Środa, 3 października 2018 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec

Na stronie bilety.wisla.krakow.pl, w kafeterii MyBenefit oraz w wiślackiej "Strefie Kibica" są już do nabycia bilety na spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy", w którym zmierzą się oni z Zagłębiem Sosnowiec. Mecz ten zaplanowano na poniedziałek, 29 października, na godzinę 18:00.

Obok znajdziecie cennik biletów dla osób, które posiadają kartę kibica. W przypadku jeśli jej nie posiadasz, do ceny należy doliczyć 5 zł. Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez Internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

W Strefie Kibica bilety można kupować:
- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w dniu meczu od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy.

Na stronie bilety.wisla.krakow.pl » wejściówki dostępne są do nabycia przez całą dobę. Sprzedaż w Internecie zostanie zakończona pół godziny po rozpoczęciu spotkania! Wydrukowanie biletu będzie możliwe w Punkcie Reklamacji, zlokalizowanym w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Należy zgłosić się do obsługi i pokazać potwierdzenie zakupu.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~x24ts
Jazda wislacka rodzino!
Na przekor wszystkim wszyscy po bilety!

34            -4
~~~Jarek
Zza bramki
Sosnowiec zamawia 600 sztuk!!

23            -1
~~~Kubson
Jazda może dobijemy
do 25 tyś :-)

18            -15
GrzegorzS
Najgorszy z mozliwych terminów
na taki mecz, jak byśmy zrobili frekwencję 10 000 widzów to był by mega sukces. Naprawde nie zrozumiałym jest dlaczego Eurosport uparł sie by robic mecze z naszej ligi w poniedziałek. Czy naprawdę to wielka atrakcja dla europejskiego widza oglądać puste stadiony w godzinach, gdy mało kto to ogląda. Jednom z reform naszej piłki powinno byc inne ustawienie transmisji. Tak po prawdzie to nie ze wszystkich meczy musi byc transmisja na żywo. Naprawde nie rozumiem godzin i dni kiegy grana jest liga. Za chwilę przyjdzie listopad i Grudzień a potem będziemy sie tłuc po boiskach w lutym, przy minusowych temperaturach, w błocu, deszczu i śniegu na boiskach. Zaś liga skończy nam się w początku maja i w najlepszej porze do oglądania piłki będą dwumiesięczne wakacje od piłki. Moim zdaniem powinno się na dzień dobry zrezygnować z grania w Piątek i Poniedziałek o 18.00. Jeśli już w Piątek grac mecz otwarcia kolejki najwcześniej i najpóźniej o 19.00. Pozostałe mecze powinny być rozłozone na dwie transze np. 4 w Sobotę i 3 w Niedzielę. Co do godzin grania to powino się mecze zaczynać najwcześniej o 16.00 i najpóźniej o 18.00.

37            -10
~~~gość
25 tyś ?
hahaha hahaha hahaha

20            -9
~~~TSW
WISŁA
Jak kolejny raz w bramce stanie nasz "AS" lis to na następnym meczu po kolejnej porażce i do 10k nie dobijemy...

6            -11
kolek_jr
licznik sprzedanych biletów. ...
a gdzie licznik?? powinien pojawiać się odrazu jak tylko pojawiła się możliwość kupna biletów.

5            -4