Środa, 18 lipca 2018 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Arką

Na stronie bilety.wisla.krakow.pl oraz w wiślackiej "Strefie Kibica" są już do nabycia bilety na najbliższe ligowe spotkanie piłkarzy "Białej Gwiazdy", w którym zmierzą się oni z Arką Gdynia. Mecz zaplanowano na sobotę, 21 lipca, na godzinę 18:00.

Obok znajdziecie cennik biletów dla osób, które posiadają kartę kibica. W przypadku jeśli jej nie posiadasz, do ceny należy doliczyć 5 zł.

Wejściówki w Strefie Kibica można zakupić:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00;
- w dniu meczu (21 lipca) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu;

Uwaga! Sprzedaż biletów przez Internet zostanie zakończona w dniu meczu (21 lipca) o godzinie 12.00.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Jarek
Zza bramki
W sprzedaży zaledwie 8 tysięcy biletów , z karnetami będzie ponad 10 tysięcy ?

19            -1
GrzegorzS
Na ten moment jest ponoć
sprzedanych prawie 2500 karnetów, pytanie czy to dużo moim zdaniem powinno ich byc spredanych dwa razy tyle, trzymam za słowo tych kilu znajomków, którzy twierdzili, że kupia karnet jesli będzie pewność, że ten pierwszy mecz tez będzie przy R22. No moi drodzy jest więc kobyłka u płota widzimy się na R22 na każdym meczu nowego sezonu.

24            -12
~~~gustavo22
Ultras Wisła
Pokażmy przekornie miastu że Wisła ma wielu kibiców, więcej niż średnia z zeszłego sezonu(ok12tys). Widzimy się na Reymonta w sobotę o 18ej! I odpalamy wszyscy korbę już od hymnu! Dozobaczyska!

20            -3
~~~bobik
GrzegorzS
Ty dalej się kompromitujesz chłopie? Wstydu nie masz? Wszyscy już wiedzą kto ty jesteś i po co piszesz to wszystko na tym forum. Ostatnio słabo ci idzie, karnety się nie sprzedały, nie zarabiasz pieniążków dla zarządu, a tacy ludzie prędzej czy później okazują się zbędni, zwłaszcza kiedy zostali zdekonspirowani. Czyli co grzesiu, powoli już trzepiesz porami bo miła i fajna posadka powoli się kończy... Szkoda - choć wiesz co, w sumie to mi cię nie szkoda - zrobiłem tyle złego dla tego klubu, że na prawdę mi cię nie żal grzesiu :)

15            -26
~~~Czesław
Zachwyt.
Pokażcie że posiadacie rozum i potraficie myśleć. Piejecie z zachwytu zachwytu że stadion dostępny, zarząd doskonale wie że gdyby tego nie załatwił jego dni byłyby policzone. I TAK TYM SPOSOBEM Karuzela się kręcić. Wy macie trochę radochy oni stanowiska i KASĘ

12            -13
~~~Jjj
Eh
GrzegorzS kończ waść wstydu oszczędź....

16            -16
GrzegorzS
Drogi bobik poproś
Jjj by cię wyprowadził na spacer, bo ewidentnie bije Ci na czajnik:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

10            -10
~~~bobik
grzesiu
Ty na prawdę nie musisz już nic pisać - my już wszystko wiemy :) Apeluję, zamilcz już po wsze czasy - tak będzie lepiej dla nas wszystkich drogi spec. ds. PR :)

10            -12
~~~bobik
acha - grzesiu...
...tak na koniec - bo nie chce mi się z tobą już polemizować na ŻADEN temat. Znów robisz ten sam błąd. Ilości łapek są większe (odpowiednio więcej jest popierających/zielonych ciebie, a w moim komentarzu czerwonych) tylko w tych komentarzach, które dotyczą Ciebie lub w tym wypadku mnie o mniej więcej 10 niż w przypadku wszystkich pozostałych komentarzy. To świadczy o manipulacji oraz o tym, że masz powiązania z tym forum (albo sam manipulujesz, albo robi to twój kolega moderator :) ) To jest stan na teraz, zaraz ilość łapek zielonych i czerwonych może zostać znów zmanipulowana by zatrzeć ślady po tym o czym teraz piszę. Także grzesiu - jak ci już wielokrotnie pisałem - mnóstwo ludzi cię przejrzało. P.S. Najlepiej manipulację łapkami widać w artykułach dotyczących zarządu, kupna karnetów / biletów, zbiórek kasy, cegiełek, nowych, beznadziejnych transferów. Typowe działanie jak na interii, manipulacja by pokazać, że dobre jest to co chcemy pokazać że jest dobre. Nic nowego, tylko w mniejszej skali. Ale takich manipulatorów i na interii nazywa się tak samo - ale ja, biorąc pod uwagę, że lubię mimo wszystko tą stronę - cię tak nie nazwę, co nie oznacza że nim nie jesteś :)

11            -19
adrianrtf1
bobiczku
a może po prostu uciekaj do kałuży bobiczku..

3            -3