Sobota, 21 lipca 2018 r.

Zdeněk Ondrášek: - Ciężko być z siebie zadowolonym

- Nie powiedziałbym, że przez zamieszania wokół klubu, ten mecz był trudniejszy. Wyglądał tak, jak te wszystkie pierwsze mecze sezonu, robiliśmy wszystko to co trener od nas chciał, tylko brakowało nam bramki. Arki nie dopuściliśmy jednak do żadnej szansy, co też było naszym planem. Musimy jednak strzelać bramki, nie strzeliliśmy, więc skończyło się 0-0 - mówił po meczu z Arką Gdynia, napastnik krakowskiej Wisły, Zdeněk Ondrášek.

- W pierwszej połowie mieliśmy dwie szanse, w drugiej karny. Czasami tak jest, że trzeba walczyć więcej, niż zazwyczaj, żeby zdobyć jedną bramkę. Dzisiaj brakowało nam trochę więcej piłkarzy w szesnastce Arki. Nie byliśmy wystarczająco głodni pod bramką rywala - uważa czeski napastnik Wisły.

- Przyszli nowi piłkarze, niektórzy odeszli. Trener wymaga od nas wiele, my pracowaliśmy bardzo dobrze. Robiliśmy to co trener chciał, ale dziś czegoś jednak zabrakło. Możemy być lepsi niż byliśmy dzisiaj - przyznał Ondrášek.

- Jeżeli chodzi o mnie, to ja się czuję OK, ale dzisiaj nie miałem zbyt dużo piłek od kolegów. Nie miałem szansy, więc nie strzeliłem gola. Ciężko być z siebie zadowolonym - powiedział zawodnik Wisły.

- Nie byłem wyznaczony do rzutów karnych. Jeżeli chodzi o "Bogusia", to trafił jak trafił. Czasami tak jest, większe gwiazdy nie strzelały karnych. Szkoda, że nie udało nam się go wykorzystać, bo to dałoby nam jeszcze więcej impulsu i sprawiłoby, że te chęci do atakowania byłyby większe. Kto teraz będzie wykonywać karne? Zobaczymy, to będzie decyzja trenera. Jeżeli będę sam w siebie wierzył, to podejdę do karnego - zakończył wiślak.


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~TomaszZ
Zdenek...
Tak bardzo jak Cie lubie.. tak samo jestes slaby... niestety... ale dawaj dawaj!!

16            -4
~~~kibic Wisły
Zdenek
Wierzę że jeszcze będziesz miał swoją chwilę.

21            -4
~~~Eziek
Żenada
A czego się, spodziewaliśmy? Kim te bramki strzelać? Tobą panie ondrasek? Imazem?

10            -22
szymasss
mam nadzieję
że otworzysz ten worek z bramkami w następnych meczach Zdenek. Mimo, iż wielu Cię już skreśliło liczę na to, że w trudnym momencie dla klubu odpalisz.

22            -5
~~~goal
Ja też nie jestem z Ciebie zadowolony.
I to już od dwóch lat, a nie tylko dzisiaj.

15            -9
~~~kibic Wisełki
słaby napadzior
Niestety to nie zawodnik na Wisłę, technika słaba, brak skuteczne gry głową, choć warunki fizyczne ma, słabe wyszkolenie techniczne, lepiej młodym dać szanse

19            -10