Wtorek, 4 grudnia 2018 r.

Gazeta Krakowska: Za nami ważne spotkanie w sprawie przyszłości Białej Gwiazdy

Jak informuje "Gazeta Krakowska" dziś odbyło się bardzo ważne spotkanie, w sprawie przyszłości Wisły Kraków SA. O sprawie ewentualnego przejęcia wiślackiej spółki rozmawiali dwaj już znani kibicom Wisły Kraków biznesmeni, którzy jako kibice chcą pomóc "Białej Gwieździe", a mianowicie Rafał Ziętek i Wojciech Kwiecień. Wraz z nimi spotkali się przedstawiciele dwóch innych firm - Antrans Group oraz Dasta Invest, które to także są zainteresowane współpracą na rzecz klubu.

Według doniesień "Gazety Krakowskiej" nastąpił postęp w tych rozmowach i pozwolić to ma z większym optymizmem patrzeć w przyszłość Wisły Kraków.

Więcej przeczytasz ma stronie "Gazety Krakowskiej", tutaj »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


42    Komentarze:

~~~M23WK99
BĘDZIE DOBRZE
Ostatnio przyrównałem obecną sytuację do sennego koszmaru. Budzimy się z tego koszmaru i zaczniemy powoli wstawać z kolan. Wisła jest zbyt dużym klubem, żeby upaść. A wszystkim, którzy nam tego życzyli jeszcze nie raz pokażemy siłę BIAŁEJ GWIAZDY, zarówno na trybunach jak i na boisku.

110            -11
woytek1974
Jedność
Razem odbudujmy pozycję Wisły!

88            -16
ddd
A już
się pejsate trole na TT cieszyły,że Wisła upada. hahaha Nawet na 4 ligową Wisłę chodziło by więcej osób niż na doping z mp3. :-) :-) :-) Czekamy,co dalej. JJJBG!!

139            -2
~~~fan1978
a my kibice!!!
.....dołączmy do tych Panów już w sobotę wypełniając stadion. Nie można bezczynnie czekać jak ktoś wyciągnie swoje miliony, i da je Wiśle Kraków, a pozostali nie zapłacą nawet za bilet, czy karnet, bo się nagle pogniewali na swój Klub. Mamy "jaja"i wypełnimy ten stadion:-)

125            -4
kazo73
Do zarządu
Dlaczego na ten temat nie wypowie się zarząd !!! Tylko musimy dowiadywać się za pośrednictwem gazety co dzieje się z naszą WISŁĄ ? Pani prezes chyba prezesura takiego klubu jak WISŁA KRAKÓW to dla pani za wysokie progi !!!

68            -23
~~~Tomasz190 6
...
Nic mnie nie cieszy bardziej, że klub chcą przejąć ludzie już związani z Wisłą , a nie jakieś nie wiadomo co z Anglii bądź Chin...

63            -10
~~~rafal.k
dla Wisly zaświeci słonce
jestem pewien-jest tylko jeden warunek z klubu musi odejs Sarapata wraz z szemraną ekipą-niewazne kto bedzie nowym wlascicielem-sponsorzy na pewno przyjda ,nikt nie bedzie wspomagal bandytow!

116            -11
~~~FanNatic9 0ABG! !!
Tu potrzeba giga kasy na dlug
Myślę że To towarzystwo to tylko na jakiś czas żeby utrzymać ekstraklase na R22 ale dobre i to bo piłkarze bez wyplat

21            -60
~~~Robert111 111
@kazo73
Bo nie życzą sobie tego inwestorzy.

46            -5
~~~Janko Buszewski
Ja też wierzę
że ten koszmar wkrótce minie.Upadek takiej legendy,byłby katastrofą nie tylko krakowskiej ale i polskiej piłki.Owszem,upadały duże kluby.Polonia Warszawa,Polonia Bytom,Łks,Widzew kiedys Pogon,Lechia,Śląsk czy Odra Opole.duże kluby,ale z całym szacunkiem,daleko im wszystkim do Wisły.Jedyny klub-legenda będący dzis bankrutem dryfującym ku upadkowi,to Ruch z Chorzowa czyli Niebiescy.14-krotny MP !!Jestesmy,bylismy i bedziemy Wielkim Klubem,bo o wielkosci stanowią osiągnięcia,historia,wyniki,legendy z trybun i boiska i rzesza wiernych kibiców.Tego wszystkiego nam nie brakuje.Nie dzis,nie jutro ani pojutrze,ale wrócimy na należne nam miejsce.Wstaniemy jak Feniks z popiołow.Nam trzeba cierpliwosci,bo zbyt daleko to wszystko zaszło,mamy zbyt duze zaległosci i długi.O sile zespołu stanowi kadra a z tej,jesli nie wyrównamy zaległych zarobków i nie bedziemy płacic pensji na bieżąco,zrejteruja co lepsi piłkarze.Nikt nie będzie pracował za darmo z nadzieją,że moze kiedyś....!??O sile klubu zaś,stanowi potencjał finansowy,marketingowy i kadrowy.Tanio kupic-drogo sprzedac a kasy ma przybywac,tak funkcjonuja wszystkie kluby.To stanowi o jego rozwoju,progresie i sile.no chyba ze masz w nazwie PSG bądz MC a za toba stoją kosmicznie bogate arabskie konsorcja i ich banki,gdzie petrodolary "wylewają" sie z każdej dziury.na taki finał jednak bym nie liczył.Musimy mocno stanąć na nogach a kiedy staniemy,krok po kroku zaczniemy odbudowę naszej marki.Dzis,gdy Wisła jest wielkim klubem tylko z nazwy,nikt sie nas nie boi i zaden konkretny grajek tu nie przyjdzie.Musi byc stabilizacja o ktorej pisałem powyżej.Bedzie dobrze !!

45            -1
~~~Robert_Kr aków
Przyszłość Białej Gwiazdy
Ludzie zrozumcie jedno - nikt z zarządu Wisły oficjalnie nie skomentuje rozmów z potencjalnymi inwestorami bo... trwają rozmowy. Już nie raz i nie tylko obecny zarząd to mówił . Niestety musimy uzbroić się w więcej czasu - wiem doskonale na swoim przykładzie , że człowieka krew zalewa jak nie ma podanego choćby jednego szczegółu , czegokolwiek - ale tak jest wszędzie. Następna sprawa - przestańcie obrażać nasz zarząd . Naprawdę myślicie , że ot tak wielkie firmy tylko czekają na przejęcie Wisły? Wszyscy wymagacie aby potencjalni nabywcy byli szczegółowo sprawdzani - naprawdę to trwa . Pamiętajcie ,że Wisła sprawdza ich a oni nas. Chcecie oddać Wisłę następnemu oszustowi? Wiem , że jest mało czasu ... Ciekawe gdyby udało się ściągnąć bogatego inwestora z Chin to dalej będziecie tak negatywnie nastawieni do zarządu czy nagle zmienicie zdanie - tak jak do tej pory zmieniacie... Co do pseudodziennikarzy - jak nie macie się czym zajmować to proszę sprawdzić ile miasto wydało naszej kasy na klub z drugiej strony błoń kiedy herr F. ich nie wspomagał - wtedy można było dawać NASZE WSPÓLNE pieniążki na klub ? Teraz nie. Ciekawe dlaczego? Jak będziecie mieli jeszcze czas to możecie się zająć tak zwanymi "przetargami" które miały miejsce na stadionie ponoć miejskim cRacovii oraz tak zwany drugi przetarg w policji ( systemy informatyczne ) - czekam na rzetelną analizę łowców afer... P.S. czy pseudodziennikarze też spotykają się w Wierzynku aby omówić "różne sprawy"- mają tam jakieś upusty czy co? Czy radni Krakowa też?;-) :-(

40            -19
~~~Maxel
Ale przecież oni nie mają kasy
Mówili ,że bez dobrych sponsorów nawet miesięcznie wydatki ciężko będzie zapłacić. Nagle mają siano ?

11            -44
Maxi
Mądre zarządzanie może wyprowadzić Wisłę z kłopotów........
....bardzo dobrze że Wisłę chcą przejąć osoby i firmy w jakiś sposób związane z nią a nie ,, obcy ,, Obecny zarząd i pani prezes może i chcieli i chcą dobrze dla klubu ( też parę rzeczy dobrych zrobili jak chociaż by znalezienie sponsora strategicznego LV BET ) ale popełnili mnóstwo błędów które nas kosztowały dużo kasy typu ( płacenie kilku trenerom jednocześnie czy transfery jak Lisa do tego zarząd na sobie nie oszczędzał ) i czas na nowych ludzi w klubie do tego mamy fatalną opinię czy zasłużoną to bym polemizował ale jednak mamy że klubem rządzą kibole dlatego potrzebne są zmiany w Wiśle i nowi ludzie

49            -10
~~~mirpaw
Wiślackie tereny
Pytanie Czy TS nie może sprzedać części terenów wiślackich wartych podobno 60 milionów zł??? Np.część za 10mln i z tego spłacić częściowo dług, a wtedy z można spokojniej funkcjonować. Trzymanie, trzymanie, wieczne trzymanie tego majątku nic nie daje, chyba nawet na to nie mają pomysłu. (myślenie jak z psem ogrodnika) Jeśli nie mam racji to....sorry.

15            -73
~~~j.alex
TEST !
dla NAS . Udowodnijmy , że NAM zależy na Naszej Wiśle . Idziemy na mecz z Jagą. Nasza obecność , da wiarę inwestorom. To ich pieniądze , a nasze wsparcie ! . Zróbmy wspólną akcję pt. Wszyscy idą na mecz, nasza Wisła ,nasz klub , wspieramy inwestorów i udowodnijmy , że N A M też Z A L E Ż Y .....

46            -5
~~~Darek211
Będzie dobrze
musi być.

37            -2
~~~Stefan
Prezesem firmy budowlanej jest prezes BKS Bochnia
link »

39            -1
Kosmaty
Chciałoby się, aby saga pt. "nowy właściciel Wisły"
wreszcie się skończyła. Obecnie nie wiemy za bardzo co i jak się dzieje, a niepewność to najgorsze co w obecnej chwili może być. Niepewność piłkarzy, niepewność kibiców... ALE rozumiem doskonale dla czego nikt oficjalnie nie chce/może powiedzieć na jakim etapie i z kim prowadzone są rozmowy na temat przejęcia klubu. Jaki pomysł na klub mają zainteresowani nabywcy i na jakich warunkach chcieliby przejąć Wisłę. Część mglistych informacji przedstawiają różne media, ale tu też brak jakichkolwiek szczegółów, a klub nie za bardzo może to skomentować. Dla czego tak jest? Bo żaden, i podkreślam to z całą stanowczością ŻADEN poważny biznesmen nie zdradzi "kart" jakimi dysponuje przed zakończeniem negocjacji. Z jego/ich punktu widzenia nie może się o tym dowiedzieć przede wszystkim konkurencja. Informacja jest tu najcenniejsza, bo jeśli konkurencja (oczywiście chętna do zakupu) dowie się ile ja chcę dać, to może bardzo łatwo przebić moją ofertę, a to nie jest mi na rękę, skoro sam chcę sfinalizować transakcję. Oczywiście jest jeszcze inna konkurencja: ta z branży, w której prowadzi się podstawową działalność, a tu informacje o tym ile i na jakich warunkach jestem skłonny przeznaczyć na daną "poboczną" inwestycję są świetnym wyznacznikiem tego jak mocnym jest się rywalem na rynku. To właśnie podstawowe (ale nie jedyne) przesłanki do wprowadzenia tzw. "tajemnicy handlowej". Ale jest też jeszcze jedna kwestia: to czy uda się przejąć klub, czy też odpadnie się już w przedbiegach wpływa na wizerunek potencjalnego kupca, dla tego często nazwa potencjalnego kupca, a nawet sam fakt prowadzenia rozmów jest trzymany w tajemnicy tak długo jak się da. Dla tego nie zdziwiła mnie niedawna wypowiedź pani prezes, że jest pięciu chętnych na zakup Wisły, podczas gdy my wiemy kim może być zaledwie czterech z nich: Ziętkowie i spółka, Griciuk ze swoimi Chińczykami, Bragiel (który podobno wciąż nie zerwał rozmów ostatecznie) i Anglicy od 1 euro, a i tu nie jestem pewien czy wśród wspomnianej piątki któryś z wymienionych nie jest zaliczany). Dla tego w kwestii sprzedaży/kupna Wisły nie pozostaje nam nic innego jak wyławiać wszystkie artykuły cokolwiek mówiące na ten temat i próbowanie wyłapania w nich jakichkolwiek mniej lub bardziej rozmytych informacji. A i jeszcze modlitwa/trzymanie kciuków (jak kto woli) by przejęcie klubu stało się jak najszybciej, i trafił on w jak najbardziej rzetelne ręce.

17            -8
~~~22ABG22
Kibic = Sponsor Wisly
Realnie bez 18.000 w kolejnych meczach az do czerwca to nie mamy co snic...

15            -3
adrianrtf1
Wynagrodzenie zarządu...
Ludzie, przestańcie pod każdym postem pisać to samo i zrozumcie jedną rzecz. W Polsce jest 16 prezesów klubów ekstraklasy i żaden z nich, bez względu na kondycję klubu, nie pracuje za darmo ani nawet za 10 tysięcy. Tak samo u nas, ktokolwiek był, jest czy będzie prezesem będzie zarabiał co najmniej te 30 tysięcy. Sarapata jest radcą prawnym więc spodziewam się, że dla niej te 30 tysięcy to nie są jakieś wielkie pieniądze i że bez prezesowania Wiśle zarabiała podobnie. Trzymajmy kciuki, żeby wyszło coś z tych rozmów i dajmy jej wtedy porządzić. Uważam, że skoro w czasach biedy jaka panuje od kilku lat w klubie mamy ekipę, która potrafi pogonić najlepszych w Ekstraklasie to jeśli będzie dysponować odpowiednimi środkami to naprawdę stworzy jeszcze lepszą.

13            -60
wilkrobert13 2
Trzeba budować WISŁĘ KRAKÓW...
Na Swoich!!!:-)

20            -1
~~~22ABG22
Cisza w eterze, bo rozmowy trwaja
Drodzy twitterowcy i czytelnicy Zycia na Goraco, tutaj nie ma miejsca ani czasu na plotki, rozmowy trwaja za zamknietymi drzwiami i tyle. Nie wiem czy osiagniecie porozumienia bedzie latwe, bo presja jest spora, czas nagli, a dograc warunki pomiedzy 3-4 podmiotami zawsze trudniej niz jak jest jeden wlasciciel. Ale taka formula na 3 podmioty PLUS KIBICE W SILE 20.000 i moze byc dobrze.

33            0
~~~goal
Pierwsza dobra informacja.
Oby zapowiedzi weszły w życie, a tacy ludzie jak Saralata, już nigdy więcej nie miały nic wspólnego z Wisłą.

46            -8
~~~Stevie
Inwestorzy sobie nie życzą
Ale my sobie życzymy informacji, od 8 miesięcy nie ma żadnych konkretnych informacji a juz ostatnie dwa to kpina a nie zarządzanie klubem. Dla koga ten klub dla inwestorów których nie można od dwóch lat się doczekać!

16            -33
~~~Niki
Cisza przed... właśnie przed czym?
Jeżeli rozmowy są faktycznie prowadzone - jestem gotów czekać cierpliwie. Jeżeli tylko miałyby się zakończyć sukcesem - gotów jestem czekać jeszcze dłużnej. jedyne o co proszę to informacja ze strony zarządu Wisły - że faktycznie prowadzą negocjacje. To wszystko.

16            -7
~~~ZizuZidan e
Niektórzy nie rozumieją jak widać czym jest rozmowa
Z kibicami.Rozmowy trwają bla bla bla nie można nic mówić bla bla bla. Tu nie chodzi o to aby Nasza Pani prezes wyszła do kibiców i mówiła z kim to nie rozmawia o sprzedaży. Ilu To inwestorów mają na oku i tak dalej. Tu chodzi o to ,ze ta pani jako nasz prezes powinna wyjść ,powiedzieć jakie mamy długi,jakie są najpotrzebniejsze wydatki, co planuje zmienić i zrobić. Powiedzieć ,że Wisła nigdy nie zginie ! A ona ? Nie mówi kompletnie nic. Ma nas kibiców gdzieś. Mam nadzieję ,że pierwsza poleci ze stanowiska.

28            -8
Tomi84
rozmowy
dzisiaj też trwają rozmowy z tymi osobami co wczoraj. Ale z tego co się dowiedziałem są oprne ze strony zarządu.

15            -8
~~~este
Idą święta...
Idą święta, wiec jak co roku - serwowane są optymistyczne informacje jak to będzie zajebiście, o których za kilka dni mało kto będzie pamiętał. Pożyjemy zobaczymy co wyjdzie z tych obietnic. Obym się mylił.

12            -2
~~~wiślak z krk
Kosmaty i reszta
oprócz pustego słowotoku nic nie napisałeś tym razem o swoich Meksykańcach , co mieli być wg ciebie rychło wielkimi naszymi sponsorami :lol: :rotfl:

6            -24
~~~markos
Ciekawa logika
..."Według doniesień "Gazety Krakowskiej" nastąpił postęp w tych rozmowach i pozwolić to ma z większym optymizmem patrzeć w przyszłość Wisły Kraków". - zastanawiam, się na czym opierać ów optymizm, skoro konkretów brak?, chyba tylko na tym, że rozmowy trwają (nie zostały zerwane) :-) to jednak za mało, patrząc na "upływający" czas.

10            -4
Kosmaty
@~~~wiślak z krk
1. "Moich meksykanów". Jakich moich meksykanów. Gazeta Krakowska napisała, że może będą się reklamować na naszych koszulkach (nie ma tu mowy w żadnym wypadku o inwestorach, czy właścicielach, a jedynie SPONSORACH/REKLAMODAWCACH). Poza tym w informacji na portalu jest podana kwota 1,6 mln złotych za rok reklamy, to ani to wielki sponsor... ani też mały, bo to są niemałe pieniądze w naszych obecnych warunkach. 2. Pod wiadomością o potencjalnych reklamach meksyku na koszulkach Wisły nie ma nawet mojego komentarza. Jak więc mogłem poruszać ten temat (oto link do wiadomości, byś nie musiał szukać link »). Jeśli znajdziesz w tamtym miejscu mój komentarz to gratuluję sokolego wzroku, jeśli nie, to nie przypisuj mi tekstów, których nie napisałem, ani słów, których nie wypowiedziałem. 3. W swoich ostatnich komentarzach (przynajmniej z tego ip) za każdym razem dość mocno mnie atakujesz, ale w sposób zupełnie bezpodstawny, nie podając żadnych argumentów, poprzestając jedynie na pustym słowotoku nic nie wnoszącym do dyskusji. Bawi cię to? Może brak ci innych rozrywek i nie stać cię intelektualnie na wniesienie czegoś do dyskusji, więc poprzestajesz tylko na takim poziomie? Za każdym razem tylko: "nic nie napisałeś tym razem o swoich Meksykańcach" (o których jak już powiedziałem nie napisałem zupełnie nic i nigdzie, trudno więc o wyrażenie "TYM RAZEM"); "a gdzie jest Kosmaty ??? gdzie są twoi Meksykanie ????? Turcy, Tatarzy i Eskimosi ??? plot dalej nie siejesz ?" (W którym miejscu siałem ploty, za każdym razem jedynie odnoszę się do artykułów/informacji podawanych przez redakcję tego portalu, nie wymyślam nic nowego, nie tworzę żadnych informacji na własną rękę). ---- Zejdź ze mnie, bo ani nie jesteś wart by się tobą zajmować, ani też ja nie zasłużyłem na taką nagonkę z twojej strony. No i dziś "Kosmaty i reszta oprócz pustego słowotoku nic nie napisałeś tym razem o swoich Meksykańcach [...]". Być może dla ciebie to pusty słowotok, ale zdecydowana większość ludzi tutaj, to istoty inteligentne (nawet jeśli mamy różne zdania na jakieś konkretne tematy związane z Wisłą, to można z nimi normalnie dyskutować podając rzeczowe argumenty) i ci udzie zapewne zobaczą w moim poście więcej niż tylko pusty słowotok.

18            -4
jumbo75
apel
Apeluję do wszystkich kibiców Wisły o zakup biletu ma ostatnie mecze. Nawet, jeśli nie możesz wstawić się na R22, z różnych przyczyn (bo zimno, bo impreza u ciotki, grypa, sraczka itp.), kup bilet ! To jest jedyna forma pomocy, jaką możemy naszemu klubowi zaoferować w tych trudnych chwilach. Odwdzięczmy się w ten symboliczny sposób za te wszystkie piękne chwile, które przeżyliśmy na Reymonta w ostatnich latach.

18            -5
~~~Jenot
Sprzedaz
Sprzedaż całej Wisły z obecnym zarządem żadnego dzielenia sie zarząd i ta banda ma nie mieć głosu.

28            -4
~~~fanWisły
Kup bilet nawet jak nie idziesz na stadion
W sobotę raczej nie będę mógł iść na mecz ale kupuję bilet. Dla mnie sprawa jest prosta, na chwilę obecną ratujemy klub. Jeśli nam KIBICOM to się uda to będziemy mieć silny argument moralny to tego aby zacząć mieć wpływ na politykę klubu. Jaki to wpływ? Możliwości są różne, jeśli uratujemy klub przed upadkiem to kto jak nie MY będziemy mieć moralne prawo aby mieć realny wpływ na to co dzieje się w Wiśle. Jeśli tego nie zrobimy to będziemy mogli co najwyżej płakać na necie, że np "Sarapata jest zła" itp... ale nikt normalny nie będzie się liczył ze zdaniem kibiców, którzy w kluczowym momencie olali temat i nie kupili głupiego biletu. Tak to widzę. Pozdrawiam.

15            0
~~~jackw
@woytek1974
chciałbybn z T0bą porozmawić mam już prawie 50 lat pozd. jacek

5            0
woytek1974
@~~~jackw
Jeżeli taka rozmowa miałaby dot. Wisły Kraków a raczej jej Kibiców i ich roli w dbałości o pozycję klubu to możemy rozmawiać. Możemy rozmawiać na Forum ale możemy także spotkać się na złocistym napoju. Nie jestem zbyt dyspozycyjny czasowo ale na poważną rozmowę znajdę trochę czasu. I raczej nie powiem Ci nic nowego oprócz tego co przeczytasz w moich tekstach.

8            -1
~~~mm80
Jak dla mnie to chodzi o to ....
Jak dla mnie to chodzi o to że miasto gniecie tak świnie parchate z ts żeby sprzedały Wisłę (bo doskonale wiedz ą kto nią zarządza, a im na pewno darować nie będą) bo jak dla mnie miasto w takiej sytuacji powinno zamrozić albo umorzyć część kasy za stadion do ustabilizowania sytuacji klubu i przypuszczam że po przejęciu klubu przez normalnych ludzi biznesu to taka sytuacja nastąpi mam nadzieje że dogadają się z miastem na innych zasadach mniejsza kwota za wynajem a spłata zaległości na dogodnych warunkach w innym przypadku uważam że ludzie z rady miasta na czele z Majchrem będą zwykłymi ...... amen

20            -2
~~~wiślak z krk
Kosmaty i reszta
A- im dłuższy komentarz piszesz ,tym więcej sie kompromitujesz B- wszyscy na tym forum są inteligentni , Ty jesteś inteligentny inaczej C- wiadomości na tym forum to informacje, a Ty siejesz tylko ploty D- do dyskusji wnosisz tyle co pseudokibice z gorszej strony Błoń do kibicowania E- takim pustym słowotokiem możesz sobie porozmawiać na stronce sąsiadki. następne szerzenie kłamliwych plotek też ci skomentuje :-) :lol: :rotfl:

3            -10
Kosmaty
@~~~wiślak z krk
Skoro schodzimy na "personalne" wycieczki to niestety, ale muszę stwierdzić, że jesteś przykładem na to, że jednak nie wszyscy tu zaglądający są inteligentni (na szczęście ta grupa jest bardzo nieliczna i ogranicza się do kilku osób, zwykle z rozmysłem hejtujących wszystko dla dziecinnej rozrywki). Ale do rzeczy. Wskaż mi jedną plotkę którą stworzyłem i rozsiewałem. Jedną jedyną. Wskaż proszę plotki o których piszesz, przytocz taką, tylko podaj to z linkiem do tej podstrony na portalu, na której to zrobiłem, tak by można było zweryfikować że sam coś wymyśliłem. Wskaż dowody czarno na białym, a jeśli ich nie masz, to się odczep. I proszę, nie zasłaniaj się tekstem w stylu "coś tam pamiętam". Każdy komentarz jaki kiedykolwiek został wpisany na tym portalu jest cały czas dostępny, wystarczy poszukać odpowiedniej wiadomości i przeszukać komentarze wpisane pod nią. Więc go znajdź i pokaż, zamiast pisać ogólnikami, których nie jesteś w stanie udowodnić. Ze swojej strony już w poprzednim poście udowodniłem ci, że nie wypowiedziałem się na temat Meksykanów jakobym wydział w nich niemal zbawców Wisły... nawet nie umieściłem jakiegokolwiek komentarza pod wątkiem dotyczącym ich potencjalnego reklamowania się na koszulkach Wisły... ani w żadnym innym. Kto więc tu kłamie? To co piszę to komentarze do wiadomości podanych przez innych (niemal zawsze chodzi o informacje podane przez redakcję tego portalu i zawsze komentarz dotyczący danej wiadomości jest wpisany pod konkretnym wątkiem, a nie w innym, dotyczącym czego innego). A to ile wnoszę do dyskusji, niech ocenią to pozostali kibice odwiedzający to forum.

5            -4
Kosmaty
@~~~wiślak z krk
P.S. Żegnam, z Tobą polemiki więcej nie będę prowadził, poprostu nie ma to sensu. To jak walenie głową w mur, na twoje zarzuty podaję ci konkretne odpowiedzi, potwierdzam je linkami do moich komentarzy (lub w tym wypadku braku tych komentarzy). Udowadniam w sposób logiczny i bardzo łatwy do sprawdzenia, że nie masz racji, a jedynie plujesz jadem... A ty i tak odpalasz jedną śpiewkę, jak zepsuty gramofon: "Kosmaty zły, bo rozsiewa kłamliwe plotki" itd. Udowodnij to, podaj link i wskaż szerzone przeze mnie plotki (link do wiadomości na tym portalu lub kopia komentarza z datą, godziną i nagłówkiem informacji pod którą ten komentarz umieściłem, tak by każdy mógł do niego dotrzeć i sprawdzić czy rzeczywiście taki komentarz istnieje. Jeśli takowe istnieją, to przecież cały czas są na tym portalu, nikt ich nie skasował. Jednak jeśli ich nie można znaleźć, to znaczy że nigdy nie istniały).

7            -4
~~~Bartek_sy mpatyk
Lepszy mądry inwestor z mniejszą kasą
Wolę mądrze zarządzających ludzi z małą kasa niż bogatych, ale bez zdrowego rozsądku. Jest takie trywialne powiedzenie "każda duża firma była kiedyś mała". Chodzi o to że stała się duża niekoniecznie dzięki dużemu inwestorowi czy znalezieniu jednego bogatego klienta, ale dzięki sprytnym działaniom w marketingu, finansach, zarządzaniu i sprzedaży i stawianiu sobie ambitnych celów wraz ze wskazaniem sposobu w jaki można je zrealizować.

6            0
~~~wiślak z krk
Kosmaty i reszta
dalej brniesz w te puste fałszywe kompromitujące cie ploty. Widze że nauka czytania ze zrozumieniem nie idzie w parze z długością twoich śmiesznych wynaturzonych bajek ,rodu z portalu sąsiadki. Przenies sie na stałe na tę gorszą strone Błoń, i tam siej sobie zament , a nie tu gdzie robisz wodę z mózgu prawdziwym Wiślakom . Obserwuje cie dalej, zebyś przypadkiem dalej nie rozsiewał kłamliwych plot i mącił na naszym Wiślackim forum:lol: :rotfl:

4            -8