Niedziela, 5 sierpnia 2018 r.

Michał Buchalik: - Biorę to na siebie

- Dziś niestety popełniłem błąd, biorę to na siebie i z tego miejsca chciałem przeprosić chłopaków. Z przebiegu meczu na pewno zasłużyliśmy tutaj przynajmniej na punkt. Zdaniem sędziego był to faul, który kwalifikował się na czerwoną kartkę. Dostał taki sygnał z wozu. Muszę się z tym chyba zgodzić, bo nic z tym nie zrobię. Muszę to jeszcze na spokojnie zobaczyć, ale punktów nie odzyskamy - mówił po meczu w Białymstoku Michał Buchalik, dla którego zakończył się on w 57. minucie - czerwoną kartką.

- Rozmawiałem też o tym z "Wasylem", bo był od razu za mną, więc trochę się zdziwiłem, bo nawet gdyby napastnik doszedł do sytuacji, to bramki by nie zdobył, ale jest to wszystko "na gorąco", więc nie wiem jak byłoby naprawdę - dodał rozgoryczony wiślak.

- Dobrze zaczęliśmy ten sezon, zdobyliśmy cztery punkty, choć blisko byliśmy w tych dwóch pierwszych meczach sześciu, ale mieliśmy fajny start - dwa mecze u siebie i te cztery punkty. Przyjechaliśmy tutaj z optymizmem i wyglądało to fajnie, ale biorę to na siebie, bo ten punkt był spokojnie do wywiezienia - zakończył Buchalik.

Źródło: Canal+ Sport


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Imagine
Nie ma co się martwic
Legia jest niżej w tabeli od Wisły. Czyli jest dobrze

10            -38
~~~Kiki
Buchalik czerwień
dla mnie osobiście to dobra wiadomość,oby Lis dobrze wykorzystał swoją szansę,wydaje się pewniejszy na bramce jak go obserwowałem w kilku meczach

19            -60
~~~bodzio
Szacunek
Za realną ocenę i przyznanie się do błędu. W tej sytuacji powinien pozostać w bramce, gostek był "wyrzucany" na zewnątrz a obrońcy byli tuż za nim. Marne pocieszenie że takie błędy bramkarzy często zdarzają się na wyższym poziomie. Wybronił nam dwa punkty tydzień temu, dziś zawalił pewnie jeden punkt.

29            -4
~~~€
Imagine
My się tym nie martwimy. Bardziej martwi nas to , że w całym kraju nie można kupić zielonej farby! Na weszło napisali, że mioduski wszystko wykupił. Na kiblastą mają przyjechać najlepsi malarze ze Słowacji. Będą malować wam trawę. Podobno takie działanie, pomaga gospodarzom w meczach w europejskich pucharach. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

21            0
lukaszqr
...
Wole Buchalika co gra na przedpolu i rozladowuje pressing niz bramkarza przyzssanego do piatego metra. Bledy sie zdarzaja ... tyle w temacie.

12            -9
~~~bob
judasze
Tak na marginesie ostrzeżenia dla przyszłych Judaszy:. o Cierzniaku słuch zaginął, Mączyński słabiutki, nie pojechał na mistrzostwa świata, Carlitos- rezerwowy, nie cieszy się szacunkiem kolegów. Uważajcie Judasze, legia i jej srebrniki to nie jest ziemia obiecana.

29            -3
David875
I co z tego?
Pkt nie odzyskamy, że Ty weźmiesz winę na siebie. Zawsze uważałem cię za przeciętnego bramkarza i tak jest nadal. Gdyby nie kryzys finansowy Wisły to pewnie nigdy byś tu nie trafił! Marciniak też sporo dołożył do tej bramki, ch mu w d...! Natomiast co do Lisa, to się zaprezentował kiepsko w tym debiucie. Michał go bije na głowę umiejętnościami bramkarskimi mimo wszystko!

0            -1