Środa, 18 lipca 2018 r.

Ważne informacje dla kibiców przed meczem z Arką Gdynia i Miedzią Legnica

Na dwóch najbliższych meczach domowych kibiców "Białej Gwiazdy" z sektora C1-C5 obowiązuje kara orzeczona przez Najwyższą Komisję Odwoławczą PZPN po spotkaniu z Lechem Poznań, które odbyło się 13 maja 2018 roku na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie.

Komisja Ligi zajęła nałożyła na Wisłę Kraków karę, której werdykt głosił, że kibice zasiadający podczas meczu z Lechem w sektorach C1-C5 nie będą mogli uczestniczyć w jednym spotkaniu w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy 2018/2019. Klub podjął stosowne kroki prawne i odwołał się od tej decyzji.

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN zmieniła wyżej wymienioną karę, w ramach której kibice zasiadający na meczu z Lechem w sektorach C1-C5 będą mogli przyglądać się dwóm najbliższym spotkaniom Lotto Ekstraklasy z perspektywy innych sektorów, a zamknięta została sama trybuna C. Najzagorzalsi Kibice Białej Gwiazdy zajmą podczas tych dwóch spotkań sektory od D21 do D24.

UWAGA! Osoby posiadające karnety sezon 2018/2019 lub jesień 2018 w obrębie sektorów C1-C5, proszeni są o zgłaszanie się do Strefy Kibica od czwartku, 19 lipca, po odbiór wejściówek uprawniających do uczestnictwa w meczach przeciwko Arce Gdynia i Miedzi Legnica na sektory D21-D24. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę!

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~kibice
a co z kibicami z D ?
a co z kibicami z sektora D którzy mają już karnety? Zostaną `przesadzeni`? A jak nie będą chcieli skakać jak pajacyki i śpiewać niektórych piosenek to będzie oklep? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi...

70            -16
esaper
kibice
Wywalili człowieka z G gdzie siedział, żeby być jak najdalej od C:lol: a teraz jak ma karnet na D to musi przyjmować "gości"

31            -11
~~~WIELKA WISŁA
@~~~kibice
Musisz podporządkować się większości, trudno, to tylko na dwa mecze, przeżyjesz.

19            -43
~~~kibice
@~~~WIELKA WISŁA
czyli jak w państwie faszystowskim?

32            -11
~~~Montevide o
Placzki
Silniejszy rzadzi, koniec tematu. Wy rzadzicie przed klawiatura. Pozdto guahua

15            -50
~~~WIELKA WISŁA
@~~~kibice
Nie. Stadion to nie państwo. Jeżeli chodzisz na mecze to powinieneś wiedzieć jak to wygląda...

14            -14
esaper
WIELKA WISŁA
Większości ???!!! To patrząc na ubiegły sezon nie C a pikniki rządzą :lol: :lol: :lol:

45            -3
~~~Lud
@kibice
Większość czyli demokracja jakbyś nie wiedział.

2            -20
stary wiślak
~~~lud!
Co rozumiesz pod pojęciem większość? Bo ja od zawsze,wiecej niż 50%.Jak jest mniej niż połowa to nie jest już większość,tylko mniejszość.

9            -9
woytek1974
Czas na Nowy Rozdział
Mam nadzieję, że od meczu z Arką zaczniemy nowy rozdział kibicowania na Wiśle i że kibice z Sektora C już nigdy nie doprowadzą do sytuacji, że są orzekane kary finansowe. Wiem, nadzieja jest matką głupich ale dobrze by było, gdyby w obecnej ciężkiej sytuacji oglądano każdą złotówkę a nie wywalano jej w błoto. Bo to trochę jest tak, część kibiców mobilizuje się i stara się różnymi akcjami wyciągnąć klub z tarapatów a inna lekką ręką powoduje straty. I nie piszcie mi, że to nie klub płaci kary bo te pieniądze, które SKWK ma przekazać na pokrycie kar można było przeznaczyć na ratowanie klubu. I bardzo proszę nie wprowadzajcie podziału między Pikników a Kiboli bo prawda jest taka, że to Pikniki swą liczebnością i potencjałem finansowym, w głównej mierze, przyczynią się do uratowania Wisły. Kibice z Sektora C niech zajmą się poprawą atmosfery na stadionie i zapełnieniem naszego młyna bo mocno to ostatnio szwankowało.

27            -2
~~~Zbych
do Montevideo
Silniejszy rządzi ?! To rządy tyrana ! Jak takie rządy się kończą, to Świat niejednokrotnie się przekonał. Przekonuje się także Wisła. Każdy widzi do czego doprowadziliście ten klub. Powinieneś milczeć i przepraszać wszystkich prawdziwych kibiców i sympatyków na kolanach i prosić o przebaczenie. Bowiem już niedługo może okazać się że na meczach trzeciej ligi będzie Was garstka bo reszta stchórzy. Bednarz wróć !!! Tyle w temacie. Jak opublikują ten tekst, to wasze minusy wiecie gdzie mam

16            -2
~~~#*****#
stary wislak
Gratuluje wiedz i poziomu z "zerowki". Oni tez to wiedza !

6            -6
stary wiślak
~~~~#*****#!
Wiedzą? To czemu mniejszość uważają za większość? I to w wielu przypadkach?

8            -6
Lucyfer
dla mnie to jakaś kpina...
to w takim razie po co zamykać sektor C, skoro bandyci (wandale) będą mogli oglądać mecz z innego sektora? rozumiem że po meczu z Arką jak znowu pokażą swoją głupotę, zostanie zamknięty sektor D i później będą mogli wejść na E... aż do chwili gdy stadion zostanie całkowicie zamknięty...

3            -2