Poniedziałek, 29 października 2018 r.

Valdas Ivanauskas: - Progres w naszej drużynie jest widoczny

- Mamy jeden punkt i jeśli popatrzymy na przebieg meczu, na to jak graliśmy, ile stworzyliśmy sytuacje, jak kreowaliśmy naszą grę, to trzy punkty były w naszym zasięgu, były możliwe. Wisła jest jednak bardzo dobrym zespołem, jest bardzo silnym przeciwnikiem, dlatego ten remis nas cieszy, bo i ten jeden punkt jest nam bardzo potrzebny. Progres w naszej drużynie jest widoczny, ale bardzo ciężko pracujemy - powiedział po meczu z Wisłą trener sosnowieckiego Zagłębia, Valdas Ivanauskas.

- Treningi prowadzę z dyscypliną i nasza drużyna, aby zdobywać komplet punktów, musi ciężko pracować. Dziś zdobyliśmy jeden punkt i bardzo się z niego cieszymy - dodał.

Trener zespołu gości został zapytany o sytuację z rzutem karnym, który został podyktowany po konsultacji VAR w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

- Nie mogę tego zmienić, a sędzia pokazał wcześniej żółtą kartkę. Nie będę nad tym rozmyślał. Ważne dla mnie jest to, że w drugiej połowie nasza drużyna pokazała, że potrafi walczyć i wyszła ze złej sytuacji. Rzut karny został podyktowany w ostatnich sekundach pierwszej połowy, dlatego byłem bardzo zły, ale nie będę z tym dyskutował - zakończył.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~tsS
Gratulacje
Zagłebie jeszcze popsuje krew lepiej notowanym zespołom. Mimo wszystko remis sprawiedliwy. A karny? Jak dla mnie z kapelusza.

9            -2