Poniedziałek, 10 grudnia 2018 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Lechem

Na stronie bilety.wisla.krakow.pl, w kafeterii MyBenefit oraz w wiślackiej "Strefie Kibica" są już do nabycia bilety na ostatnie w bieżącym roku spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy", w którym zmierzą się oni z Lechem Poznań. Mecz ten zaplanowano na piątek, 21 grudnia, na godzinę 20:30.

Obok znajdziecie cennik biletów dla osób, które posiadają kartę kibica. W przypadku jeśli jej nie posiadasz, do ceny należy doliczyć 5 zł. Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez Internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. Po zakupie biletu online należy sprawdzić status zamówienia w zakładce "Twoje zakupy".

W Strefie Kibica bilety można kupować:
- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w dniu meczu od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy.

Na stronie bilety.wisla.krakow.pl » wejściówki dostępne są do nabycia przez całą dobę. Sprzedaż w Internecie zostanie zakończona pół godziny po rozpoczęciu spotkania! Wydrukowanie biletu będzie możliwe w Punkcie Reklamacji, zlokalizowanym w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Należy zgłosić się do obsługi i pokazać potwierdzenie zakupu.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Wislats
WISLATS
No to jeszcze poprosimy licznik i jedziemy po komplet !

34            -1
~~~Wiesiek
Nie kupować!
Do momentu załatwienia kwestii wlascicielskich nie bierzmy w tym udziału. Masowe kupowanie tylko po pozbyciu się TSu, kiboli i SKWK!

51            -31
woytek1974
Nie daj się prosić!
Jako Kibice jesteśmy siłą. Działając wspólnie możemy istotnie pomóc Wiśle i (mam nadzieję) nowym właścicielom. Zróbmy komplet bo to konkret!

39            -7
~~~Yarppen
Ja mam bilecik.
Nie ważne czy przejmą, czy to pożegnanie z ekstraklasą. Warto być. IV czy I liczy się Wisła.

18            -1
GrzegorzS
Idzcie po bilety, jest, przynajmniej 8 powodów by ten
wyzwań w tym spotkaniu by nie zapełnić stadionu. Po pierwsze Wisła gra na wieczór spedzić przy R22. 1. Zamkykamy dobrą rundę na własnym obiekcie; 2. Do Krakowa zawita Nawałka; 3. Będzie to mecz z nowymi inwestorami trzeba im podziekowac , że zachcieli klub uratowac a nie spuścić go na dno by go budowac od podstaw; 4. Gramy ze Zdechlakiem, który ma niby walczyć o tytuł; 5. Trzeba podziękować zawodnikom za dobra rundę w ich wykonaniu i za wieność mimo przeciwności; 6. Trzeba podziękować sztabowi trenerskiemu za dobrą pracę w tym trudnym okresie; 7. Można fajnie spedzić przed świąteczny Piątek w dobrym towarzystwie; 8. Zapowiada się naprawdę ciekawy mecz może paru graczy zobaczymy po raz ostatni w naszych barwach przy R22 a może będziemy sie cieszyć, że przedłużyli kontrakty. 20 000 widownia była dobrą premiera nowego otwarcia w dziejach wiślackiej piłki. Kolejna sprawa wszyscy Ci co w pisywali, że im się TS czy sharks, Sarapata w piłce nie podoba to nie maja juz argumentu by nie przyjść.

12            -8
~~~22ABG22
22.222
Pulap minimum!

9            -1
~~~kibictsw
@GrzegorzS
to że tobie podoba się, czy też jest ci obojętny TS, sharks czy sarapata, nie znaczy że wszyscy tak mają. Dla mnie jedynym wyznacznikiem zakupu biletu na amikę jest tylko i wyłącznie przejęcie klubu przez nowych właścicieli przy rezygnacji z jakichkolwiek udziałów TS. Czekam na decyzję, czasu jest jeszcze sporo, więc nie ma co się spieszyć, bo w razie czego mogłaby im (TS-owi) wpaść niezła kasa na Święta.

13            -8
GrzegorzS
dobra kupujcioe wszyscy poza "kibictsw",
który nie jest kibice Wisły Kraków, tylko jakims bytem przeciwnym komuś. Spadaj facet na drzewo i wsadż sobie w zad swój wyznacznik. Kto jest kibice Wisły kupi bilet i przydzie na mecz niezaleznie od tego kto będzie władał klubem. Ty i tobie podobni szukają tylko pretekstu by na mecz nie iśc. Za dwa tygodnie wpiszesz, że nie będziesz chodził bo bilety za drogi a inwestor nie spełnił marzeń i nie ściągnął na R22 Massiego do składu. Miłego dnia.

8            -14