Czwartek, 26 lipca 2018 r.

Raport medyczny zespołu Wisły, przed meczem z Miedzią

- Nadal w fazie rehabilitacji znajdują się Zoran Arsenić, Tibor Halilović, Matej Palčič oraz Mateusz Lis. Marcin Wasilewski w ostatnim meczu uległ stłuczeniu podudzia, jest poddawany rehabilitacji, natomiast lekarz przekazał nam, że prawdopodobnie będzie mógł zagrać w jutrzejszym spotkaniu - powiedziała, przekazując informacje o stanie zdrowia naszego zespołu, rzecznik prasowa krakowskiej Wisły, Pani Iwona Stankiewicz.

Do kontuzji wiślaków odniósł się także pytany o nie trener Maciej Stolarczyk.

- Najbardziej optymistyczne prognozy są odnośnie Arsenicia i Lisa, to są osoby, które są najbliżej wyjścia na trening z zespołem. Pozostałe dwie osoby, czyli Palčič i Halilović, potrzebują jeszcze czas na to, aby wejść na te obciążenia, które mamy w treningu. Nie ukrywam, że liczę na to, że Zoran i Mateusz dołączą do nas już od przyszłego tygodnia i będziemy mieć o dwie osoby więcej do dyspozycji, co bardzo mnie cieszy - przyznał szkoleniowiec pierwszej drużyny "Białej Gwiazdy".


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Krakus
Pech czy coś innego?
Czemu od dłuższego czasu kadra Wisły jest wręcz zaorana przez kontuzje???? analogicznie w innych klubach nie ma ich aż tak wiele. Sytuacja się ciągnie od dawna

17            -25
GrzegorzS
niejaki krakus głupoty piszesz i tyle
Wasilewski w starciu z rywalem w ostatnim meczu naciagną mięsień na oczach całego stadionu. Lis na treningu przykręcil kolano. Halilovic w czasie gierki nieszcześliwie upadł źle na reke i naruszył bark. Palcic dawno parę miesiecy temu doznal urazu w czasie meczu i musiał zejśc z boiska. Arsenić pauzuje po urazie w kócówce ubiegłego sezonu. Co w tym dziwnego, to są urazy mechaniczne wynikające z gry. O czym ty piszesz, że masz zaorana kadrę. Urazy mechaniczne i zmęczeniowe sa wpisane w uprawianie każdego sportu w którym jest kontakt z przeciwnikiem. Wisął ma 27 osobową kadrę i pięciu czasowo wyeliminowancyh graczy. Za chwilę oni beda zdrowi i będa grac a kontuzje będa leczyc urazy inni gracze. Najgorszy będzie listopad/grudzień bo wówczas urazy z całego roku dwu okresów przygotowawczych i walki ligowej się ujawnią w pełnym przekroju. I wówczas trzeba miec na tyle dobrych graczy by utrzymac poziom startowy i poziom wyniku.

46            -16
~~~adam
Proste dlaczego...
... jak klub nie płaci, to przynajmniej ZUS płaci...

23            -14
Jaaroo
GrzegorzS masz w 100% rację
Ta histeria wśród kibiców to jednak pokłosie wydarzeń z ostatnich tygodni. Zaufanie to rzecz, którą najtrudniej będzie odbudować niestety.

41            -6
~~~micky
Raport medyczny Zarządu
Przydałby się raport medyczny ale Zarządu, a tak na marginesie kiedy raport finansowy oraz kiedy odbędzie się konferencja prasowa zapowiadana na ten tydzień przez Panią Prezes . Bardzo chciałem się dowiedzieć na co poszło 727 tysięcy dla Pani Prezes i Pana Prezesa Dukata .

27            -14
~~~Wisła Sarajevo
Balkanskie kontuzje
Udawanek ciag dalszy, ale nie dziwie sie, bo chlopaki nie dostaja kasy a gdyby nawabili sie kontuzji... przyszlosc, zycie...

7            -25
~~~fk
@Wisła Sarajevo
nie wiem jak się wabisz, ale pomyłkę zrobiłeś zabawną, i ode mnie masz za to plus ;-)

2            -1