz i zagrać w niedzielę - wtedy nie ma żadnych spotkań na mundialu. A jak już to przynajmniej godzina powinna być inna, a nie 18 - idealna żeby nie obejrzeć ani meczu o 16, ani o 20

0            -1