Czwartek, 6 września 2018 r.

Zdeněk Ondrášek najlepszym piłkarzem sierpnia w Ekstraklasie

Napastnik krakowskiej Wisły, Zdeněk Ondrášek, został wybrany najlepszym piłkarzem naszej Ekstraklasy w miesiącu sierpniu. Przypomnijmy, ze czeski snajper "Białej Gwiazdy" zaliczył w tym okresie na swoim koncie cztery bramki, a z sześcioma zdobytymi już w bieżących rozgrywkach jest aktualnie liderem klasyfikacji najlepszych strzelców ligi.

Dodajmy, że na napastnika Ondráška zagłosowało jedenastu kapitanów drużyn Ekstraklasy, pozostali wskazali Ricardinho z Wisły Płock.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~PN
Nowy kontrakt
Pozostaje mieć nadzieję że Zdenek przy wyborze pracodawcy pokieruje się głównie sentymentem i przedłuży umowę z Wisłą, bo niewątpliwie nasza oferta nie będzie dla Niego taką z kategorii nie do odrzucenia jak również niewątpliwie inne oferty też się pojawią. A jak widać nie potrafimy ściągnąć do siebie nawet młodziana bez żadnej renomy (Łabojko, Gąska, Augustyniak, Szysz itp itd)

43            -8
GrzegorzS
Gratulacje
nalezalo się i mam nadzieję na kontynuację jeszcze 14 goli i bedzie bardzo dobrze

49            -1
~~~#*****#
Gratulacje i prosimy o dalsza skutecznosc !
Widac, ze klub sie podnosi. Mamy powolania do reprezentacji kraju, Slowacji (Kostal), wyroznienia w canal +, a przede wszyskim lepsza gre i wysokie miejsce tabeli. Z nikad to sie nie bierze. Brawo panowie.

59            -1
~~~Rozpierdu cha2018
Zdeniuu
proszę Cię Zdeniu zostań i wygraj klasyfikacje strzelców na złość wiecznie uśmiechniętemu torreadorowi z ul. Kiblowej 3 :D:D:D będzie miał puchary, miszcza i króla ale jak se narysuje :D:D Zdenek forever only white star !

28            -1
Tss
Wydaje mi się, że będzie problem go zatrzymać
on już dobija do trzydziestki i pewnie bedzie chciał długi kontrakt, a na to nas nie stać. Jedyne wyjście że zrobią tak - Nowy kontrakt na 2 lata i w lecie puszczamy cię do innego klubu, a kasa z transferu dzielimy się. Wszystko zależy od Zdenka. Teraz jak strzeli do zimy jeszcze kilka bramek to będzie bardzo łakomym kąskiem. Nie liczyłbym tu na jakiekolwiek sentymenty z jego strony. Nie wydaje mi się żeby mógł się zachować jak hiszpanie, ale wykluczać tego nie można. Kasa zmienia ludzi

18            -2
~~~Peperoni
A Zoran Arsenic ?
Nie tak dawno podpisal nowa umowe z Wisla stwierdzajac : "czuje sie tutaj znakomicie i nigdzie sie nie wybieram". Nowa umowa obowiazuje do 30.06.2022 r ! Zoran powodzenia.

39            -1
~~~Wisła Sarajevo
A ten kochanek Legii jak sie ma?
Czas prysl w luksemburskim...przepraszam warszawskim dream teamie znaczy sie?

25            -1
macio1906
cobra
Chce ZOSTAC MA tu laske i chce zostac zszedl z kasy teraz nasz ruch pobiegnijmy do kas bo to a nie wplacanie na klub jest najwazniejsze na lechie proponuje 23-25 tys pozdrawiam

19            -2
edgar
Zdenek
:-) Pane Zdenku, to przeca już Królem Strzelców byłeś; a, że w Skandynawii?! U Nas cieplej! JJBG!

16            -2