Poniedziałek, 23 lipca 2018 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Miedzią

Na stronie bilety.wisla.krakow.pl oraz w wiślackiej "Strefie Kibica" są już do nabycia bilety na spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy", w którym zmierzą się oni z Miedzią Legnica. Mecz ten zaplanowano na piątek, 27 lipca, na godzinę 20:30.

Obok znajdziecie cennik biletów dla osób, które posiadają kartę kibica. W przypadku jeśli jej nie posiadasz, do ceny należy doliczyć 5 zł.

Wejściówki w Strefie Kibica można zakupić:
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00;
- w dniu meczu (27 lipca) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.

Uwaga! Sprzedaż biletów przez Internet zostanie zakończona w dniu meczu (27 lipca) o godzinie 14.30.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~kibol_lud ojad
Wisły kibice...
pozdrowią całą Legnicę!

15            -1
Jan_098
System Benefit
Czy wiadomo coś o dostępności biletów z systemów Benefit? Na mecz z Arką były niedostępne. Identycznie jest teraz. Wisła nie podpisała umowy ze względu na stadion czy dopiero będą dostępne?

5            0
~~~ABG22
12.222 ?
Skrecimy taki wynik?

18            -3
~~~ddddkkkkk
KUPUJCIE BILETY
Kupujcie bilety - " dobry termin meczu - " Piątek , 20:30 - " idealny dzień, idealna godzina - do tego trzeba dużo kibiców, wygrywamy i cały weekend dobry i w dobrym nastroju !!! Ale musi być nas więcej niż w sobotę (nie całe 10 tysięcy) - " trochę mało. Przyjdzcie wszyscy bo po meczu z Arką jeśli będzie lepsza skuteczność można oczekiwać dobrego wyniku - bo w sobote zawiodła tylko skuteczność !!! Przynajmniej 12-13 tysięcy pasuje aby nas było 1!!

50            -2
~~~...
Licznik
Licznik biletów potrzebny na wczoraj.

27            0
adam10
licznik
będzie licznik biletów???

13            0
~~~d21
KARNETY/BILETY!
Gdzie jesteście kibice $ukce$u?

17            -13
GrzegorzS
Na ten moment
o ile to prawda (to informacja z kasy) sprzedało się prawie 3000 karnetów, czyli tą droga do kasy klubu wpłynęlo ponad 1 milion złotych. Pytanie czy to dużo czy mało. W sumie to ważny zastrzyk gotówki na starcie sezonu. W sumie więc na pierwszy mecz weszło z biletami ponad 6000 kibiców, którzy ta droga wprowadzili do kasy klubu około 200 tysięcy złotych. Pytanie czy będziemy jako bibiece powtórzyc te frekwencję w piątkowy wieczór? Idzcie po bilety lub karnety bo to nasz inwestycja w nasza przyszłość. Gra choc nie wynik w pierwszym spotkaniu powinien byc zachęta dla spędzenia piątkowego wieczoru przy R22 jeśli 7000 kupi bilety lub karnety to bez większego problemu poprawimy wynik frekwencji na naszym obiekcie z meczu inauguracyjnego i pomożemy klubowi.

20            -5
~~~Piękny
Prośba
Dajcie licznik.

12            0