Poniedziałek, 19 listopada 2018 r.

Cała Wisła zawsze razem! Grudniowa mobilizacja!

Do końca bieżącego roku piłkarzy Wisły Kraków czeka jeszcze tylko pięć meczów, z czego dwa rozegramy na stadionie przy ulicy Reymonta. I nie jest już dla nikogo z nas tajemnicą, że sytuacja finansowa naszego klubu jest bardzo zła. Nie chcemy snuć czarnych wizji, ale prawda jest taka, że zaległości w płatnościach szukać można niestety wszędzie! Dziur do zalania jest sporo i siłą rzeczy to kolejny moment, w którym nasz klub potrzebuje nas - kibiców!

Oczywiście wielu czekać będzie na to co zrobi Zarząd. Oczywiście wielu czekać będzie na potężnych inwestorów, którzy przejęliby zadłużoną spółkę. Zanim to jednak nastąpi - i o ile w ogóle nastąpi - uważamy, że sami, jako kibice, znów musimy pokazać jedność i pomóc naszej ukochanej Wiśle Kraków!

Siła Armii Białej Gwiazdy!

Naszych piłkarzy czekają w grudniu wspomniane dwa spotkania, podczas których znów możemy pokazać siłę Armii Białej Gwiazdy! Tym bardziej, że będą to mecze z gatunku TOP! Podopieczni trenera Macieja Stolarczyka zmierzą się w nich z Jagiellonią Białystok oraz Lechem Poznań, a więc z zespołami ścisłej czołówki Ekstraklasy! I właśnie w takich spotkaniach pokazać możemy się również MY - KIBICE!

Każdy potencjalny inwestor, każda firma, która mogłaby zainwestować w nasz klub - potrzebuje konsumentów dla swojego biznesu. Jeśli pokażemy, że Wisła ma niezmiennie wierną grupę fanów, która jest z klubem nie tylko na dobre, ale także i na złe - pokażemy także, że w "Białą Gwiazdę" warto inwestować.

Zainwestujmy również i my!

Przyznacie, że mecze z Jagiellonią oraz Lechem to spotkania "podwyższonych emocji". Tak się jednak składa, że tylko ten z poznaniakami sklasyfikowany został przed sezonem przez klub jako "mecz TOP", a więc taki, na który bilety sprzedawane są po podwyższonych cenach. Jako że sprzedaż na grudniowe spotkania jeszcze się nie rozpoczęła, a my dostaliśmy dziś od Was już kilkanaście wiadomości w sprawie ewentualnego apelu do klubu, by również mecz z Jagiellonią zakwalifikować jako "mecz TOP", dlatego też poruszamy ten temat!

Te kilkanaście złotych więcej wydane na jeden bilet to dla każdego z nas niewielki koszt, a jeśli udałaby się nasza mobilizacja - bez wątpienia wspomogłaby w bardziej wydatny sposób "Białą Gwiazdę"! Zwłaszcza, że ekipa trenera Macieja Stolarczyka na naszą zwiększoną mobilizację na finiszu roku bez dwóch zdań zasługuje! My zaś w obecnej sytuacji klubu, nie możemy pozostać obojętni! Dziś to każdy z nas odpowiada za Wisłę Kraków!

Będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie oraz komentarze w tej sprawie pod tym tekstem!

Cała Wisła zawsze razem!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


57    Komentarze:

~~~Kbc
Brawo!
Teraz czas na Zarząd aby wystosował taki apel do Najlepszych Kibiców w Polsce! Zarządzie zacznijcie rozmawiać z kibicami a nie milczcie!

87            -4
cela3
3 x TAK!
j.w.

53            -4
~~~Badacz
Badacz
Ja będę i wezmę ze sobą napewno jedną osobę!Będę namawiał też innych znajomych na wsparcie WISEŁKI.Trzeba będzie wpłacić 50pln miesięcznie też to zrobię choć życie nie rozpieszcza.Do zobaczenia !!!

51            -4
~~~FanNatic9 0ABG! !!
powtarzam ma rozdu...walić licznik
Biletów !! Jazda po bilety !!!

48            -23
~~~12334
Pakiet
Można też zrobić pakiet na dwa mecze. Nie mówię o jakiejś dużej zniżce, może być nawet bez niej, ale żeby była możliwość kupna biletu na mecz z Jaga i Lechem jednoczenie.

34            -4
T0RETT0
Tylko WISŁA
Umnie też się nie przelewa ale to moja i Wasza Wisła...Niech cały świat wie jakich ma kibiców Wisła.... Po bilety prosze...

49            -4
~~~Jatoja
Bilety
Może dobrze by było żeby klub zrobił część biletów (na próbę jakiś sektor) w cenie np. 50- 100 - 200 zł. Wiadomo że nie każdego stać ale w zaistniałej sytuacji tak można łatwo zwiększyć dochód i pomoc klubowi.

15            -17
~~~Ooooooo
Kolejna mobilizacja
I co z tego? Kolejna kiedy ? I na co ? na prąd ? Na wodę? ...kolejna w marcu ? Pozniej maju bo koniec sezonu i tak do 2026... dramat

49            -53
~~~Chrut
Dziura
,,Geslerowej`` na święta brakuje:rotfl:

37            -42
~~~Badacz
Badacz
Tak z innej beczki-gdyby ktoś nie pojechał na termy to 8.12 o20:30 jest mecz Wisły z Jagiellonią a wiec czołówka polskiej ligi.Wisłajest w czarnej dupie finansowo i nie wiadomo jak dlugo pociagnie bez wsparcia innych.Kazdy kibic wiecej na stadionie to wielkie wsparcie dla Najstarszego Polskiego Klubu.A wizyta na stadionie przy pelnych trybynach to cos niesamowitego!A wiec jeśli ktos da radę to zapraszam i proszę o wsparcie Wisełki! Te słowa wysłałem na kilku grupach ktorych jestem uczestnikiem! Ruszmy Dupy ratujmy Wisełkę!!!!

35            -4
uluru
Wspierać czy nie? Oto jest pytanie
Przez zarząd (specjalnie z małej litery) jesteśmy olewani: gdzie audyt, gdzie sponsor, gdzie strona, gdzie informacja o stanie finansowym klubu, gdzie odcięcie się od gangsterów? Z drugiej strony są Kibice, którzy wydadzą ostatnie pieniądze, aby wesprzeć Wisłę, są majętni ewentualni kupcy klubu, ale czegoś zawsze brak. Są też Ci niezdecydowani lub oczekujący na rozwój sytuacji i to do Was piszę. Jak wesprzeć Wisłę i mieć coś z tego? Kup już teraz prezenty świąteczne dla Rodziny. Dla żony, dla brata, dla synka, dla córki, tacie kup wiślacki portfel, a mamie czapkę na zimę. Pomożesz Wiśle i zaoszczędzisz czas na wymyślaniu i kupowaniu prezentów. Chcesz wspierać przez Socios, ale nie stać Cię na comiesięczną składkę? Zrób zakupy w sklepie Wisły. I tak byś kupił komuś prezenty, a to wydatek jednorazowy.

32            -13
~~~skate
Pięknie
Spróbujcie namówić do przyjścia na stadion kogo się da! Myślę że kluczowe do osiągnięcia dobrej frekwencji będą mecze wyjazdowe z Arką i Miedzią, trzeba zapunktować.

26            -4
~~~sektor x
sektor x - dylematy
Wspierać czy nie to bez znaczenia bo obecność na meczu to świetość, jak ktoś nie chce to nie musi płacić wystarczy że będzie i najlepiej przytarga kogoś nowego ze sobą. To My jesteśmy siłą tego klubu - przed erą Cupiała były identyczne problemy .Serce krwawi - jeszcze wrócimy na szczyty !!!!

28            -4
~~~WIELKA WISŁA
WIELKA WISŁA
Może Pani Prezes i Zarząd zabierze w końcu zdanie? Oni żyją w tym klubie? Do roboty Panie i Panowie! Niech klub też wyjdzie z taką akcją... W SKWK też przydałaby się mobilizacja, a nie siedzą cicho...

42            0
~~~Mathias78
czyżby równia pochyła???
Chodzę na Wisełkę odkąd byłem małolatem - ach ta niezapomniana atmosfera na starym stadionie :). Ale kiedy patrzę co ostatnio dzieje się z moją kochaną Wisełką to serce krwawi. Obawiam się, że w okienku zimowym (o ile do niego wytrwamy) usłyszymy niestety o upadłości Wisły. Bez pieniędzy nie da się długo działać. Pierwsze znaki tej upadłości już widać - strona internetowa klubu nie działa (czyżby nie opłacony hosting, bo na awarię mi to nie wygląda - awaria byłaby usunięta w 24 godziny). Piłkarze nie otrzymują pensji więc za chwilę będą mogli odejść za darmo. Zaległe niespłacone długi - dłużnicy nie będą wiecznie czekać. Horrendalna cena za wynajem stadionu - zarząd nie zrobił nic aby zbić tą cenę. Piszecie o tym aby się kibice złożyli na Wisłę. Szczytne to ale na dłuższą metę zbiórki pieniędzy organizowane przez kibiców pomogą tyle co nic. Ponadto, jak znam życie, na kolejnym meczu na "C" odpalą piro i Komisja L(i)egii znów nas ukarze finansowo czyli sami zaszkodzimy swojemu klubowi. Czy nie możemy przez te dwa kolejne mecze na R22 powstrzymać się od piro? Zrobić fantastyczną oprawę ale bez elementów za które mogą nas ukarać?? Więc zbiórka pieniędzy jakkolwiek dobra, to niewiele da, bez poważnego sponsora niestety NIE MA PRZYSZŁOŚCI dla Wisły. I to jest smutne, że nie udało się temu zarządowi NIKOGO znaleźć - jedyne co znaleźli to pieniądze na podwyżki swoich pensji.

45            -9
woytek1974
Tak się przechodzi do historii!
Na Jagę i Kolejorza robimy komplet. Dwa razy po 33 tysiące kibiców w grudniu to przejdzie do historii ruchu kibicowskiego w Polsce. Proponuję także aby cenę programu meczowego podnieść do 5 zł. To upraszcza zakup. Prośba do piłkarzy Wisły: wygrajcie z Arką i Miedzią a My Kibice zrobimy wszystko co możliwe aby pieniądze trafiły na Wasze konta. Jest jeszcze jedna oczywista sprawa ale o niej w kolejnym tekście.

32            -12
~~~kafar
wiecie jak jest
szacunek za te apele i cykliczne zbiórki, zrzutki, mobilizacje, ale efekt jest taki że coraz więcej osób jest zniechęcona! co kilka miesięcy jest podobna akcja (zawsze wpłacam kasę) i końca nie widać... czy może jaśnie oświecony zarząd zabierze w końcu głos, co się dzieje? czy naprawdę jest tak trudno zarządzać klubem z dużego miasta z historią?! Może to świadczy o nieudolności zarządzających? albo złej woli?? to jakaś kwestia ambicjonalana `musze być prezesem Wisły choćby nie wiem co" ??!! Może czas wpuścić kogoś bardziej sprawnego na to miejsce? Chyba że się nie da?

23            -7
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
Kazdy któremy dobro Wisły jest na sercu w grudniu przychodzi na mecz albo kupuje bilet.JEŻELI CZUJESZ SIE KIBICEM WISŁY NIE MOZESZ ZAWIESC.

23            -4
~~~TS
Tylko Wisła
Nie dam rady przyjechać ale bilety kupię zachęcam wszystkich do takiego podejścia

25            -3
~~~Czesław M.
Gorzka prawda
Szanowni państwo. Bardzo piękne słowa PEŁNA Mobilizacja do finansowego wsparcia. Może najpierw należało by spytać czy szacowany zarząd chce sponsorów, chce oddać klub w inne ręce. Bo jego milczenie jest raczej dowodem, że klubu nie oddadzą. Najpierw obecna władza powinna jasno się określić jakie są plany wobec klubu, bo tylko na tej podstawie można robić akcje wspierania. W innym przypadku nie ma to najmniejszego sensu. Pieniądze się po tracą, klub będzie upadał a pani prezes z zarządem będą trwać na stanowiskach.

39            -6
~~~Nick
Jaki jest cel?
Chodzę do pracy bo na koniec m-ca dostaje wypłatę, chodzę na basen bo chce cieszyć się zdrowiem i dobrze się czuć. Wpłacam kasę na zbiórki.... po co ??? Nie wiem, żeby Pani prezes wzięła 30 tyś wypłaty. Wolę start od zera. Póki jest koryto świnki będą przy nim stać:-(

29            -24
GrzegorzS
Pomóc klubowi można bardzo prosto
kupic bilet i iść na mecz. Dwa razy po 25 000 widzów i już jest łatwiej.

24            -10
~~~WISLA będzie wielka
@~~~Nick
To nie wplacaj kolego idź dla przyjemności na mecz i przyprowadź 3 kolego i spędzicie super czas .

25            -4
RomTSW
Amber Gold
Bardzo szanuję wszystkich współbraci po wiślackim szalu. Jestem przekonany, że co najmniej 99 procent spośród zabierających głos ma czyste intencje uratowania naszego klubu. Ale dla mnie niezbędnym warunkiem finansowego udziału w ratowaniu klubu jest bezwarunkowa dymisja skompromitowanych władz, odcięcie Wisły od bandyterki, oddanie spółki w ręce wiślackich przedsiębiorców.

77            -7
ddd
Jezu...
link » Powiedzieć,że jest źle to jak nic nie powiedzieć. Zostają modły do Chińczyków,bo będzie katastrofa...:-(

23            -2
MichalcTSW
MOBILIZACJA
Trudne czasy nadeszły... Pany właśnie teraz Wisła potrzebuje nas najbardziej! Pokażmy znowu, że jesteśmy jedną wielką rodziną! Weźcie ze sobą znajomych na mecz, rodzinę, bliskich. Ja namawiam jak największą ilość kumpli z Widzewa (mieszkam w okolicach Łodzi) i pojawimy się na C w meczu z pyrami! POKAŻMY SIŁĘ!

19            -2
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
Jest naprawde zle i tylko my mozemy wspomodz Wisłe,prosze o zakup biletow,zobaczmy ilu tak naprawde Wisła ma kibiców.Jezeli nie ,masz czasu ,jest zimno nie koniecznie musisz przyjsc mozesz kupic bilet przez neta.Zróbmy coś zanim okaże się ze jest juz za póżno.Nie zawsze mi podrodze z zarządem ale teraz trzeba działac ponad podziałami.DO ZOBACZENIA NA REYMONTA W GRUDNIU

16            -3
~~~Marc2
Katowicki "Sport"
Akcja godna, ale prawda o sytuacji Naszego Klubu napawa trwogą. link »

25            0
~~~//rafal
nigdy bym nie przypuszczał
że grabarzem Wisly bedzie kobieta...

40            -11
~~~WISLA TO SWIETE IMIE
30.000
A kto nie zjawi sie na R22 w momencie najwiekszej proby, niech nawet nie probuje sie oszukiwac,ze jest KIBICEM WISLY, JUZ NIE WSPOMINAJAC O NAZWANIU SIEBIE WISLAKIEM

22            -19
~~~22ABG22
Respekt dla druzyny i Stolarczyka
Slyszalem plotki o zaleglosciach wobec pilkarzy, i to sporo miesiecy wstecz (czerwiec 2018). I szacunek dla kazdego z tych chlopakow za to ze tak walczyli. Cokolwiek bedzie dalej z Wisla, oni pokazali, ze maja w sobie ducha, ze Wisla to nie jest dla nich kwestia bycia najemnikiem. Tego im nie zapomne jakakolwiek. Prawde mowiac o takiej Wisle marzylem - wiecej niz tylko klub. A czy my staniemy na wysokosci zadania? Nie wiem, zobaczymy.

41            -1
~~~tabaluga
Smutne to wszystko..
Człowiek widzi jak rozpada się kolejny klub z tradycjami... Widzew Łódź, łks, ruch chorzów, Polonia Warszawa... Teraz widać nasza kolej... Nie ma chętnych na ten klub, jakby była kolejna akcja w której można wesprzeć piłkarzy a nie już tych z towarzystwa to też bym pomógł. Szkoda, że do tego doszło.

32            -1
~~~TSW
TSW
Chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że żadna mobilizacja nie da za wiele i zbliża się to co każdy stara się nie dopuścić do myśli. To tylko lekkie zaczerpnięcie oddechu. Niestety. Podziękujmy jakąś oprawą Sarapacie na koniec.

26            -6
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
Panowie pełna mobilizacja kto moze niech przyjdzie w grudni na Wisełke,to moze byc ostatnia szansa .ZOBACZYMY ILE TAK NAPRAWDE WISŁA MA KIBICÓW

21            -6
zyga
mecze
Mobilizacja na mecze grudniowe powinna mieć charakter akcji totalnej. Pasowałoby zrobić swoje plakaty i podrukować ile kto może i nakręcać się nimi na osiedlach, na odpowiednich słupach itp. Tak samo ulotki, pełna pozytywnej treści akcja wrzucania ulotki za wycieraczki samochodów na osiedlach. Główny czynnik, to uważam jednak - osobista walka każdego z nas aby przyciągnąć znajomych na ten mecz. Ale nie pod hasłem noża na gardle, ale pod hasłem grania o najwyższe cele - a mamy przecież drużynę która najładniej gra i najwięcej bramek strzela. To jednak dzięki naszemu uporowi powinni się znaleźć na tych meczach Ci ludzie, których zaprosimy. Każdy jeden kibic niech zaprosi 3 osoby! Celujmy w tych co już kiedyś na mecze chodzili, każdy z nas przecież zna wiele takich osób, które się poobrażały przez tyle lat. Na te mecze pasowałoby aby nie obowiązywały promocje dla nowych osób, aby klub mógł jak najwięcej zarobić. Dodatkowo, myśląc o prezentach - sprawmy sobie i najbliższym prezent, kupując koszulki, czapki i inne gadżety z Wiślackiego Świata, oraz namawiajmy na zakup szalików osoby które zaprosimy na mecze. To jest najlepsza droga na podreperowanie budżetu klubowego. No i przede wszystkim w tym czasie, proszę Was, powstrzymajmy się od narzekania!

25            -2
~~~LamroW
Hmmm...
Możecie nam, głupim kibicom powiedzieć gdzie są pieniążki z poprzednich zbiórek, ze sponsorów, których tu opisywaliście co najmniej 10-15, gdy wchodzili w sponsoring, z dni meczowych, ze sprzedaży pamiątek, z różnych akcji marketingowych? Wytłumaczcie to nam tak ŁOPATOLOGICZNIE, my głupki, tylko tak zrozumiemy. Możecie również wytłumaczyć nam - zwykłym głupim tłukom, co robi zarząd i pracownicy klubu, za co pobierają ogromne pieniądze? Wytłumaczcie nam, zwykłym idiotom, dlaczego na WSZYSTKO potrzebne są zbiórki nas, zwykłych kretynów, którzy mają tylko bulić no końca świata (albo Wisły) nie wiadomo na co i po co???!!! Na stadion płacą kibice, na pensje piłkarzy płacą kibice, na fukcjonowanie klubu płacą kibice, za bilety płacą kibice, za pamiątki płacą kibice, SOCIOS, 12ty bohater i pozostałych pińćset akcji płacą kibice. WYTŁUMACZCIE NAM - ZWYKŁYM FRAJEROM (na to wychodzi) - O CO TU KURNA CHODZI !!!

44            -2
~~~Maniek 14
Klub
Witam jestem kibicem Wisly. Mieszkam w ok Radomia. Chce pomoc klubowi ale jednoczesnie oczekuje transparentnosci od wladz bo narazie jest cisza z ich strony. Pozdrawiam:-( :-(

22            -1
Homer Simpson
Zróbmy to!
Bracia! Nie wiem co przyniosą nam najbliższe tygodnie, co się stanie. Czy zbankrutujemy, ogłosimy upadłość czy ktoś grubo zainwestuje w klub. Wiem jednak co my musimy zrobić. Potraktujmy te grudniowe mecze jakby były to ostatnie mecze w Ekstraklasie naszej Kochanej Wisełki. Zróbmy dwa razy komplet. Tak , ja wiem ,że zaraz będzie ,że za zimno, że za późno, że drogo, że daleko, że w Legnicy bez zwycięstwa... Ludzie! Jesteśmy w najtrudniejszym od 21 lat momencie! Nic innego się nie liczy, musimy być WSZYSCY na tych meczach. Mobilizujemy się! Nie robi tego klub, nie robi tego zarząd i osoby decyzyjne. Tylko ,że ich niebawem nie będzie przy tym klubie - my będziemy na zawsze! Nie wiem czy pełny stadion na dwóch ostatnich meczach coś pomoże...Nikt tego nie wie. Ale co innego nam pozostało? Musimy zamanifestować swoją WIŚLACKOŚĆ, pokazać jak wielkim klubem i z jak wielkim potencjałem jest Wisła. Być może jakiś inwestor, biznesmen zobaczy ,że warto zainwestować w taką historię. Jak piszecie wyżej, ostatnimi laty upadały takie marki jak Widzew, ŁKS, Polonia czy Ruch. Ale z całym szacunkiem do nich - tam na mecze chodziło 3, 5, 7 tys kibiców. Nas bywa grubo ponad 30 tysięcy! To my podobno mamy 6 milionów kibiców, to my jesteśmy znani za granicą, to przed nami klękały Parma czy Schalke, to my mamy 112 lat historii! Co się stanie? Nie wiem. Ale wierzę w cuda. I tym razem musi się to skończyć jakoś pięknie, jak w baśni, jak wtedy gdy Nikola strzelał w Salonikach, jak wtedy gdy Boukhari kończył Derby przy Kałuży, jak wtedy gdy cudem wyszliśmy z grupy po meczu z Twente czy jak choćby ostatnio gdy "żegnaliśmy" Pawła przy R22 w meczu z Lechem. Kto choć raz był przy R22 i poczuł tę magię czy miał ciarki oglądając nasze boję w tv, nie może być teraz obojętny. Namawiamy na mecz znajomych, rodzeństwo, rodziców, żonę, dzieci... Musimy się na prawdę zmobilizować. Czy ktoś z nas wyobraża sobie że to wszystko się skończy? Mistrzostwa Polski, boję z Realem , Barceloną, Parmą, Schalke, Lazio, Tottenhamem, Celticiem, regularne ośmieszanie Warszawy, komplety przy Reymonta, wspaniałe oprawy, Żurawski, Frankowski, Szymkowiak, Sobolewski, Głowacki, fety na rynku do białego rana, hektolitry wypitego alkoholu, tysiace kilometrów przejechanych za drużyną, nieprzespane noce, zdarte gardła, łzy. Wisła to część naszego życia, to 10, 20, 50 lat cotygodniowego święta. Pamietajmy ,że nie robimy tego dla Pani Prezes, dla zarządu czy pilkarzy. Robimy to dla SIEBIE. To MY jesteśmy siłą tego klubu. Musimy się znów zjednoczyć. Tu i teraz. Reklamujmy grudniowe mecze w social mediach, namawiamy znajomych, niech mówią o nas w mediach. Niech każdy z nas gdy zasiądzie już niebawem przy choince i będzie patrzył w bombkę z Białą Gwiazdą, będzie mógł sobie odpowiedzieć, że jest godny podania ręki i walczył o swoją Wisełkę jak tylko mógł. Podejdźmy do tych meczów jakby miały być ostatnimi w historii...Podziękujmy za wszystko co Wisła nam dała. I pamiętajmy ,że WISŁA NIGDY NIE ZGINIE!

43            -3
~~~open mind
Wisła to
MENTALNE bagno ,i albo ktoś je szybko osuszy,albo nas pochłonie wszystkich.

15            -6
~~~Czesław M.
Odpowiedź dla Pana Homera
Piękne słowa, lecz one nic nie wnoszą. To nie kibice muszą podejmować kluczowe decyzję, do tego nie mają i nie mieli prawa. Za klub odpowiedzialna jest Pani Sarapata i zarząd. Bez ich decyzji i zgody, można sobie tylko pomarzyć o wielkiej Wiśle. Z tego milczenia wynika że pani prezes ma Wisłę w głębokim poszanowaniu. Wszystko się wali a najważniejszy człowiek milczy. Ta pani z kumplami, wiecie doskonale jakiego pokroju klubu nikomu nie sprzeda. Będzie trwać na stanowisku do końca. To już koniec

17            -12
~~~ja
jest tylko jedna szansa
jedynym ratunkiem dla Wisły jest odłączenie się TS od SSA i danie komuś normalnemu, kto na to zasługuje szansy. Wiem TS-ie że chcecie utrzymać SSA w swoich rękach, ale to wam się nie uda ponieważ NIKT nie podejmie z wami współpracy. Przez wasz upór Wisła pójdzie na dno jak Widzew

29            -1
~~~ja
wiem że dostanę masę minusów
ale ja nie zamierzam wspierać TS, żeby było jasne - Wisłę ZAWSZE - ale nie TS

17            -12
~~~ja
@GrzegorzS
ok, pod warunkiem że Pani Sarapata i reszta w TS zrzekną się na ten czas kryzysu swoich uposażeń i wypłacą choćby parę złotych piłkarzom zamiast sobie.

25            -2
~~~Kibic znad morza
Wisła
Niestety ale powoli zaczynam myśleć , że to nie brak chętnego na kupno,ale poprostu TS nie chce nikomu oddać Wisły. Jeżeli TS nie odda Wisły, zostaniemy utopieni jak niegdyś Widzew Łódź. Przykre,ale prawdziwe.

28            -2
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
misiek i jego banda znowu pogrążą ten klub.Prawdopodobnie dwa ostatnie mecze na R22 .Zostawmy spory ,animozje na boku i pokazmy wszystkim że Wisełka JESZCZE NIE ZGINEŁA.Przestańmy biadolić na wszystko i po prostu przyjdzmy na mecz.Dukat uciekł skwk milczy czy komus zależy na tym klubie???

21            -1
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
koorwa nie narzekajcie na wszystko tylko po prostu przyjdzcie na mecze grudniowe ,TYLE CHYBA MOZECIE ZROBIĆ.

17            -5
~~~ja
oby nie stało się tak
że TS wyczyści SSA z czego się da, widząc swą niemoc i zostawi w ruinie, znaczy w 5 lidze

18            -7
~~~kibic Wisełki
NA TAK
Dajmy chłopakom wsparcie ! To małe pieniądze, a drużyna dezcenna

15            -2
T0RETT0
Gdzie wpłacać
Proszę o pomoc..gdzie mamy wpłacać na utrzymanie Wisły ... Pozdrawia kibic z Lechi Gdańsk..

23            -2
~~~stachu
żałośnie to wygląda
kibice robią zrzuty, prywatni ludzie pożyczają kasę a piłkarze maja zaległości w wypłatach i to spore, dług wynosi podobno około 20 baniek. Niekończąca się historia z poszukiwaniem nowego właściciela, przegrywane sprawy w sądach z byłymi trenerami lub piłkarzami. W skrócie czysta partyzantka a miało być już ok, według zarządu już mieliśmy wychodzić na prostą. Tylko kibiców żal

20            -3
~~~KRKPL
Do kibiców piłkarskiej Wisły cz.1
TS to Wisła, piłkarska i nie tylko (kosz, siatka, boks, judu, gimnastyka, nawet szachy i inne) - największy klub sportowy w Polsce!!! To wszystko to WISŁA KRAKÓW więc nie twórzcie podziałów jeżeli kibicujecie tylko piłkarzom. Za dzieciaka tata zabierał mnie na gimnastykę na R22, jak byłem nastolatkiem to całe osiedle kibicowało Wiśle i tak jest nadal, pod koniec podstawówki kolega zabrał mnie na kosza i zaliczyłem tam tylko epizod, moja dalsza ciocia była koszykarką w Wiśle, pradziadek który wychował się w okolicach długiej kibicował Wiśle i opowiadał mi o starych klimatach, wśród znajomych miałem kibiców Wisły każdej maści. Kiedyś moim jednym z lepszych kumpli był kibic sąsiadki, miałem okazje być u nich na stadionie dobre kilka razy i zrozumiałem jaka dzieli nas przepaść, utwierdziło mnie to w przekonaniu jakiemu klubowi kibicuję. Na Wiśle zawsze i wszędzie był i jest klimat w przeciwieństwie do zakompleksionej konkurencji. Jak widzę brak szacunku w wypowiedziach kierowanych w kierunku TS to od razu wiem, że nie macie pojęcia jakim klubem jest Wisła i nie poznaliście do końca jej klimatu i historii.

27            -2
~~~WISLA będzie wielka
Zarząd
Zarząd jedyne co zrobił to podniusl sobie wynagrodzenia . Leniwa Sarapata weź się do roboty

29            -8
~~~KRKPL
Do kibiców piłkarskiej Wisły cz.2
TOWARZYSTWO SPORTOWE WISŁA KRAKÓW - to jest Wisła!!! Wydzielanie spółek tego nie zmieni. Fakt, w ostatnim czasie po odejściu TF różnymi kanałami podpięli się pod Wisłę różni ludzie, ale oni byli zawsze i każdy myślący o tym wie, że jak było dobrze to inni milczeli. Faktem też jest, że w ostatnim czasie ci różni ludzie zwiększyli swoje wpływy, ale prawda jest taka, że Wisła od przejęcia przez TSW jest pod wieloma względami prowadzona o wiele lepiej niż za Cupiała, wtedy świnie przy korycie to były świnie, którym na dobru Wisły tak nie zależało i brały z koryta o wiele więcej niż obecne świnki, jak TF się wycofała świnie odeszły i nie pamiętają o Wiśle. W TSW ciągle jest gro osób, które nie mają nic wspólnego z bandytami i kolesiostwem, są w Wiśle bo to część ich życia, a obecne problemy Wisły to efekt dwóch czynników: (1) długów zostawionych przez TF, bo nie łatwo zaczynać na ogromnym minusie (z całym szacunkiem dla P Cupiała, bo dam nam wiele radości), (2) złych decyzji zarządu (wielu trenerów, szerokiej kadry) już za rządów TSW, ale to pojedynczych osób podejmujących decyzje, a nie TSW. Nikt nie prosi was kibicować całej Wiśle, ale opluwając TSW opluwacie Wisłę.

19            -7
~~~KRKPL
Do kibiców Wisły Kraków cz.3 ostatnia
Jako kibice jeżeli chcemy pomóc to musimy się zjednoczyć, niech każdy da cokolwiek od siebie, a nie krytykujcie każdego pomysłu jeżeli tylko jest inny od Waszego. Można kupić bilet (ja kupuję na Jagę i Lecha obowiązkowo, ale to jest mój obowiązek, nikogo innego jeżeli tak nie uważa), można zapisać się do Socios Wisła, można oficjalnie sponsorować Wisłę mając firmę, można kupić gadżet, można wydrukować plakaty i rozkleić na mieście, można przyprowadzić znajomych na mecz, można kogoś namówić jak samemu się nie może przyjść...cokolwiek komu się podoba i wcale nie trzeba robić tego wszystkiego. Można też nie zrobić nic, rozumiem podejście ludzi, którzy nie wierzą w to że się utrzymamy na powierzchni, rozumiem tych, którzy uważają, że upadek i oczyszczenie są konieczne, mają swoje argumenty. Ja nie wiem co jest najlepsze dla obecnej Wisły, ale wiem, że jak przetrwamy to będę miał satysfakcje że zadziałałem, jak upadniemy to będę miał satysfakcję, że nie olałem tematu, ale nie będę miał pretensji do tych którzy nie zadziałali, bo może mieli rację i upadek narodzi nas na nowo (Widzew wciąga nosem kibicowską Polskę teraz, mimo że są u nich spore podziały, które po zaprzyjaźnieniu się z naszymi jest się pogłębiły). Sami podejmijcie decyzje co i czy w ogóle działać, ale przestańcie się opluwać, bo nawet jak przyjdzie nowy bogaty właściciel to możecie być pewni, że pojawią się nowe świnie przy korycie i na nie też będziecie psioczyć. Krytyka jest potrzebna, ale trzeba wiedzieć kiedy i jak krytykować, wielu z Was opluwa się nawzajem w momencie kiedy statek tonie, takie zachowanie bardziej przyczynia się to zatonięcia statku. TOWARZYSTWO SPORTOWE WISŁA KRAKÓW PANY!!!

25            -2
~~~AVE WISŁA
do KRPL
Zgadzam sie w 100% ,jest TAK ŻLE ze nie ma sensu dyskusja kto to zniszczył TYLKO WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD STATEK WISŁA PŁONIE!!!

29            0
~~~kibol_lud ojad
Nie dopuśćmy do takiej sytuacji jak w Łodzi i Chorzowie
Nie zapełniajmy stadionu w IV lidze. Zapełnijmy go w ekstraklasie, póki jest na to czas!!!!

30            -1
MISIEK_BIS
Kłopoty
Nie zaczęły się dzisiaj. Tyle błędów i grzechów pychy po stronie zarządu było, że szkoda czasu aby o tym pisać. Zarząd powinien podać się do dymisji. Piszę o tym nie pierwszy raz. Zarząd nie był i nic nie zrobił aby stać się wiarygodnym. Po sprawie Carillo i Carlitosa Rada Nadzorcza powinna zgłosić postępowanie zarządu jako działanie na niekorzyść spółki. Mam natomiast pytanie do Arka Głowackiego, Maćka Stolarczyka czy Marcina Kuźby - Panowie jesteście w klubie - firmujecie swoimi nazwiskami to co się dzieje. Chętnie usłyszałbym wasze opinie na temat aktualnej sytuacji.

21            -3