Poniedziałek, 10 grudnia 2018 r.

Wisła Kraków dementuje doniesienia Interii!

Na swoich łamach portal Interia.pl opublikował dość zaskakującą informację, w której podał, że Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków za zbycie akcji piłkarskiej spółki oczekiwało od kontrahentów kwoty miliona złotych. Doniesienie to zdementowała za pośrednictwem Twittera rzecznik prasowy naszego klubu, Pani Iwona Stankiewicz.

Także na koncie Towarzystwa Sportowego pojawiło się odpowiednie dementi.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


45    Komentarze:

~~~hazi
precz z sarapata!
w Waszym interesie jest to, żebyście prawde mówili! W waszym!

127            -7
~~~Sfrustrow any kibic
SPRZEDAŻ
no i bardzo dobrze.... Marzenka wypier.....j i oddaj nam nasz ukochany klub....

115            -5
bartus_s
Taka mala uwaga...
Piszecie, ze doniesienia zdementowala pani rzecznik, a prawda jest taka ze kazdy kto ma dostep do tego konta TT mogl to napisac - w lacznie z Sarapata...

27            -33
~~~Skate
Może se
Ta pani to może sobie dementowac!! Już w nic nie wierzę tym ludziom!!

83            -8
~~~Sarapata
Socios
Ciekawe co to jest to Socios kto tam siedzi...czy nie byli z skwk

28            -76
~~~Sfrustrow any kibic
socios
następne chuje co chcą kasę z Wisły doić.....

20            -72
~~~maks
PDW
Pani Prezes już niedługo.

42            -6
~~~markos
Poźyjemy, zobaczymy
...

17            -3
~~~Wiesiek
A spróbujcie tylko robić jakieś problemy inwestorom...
... macie kilka dni, nie żeby się zrehabilitować (nie odzyskacie mojego zaufania). Żeby się nie zbłaźnić do potęgi „entej”. Mam nadzieję, że nie dobieracie się także do tych 10%... tego też nie chcemy.

57            -3
uluru
Do tego należy dodać
że długi są spłacane, sytuacja finansowa klubu coraz lepsza, niedługo budżet się pomnoży (tu akurat prawie racja tyle, że chodzi o długi), stać nas na kilku trenerów do spłacania, a już niedługo pan Bragiel nadal będzie rozmawiał itd itp. NIE WIERZĘ WAM SATRAPO, MIŚKU, SKWK i TS! WON!

77            -5
MISIEK_BIS
Socios @ sfrustrowany kibic
Złożyłem deklaracje członkowską, opłaciłem składki za kwartał i zostałem przyjęty z numerem 218. Jestem w tej organizacji aby pomóc finansowo Wiśle. Czy jesteś przekonany, że wiesz o czym mówisz? I czy musisz mnie obrażać ?

61            -9
~~~Mruk
Dementi ?
Problem w tym że obecnemu w klubie układowi władzy nikt bezpodstawnie już nie wierzy i takie dementi nikogo nie przekonuje.

41            -8
~~~abg
haha
oficjalnie nie chca ale pod stołem pewnie wypier*** z Wisły złodzje!!!

41            -5
~~~Acharavi
Jak to mawiają w dyplomacji...
najbardziej wiarygodne informacje to te które zostały ostro zdementowane...

29            -7
~~~Krk
Czy brak wynagrodzenia oznacza sprzedaż za 1 zł?
Być może nie chcą wynagrodzenia, ale chcą zwrot poniesionych nakładów finansowych?

23            -4
woytek1974
Ważna prośba
Mam nadzieję, że jedną z pierwszych decyzji, ewentualnych nowych właścicieli, będzie powierzenie red. Bartoszowi Karczowi funkcji dyr. komunikacji i kontaktów z mediami. Kibice Wisły Kraków zasługują na rzetelne informacje!

36            -9
Marek43
Zrzuta :)
Bracia po szalu - zwracam się do Was o jeszcze jedna zrzutę. Kupmy taczki i wywieźmy Panią Prezes bo sama od tego stołka się nie odklei. :-(

65            -11
Engrandel
@~~~Sfrustrowanykibic @~~~Sarapata
Zamilczcie w kwestii, o której nie macie bladego pojęcia. Socios nie jest w żaden sposób powiązanie z SKWK. Co do tego miliona zł, nie byłbym zaskoczony gdyby to jednak okazało się prawdą. Po nich to już wszystkiego można się spodziewać.

32            -9
~~~ricardinh o
veto dla Zarządu
Jeśli obecny Zarząd storpeduje akcję ratunkową to trzeba wolę kibiców okazać dosadniej. Okrzyki części widzów giną w ogólnej wrzawie jak np. "kochać" policję czy PZPN. Ja to widzę inaczej. Oczywiście bojkot meczu z Lechem nie wchodzi w rachubę, ale pusty stadion przez pierwszy kwadrans już tak. A na widowni stosowny transparent - bez wulgaryzmów, tak żeby to pokazali w TV i nie było kar finansowych. Przy takiej akcji wrażenie będzie większe a sądzę, że piłkarze też mogą się dogadać i zagrać ten kwadrans w stylu końcówki meczu MŚ Polska -Japonia. W końcu na drugiej ławce zasiądzie Wiślak, który coś takiego ma za sobą. Po kwadransie wszyscy sprawnie wchodzą i zaczyna się doping

16            -6
~~~O_o
Co za rollercoaster
Jeśli wszystko skończy się dobrze, to pedzę do najbliższej Słonecznej po leki uspokajające.

52            -1
~~~FanWisły
...
Byłem gnojony przez większość gdy pisałem prawdę o TS i marzence. Mówiłem, że skończymy w czwartej lidze i tylko cud nas prawdopodobnie uratował. Powiedziałem, że nie będę chodził na żaden mecz dopóki będzie rządzić TS i nie byłem bo pieniądze szły niewiadomo gdzie. Mam nadzieję, że na mecz z lechem będę mógł już wrócić na te trybuny. Won z Wisły szkodniki! Oby się wszystko udało!

52            -8
kongo
pewnie w tym info
troche prawdy jest z tym że milion nie Ts-owi a Pigi jak znam zycie.precz złodzieju z tego KLUBU.

37            -6
GrzegorzS
Nie wpisuję od trzech dni żandych komentów i czekam z nadzie
na zmianę. Ale napisze wam tam najsłabszym elementem w Wisłackiejukładance sa internetowi łykacze każdej prawdy objawionej w mediach. Lecicie na lep, każdego bałamutnego tekstu i to od lat. I takie ścierwa jak Białoński od lat na was żerują. Gotowalićie się po kazdym nie sprawdzonym newsie tego i innych pismaków w czasach Cupiała, co rusz przy każdej okazji wymyślających zmyslających zarabiających na waszej naiwności na wieszówce. Te hieny szkodza klubowi od lat w wy to łykacie jak pelikany.Trzeba spokojnie poczekac bo wiadomo, od miesiąca, że TS sprzda Spólke a raczej przekaże ja nowemu inwestorowi. Białoński chcąc wykorzystac jeszcze moment uruchomiła akcję pt. wykorzystac okrzyki kibiców przeciwk Sarapacie i teraz na tym żaruje, bo mu sie tamat skończy i juz za chwile będzie nie mógł was judzic czarna owca we władzach Spółki i wpływami sharks czy Miśka, ale dopuki może to to robi i zarabia na chleb. Jesteście jak dzieci. Poczekajcie w spokoju pewne sprawy musza sie wykonać wedle pewnych porocedur a jak to w biznesie bywa dopuki papiery nie zostana podpisane to klamka nie zapadła. I takie szczury jak ten z interii na was żerują. I to od lat. Ile oni krwi napsuli i zamętu narobili w czasach Cupiała wykorzystując wasza naiwnośc i napisze wprost głupotę. Przez lata atmosfera wokół Wisły była by duzo lepsza, gdyby nie pismaki twierdzące że są dziennikarzami sportowymi. W wiekszości to niedorajdy, które jak już nie było się czym zajmowac to bo trzeba by cos wiedzieć zajęły sie sportem i żeruja na waszych emocjach i uczuciach do klubu. Mam zas cicha nadzieję że na dzień dobry nowe władze klubowe dokonaja bardzo prostego zabiegu medialnego cowfna wszystkim darmowe akredytacje, dwa postawią na klubowe i okołu media. Zas od pismaków jak Bialoński zarzadaja kasy za wstęp na trybune prasowa, kasy za wywiady, kręcone materiały. Wedle zachodnio europejskich stawek. Dostep do zawodników po meczach i na klubowych obiektach tylko za kase a każda wypowiedz gracza, trenera pracownika ma byc autoryzowana pod grożba procesu przez klubowego rzecznika. Pisac będa pismaki o Wisłe źle, ale do tej pory tez żle pisali więc niech z tego choc będa dochody do klubowej kasy. parę pozwów i kilka wygranych spraw za wymyślanie i pisanie kłamstw by dobrze zrobiło.

29            -51
~~~Bartolini 86
Oby
Jak tylko przejmą klub zapełniamy cały stadion !!!!!link »

17            -3
Kosmaty
Przekonamy się w najbliższych dniach.
Szybko okaże się, jak jest faktycznie. Mam nadzieję, że wszystko rozwiąże się pozytywnie dla klubu, pojawi się nowy właściciel i zdoła on wyprowadzić Białą Gwiazdę na prostą. Wiem, że nawet jeśli tak się stanie, to nie będzie to z dnia na dzień (i proszę byśmy wszyscy o tym pamiętali i nie oczekiwali natychmiastowego powrotu do bycia hegemonem jak w poprzedniej dekadzie). Szanse na to, że do klubu wejdzie jakiś szejk, czy chiński/rosyjski oligarcha, albo ktoś z "rozmachem i gestem Cupiała", kto już na starcie sypnie milionami, spłaci długi i rozbuduje od ręki budżet do poziomu Legii (czy nawet Lecha) są iluzoryczne, nawet nie warto o nich wspominać. Natomiast chodzi o to, by nowy właściciel rzeczywiście ustabilizował finanse klubu i postawił go na nogi. Nawet jeśli ma to zająć kilka lat, to sytuacja ma się systematycznie poprawiać, by nie było problemów z licencją, stadionem czy wypłatami dla pracowników (nie tylko piłkarzy i sztabu). Jeśli tak się stanie, to Wisła wciąż ma na tyle duży potencjał kibicowski, marketingowy i renomę sportową, że będzie w stanie się rozwijać. Ale jeśli sytuacja się nie unormuje, to potencjał Wisły jako klubu piłkarskiego nie będzie miał żadnego znaczenia. Zobaczcie jak zarządzana jest Jagiellonia (chyba najlepiej poukładany klub w lidze). Nie mają kokosów, ich budżet nie dorównuje Legii czy Lechowi, kilka lat temu nie dorównywał nawet Lechii, Zagłębiu Lubin czy Cracovii. Ale systematycznie się rozwijają i trochę po cichu, bez wielkich fanfar na stałe zagościli wśród najlepszych klubów w lidze i co roku walczą o najwyższe laury (fakt, mistrzostwa jeszcze nie mają, ale nikt już nie traktuje ich jak kopciuszka z zadupia i co sezon bez żadnych sarkastycznych uwag wymieniani są jako poważny kandydat do końcowego zwycięstwa w lidze). Jednocześnie nie słychać u nich o jakichś drastycznych wydarzeniach (jak np. ostatnio poruszany temat długów Legii, problemach sportowych Lecha, notorycznych kar od komisji licencyjnej jak w Lechii, czy dramatycznej sytuacji jak w Wiśle). Chciałbym takie zarządzanie widzieć w Wiśle, bo przy takim prowadzeniu klubu i optymalnym wykorzystaniu potencjału Wisły... można zbudować znacznie mocniejszy klub niż Jagiellonia (i nie chodzi tylko o pierwszą drużynę, ale generalnie całość klubu: z zapleczem organizacyjnym, marketingiem, stabilizacją finansową na wyższym poziomie i znacznie większą bazą kibicowską na czele).

19            0
~~~Sfrustrow any kibic
do miesk bis
nie chcę nikogo obrażać ale po tym nawyprawiało złodziejskie i miśkowe TS to już sceptycznie podchodzę do takich organizacji.... jak mówiłem wszystkim dookoła że TS to największe zło jakie mogło spotkać Wisłę to mnie zlinczować chcieli.... ale niestety to ja miałem rację... a jeśli Socios jest ok to odwołuję słowa napisane wyżej.... ja po prostu chcę normalny klub z normalnymi właścicielami co walczy o najwyższe cele zawsze a nie prywatny folwark złodziei i gangusów...

41            -7
~~~~the real thomas
...
Sarapata szkodniku wypad z Wisły !

29            -4
~~~22ABG22
Bialonski
Nie pierwszy raz sie synek kompromituje... Moze sie jedynie cieszyc, ze ktos te jego pomyje jak widac czyta. Ja osoboscie go bojkotuje.

13            -12
Gdsb
Dla nowych właścicieli najważniejszą rzeczą będzie
ustalenie przyszłej współpracy z prawdziwym szefem Wisły Michalskim. Dlatego Włodarski, Kwiecień i reszta muszą wiedzieć, że nigdy nie będą mieć pełni władzy, tylko ograniczone kompetencje, a najlepiej, żeby cicho siedzieli, płacili i słuchali poleceń od prawdziwego szefa.

6            -54
Willem de Zwijger
@GrzegorzS
Nie krytykuj, kto jak kto, ale Ty powinieneś siedzieć teraz cicho. Nie pamiętasz już, jak sam łykałeś "prawdę objawioną"? To Ci przypomnę: "Jeśli obraziłem P. Meresińskiego swoimi słowami, co wynika z moich obaw o los Wisły wostatnich dniach i to bardzo iprzepraszam i serdecznie życzę powodzenia" (GrzegorzS, wpis z tego Forum, 18.08.2016). Przy okazji dyskusji o tym przestępcy, broniąc go, obrażałeś mnóstwo osób na tym Forum. Czy kogoś po tym, gdy okazało się, że to nie Ty, a oni mieli rację, przeprosiłeś? Skąd, nikogo. Przeprosiłeś tylko przestępcę. A poza tym, nie udawaj, że nie wiesz, dlaczego ludzie wierzą w rozmaite medialne doniesienia. Przecież to wina obecnego zarządu i jego pokrętnej, a czasem wręcz kłamliwej, polityki medialnej. Kibice nie wiedzą już komu i w co wierzyć, a najmniej wierzą - i słusznie, biorąc pod uwagę złe doświadczenia - w to, co mają do powiedzenia przedstawiciele obecnych władz klubu. PS Miałem Ci Twój stary wpis przypomnieć nieco wcześniej, gdy broniłeś tu niczym lew prezes Sarapaty, obrażając przy tym Forumowiczów, ale zaniechałem tego, mając nadzieję, że się opamiętasz. Dzisiejszy Twój atak na "łykaczy każdej prawdy objawionej" nie pozostawił mi jednak wyboru.

41            -7
~~~eddie
rezygnacja
to teraz tylko czekamy na rezygnację p. Prezes Sarapaty.

25            -1
MISIEK_BIS
Socios @ sfrustrowany kibic
OK. rozumiem Cię. Nigdy nie uważałem że SKWK trzeba popierać. Dal tego też od kilku lat uważam (możesz zobaczyć moje posty)ze aby wspomagać Wisłę i mieć jakiś wpływ na działalność jakiego by to nie było zarządu kibice muszą być zorganizowani i mieć fundusze. mam nadzieję że inicjatywa Socios się powiedzie i przysłuży się Wiśle. Jeśli pamiętasz różne akcje wspierające klub (gwiazdy dla białej Gwiazdy, 12 zawodnik, stadion) nikt się z nich nie rozliczył. Mam nadzieję że z Socios bezie inaczej. Zapraszam. Spróbuj. PS. Nie daj się zmylić mojemu nickowi.;-)

11            0
GrzegorzS
Drogi Panie W napisze do Cibie prosty człeku
i nie zamierzam stać po stronie rozwydrzonej internetowej szczujni. Błedy jakie Sarapata zrobiła sa dość oczywiste, to co ma za uszami to ma, ale ja nie zamierzam stać w ramię w ramię z podobnymi Tobie łowcami czarownic, których wszyscy prześladuja i prześladowali co to wiedza najlepiej, których wizja świata jest jedyna i co to wszystko przewidzieli i nadają się by z za klawiatury niszczyć drugiego człowieka, ale samej satysfakcji niszczenia. Świat na szczęście nie składa sie w całości z podobnych tobie Hunów.

9            -42
franz
@GrzegorzS
Rozbawiłeś mnie do łez tymi "internetowymi łykaczami" ;) Jak zwykle potok słów, ale tym razem wszystko na własny temat :D Hipokryzja najwyższych lotów.

28            -6
~~~Cichyk85
Pani "prezes" za kratki...
Pani "prezes" musi odpowiedzieć za to karnie! Albo wsypie wszystkich albo będzie "lojalna" i pójdzie siedzieć sama bo to są jaja. Pisałem od czerwca żeby ja wypier..lic z hukiem bo to są jaj co robiła... :-(

17            -4
Willem de Zwijger
@GrzegorzS
Grzegorzu, jesteś coraz bardziej żałosny. Ja niszczę prezes Sarapatę?! To ona sama zniszczyła swój wizerunek i wizerunek klubu. A jeśli ja ją na tym Forum krytykowałem, to zawsze podawałem stosowne argumenty. Nigdy nie było to szczucie czy polowanie na czarownice. Natomiast mam problem z oceną Twojej osoby. Kilka dni temu, gdy dyskutowaliśmy o prezes Sarapacie, nazwałeś mnie hejterem i manipulatorem. Gdy poprosiłem Cię o podanie przykładów mojego hejtu i manipulacji, zamilkłeś jak kamień. ŻADNYCH argumentów. I co to było z Twojej strony, jeśli nie niszczenie osoby i szczucie poprzez wysuwanie insynuacji i kłamliwych oskarżeń! Dlaczego tak się zachowałeś, przecież to, że mi ubliżyłeś, wystawia tylko Tobie negatywne świadectwo? A teraz jeszcze mi zarzucasz - a jakże, znowu bez przykładów! - szczucie i niszczenie drugiego człowieka? Przecież to hipokryzja, Grzegorzu, wielka hipokryzja. Przeprosin od Ciebie nie oczekuję, bo po sprawie z Meresińskim wiem, że jesteś w stanie przepraszać tylko przestępców.

25            -7
~~~Mruk
Willem....
Szanuję Twoje wpisy poparte wiedzą o merytorycznym wydźwięku z których bije prawnicza wiedza, zawsze czytam je z uwagą i uznaniem. Teraz jestem zdziwiony że wdajesz się w szarpaninę słowną z człowiekiem który funkcjonuje w swoim świecie (sądząc po jakości ocen) i jest postrzegany tutaj na forum na którym każdy może zamieścić swoje "mądrości" jako swoistego rodzaju koloratura tej strony. Pozdrawiam.

12            -4
Willem de Zwijger
@Mruk
Grzegorz w ostatnich dniach przeszedł samego siebie, więc chciałem, by się zastanowił nad tym, co wypisuje, bo wbrew pozorom jest rozsądnym człowiekiem (sporo jego wpisów jest merytorycznych i czytam je z zainteresowaniem), tylko czasem ponoszą go emocje i wyobraźnia oraz ma problem ze sprecyzowaniem myśli. Pozdrawiam. PS Nie jestem prawnikiem.

10            -3
~~~Mruk
Willem....
To tym bardziej gratuluję ! ... że udało Ci się wywrzeć na mnie inne wrażenie ... i nie zmienia to oceny Twojego pisania.

6            -2
~~~stachu
@GrzegorzS
to, że bronisz pani Sarapaty ok, masz do tego prawo, ale to, że w tej obronie atakujesz ludzi, nie ich argumenty nie jest ok. Według mnie powodem do uzasadnionej krytyki jest zupełne rozjechanie się wizji stanu klubu objawianej w wywiadach pani prezes ze stanem faktycznym. Dodam tylko, że pani Sarapata jako prezes Wisełki ma obowiązek dbać o jej dobre imię, dlaczego wiec nie pozwała żadnego dziennikarza za nieprawdziwe informacje o naszym klubie? Łatwo jest napisać, że dziennikarze żerują na Wisełce, problem w tym, że rzeczywistość niestety potwierdza ich informacje

11            0
GrzegorzS
Panie "szczujnio"
nie rozróżniasz pojęcia uzasadnionej krytyki błednych posunięć, które przynoszą szkodę Wisłe od działań podjetych na ewidentna szkodę przez takich mitomanów jak Jadczach. Łykasz wszystko jak pelikan. Masz doś prasowa wizje tego co się działo i dzieje w klubie. TS i S.A to nie jest spółka bandytów czy kierowana przez bandytów. Co więcej pewne decyzje rok do tyłu podjęto opierając się na ułudnych nadziejach na sukces sportowy, co więcej kto pytam się i to na łamach tego portalu wyzywał się na grze Wisły pod zarządem Kiko, kto tu wypisywał brednie, kto wyzywał władze klubu zawodników trenerów, po przegranych, zremisowanych czy nie daj Boże nie ładne wygranych meczach. Podstawowym błedem Sarapaty i jej współpracowników, było to że nie potrafili wyjść do ludzi pokaząc budżetowe problemy i powiedzieć nie stac nas na nowego trenera całą armię najemników, co więcej nie stac nas na politykę prowadzona przez sympatycznego dyrektora sportowego. Nie potrafili w zimie ubiegłego roku na fali sprzedac Lopeza. Gdyby to zreszta zrobili to byście Sarapate nienawidzili już rok do tyłu. Ale dzięki takim ruchom budżet był by zrealizowany, był by zysk może zmniejszono by dług za stadion i może by jednak były puchary i to był by wówczas sukces. Ale pod wasza głupia presją drodzy kibice Sarapata popełniła błąd pychy. Drugim wielkim błedem Sarapaty i Zarządu był i jest brak komunikacji z kibicami. W klubie cały czas był realizowany zreszta tak jest we wszystkich klubach w polsce zarząd kanapowy chowanie Bóg wie jakich tajemnic. Gdyby klub na wszystkich polach działał transparentnie, gdyby odważał sie składac realne pisane dostępne i czytelne dla każdego tłuka sprawozdania finansowe, określał jawne założenia na daną runde pokazywał po prostu siebie kibicom i im zaufał. To była by inna atmosfera i żadne głupoty Jadczaka czy innych pismaków nie były by zagrożeniem. Sarapata tez ma za uszami pewne znajomości. Ale cóz te znajomości mają wszyscy Wiślacki Kraków jest dość małym grajdołem i jak sie chodzi na mecze nie tylko piłki jak sie kręci koło klubu jak się ma z nim do czynienia nie tylko przez pismaków i strony z internetu to zna się choćby z widzenia wszystkich, rozmawia się ze wszystkimi i żyje się ze wszystkimi. Ludzie pwenego pokolenia w Wiśle z natury mają mieli i beda miec znajomości w róznych kręgach kibicujących Wiśle. Przy czym to nie znaczy, że ich trzeba wyzywac od bandytów. Ja nie przymierzajac znam (czasem jedno stronnie lub dwustronnie) i byłych pułkowników, starcyh szalikowców, zawodników, działaczy, kibiców z różnych okresów działania klubu z ostatnich 45 lat. I nic z tego nie wynika poza faktem znajomości. W Krakowie jak się zna parę osób lub sie z nimi interesy robiło to sie zna całe miasto. Co nie znaczy, że mają oni wpływ na moje decyzje. Ludziom prostym jak ty Willem wszystko kojarzy sie , ale to Twój problem. Sarapata ma swoje za uszami popełniła wiele błędów, ale zasługuje też ze strony kibica Wisły na szacunek chocby z tej prostej przyczyny, że obecnie Włodarski ma co ratować. Gdyby nie zangażowanie Symańskiego Sarapaty Dukata to teraz budowano by klub od podstaw gdzieś na poziomie może drugiej, a może dopiero trzeciej ligi. I pewnikiem nie budowałbyś go ty Wilem z kolegami, ale Sarapata i bynajmniej w tle zawsze był by Misiek. Pytanie proste Wilem czy poza bredzeniem o kolroch na portalu zrobiłes cos dla klubu choc dołożyłeś złotówke do kilkunasu ostatnich akcji czy tylko wpisujesz jak wielu, że nie dasz nic do czasu az wyimaginowany wróg nr 1 opuści klub. Dla Twojej prostej nie rozumnej czaszki. Sarapata nie będzie Prezesem Spółki Piłkarskiej, ale nadal będzie Prezesem TS-u. Na trybunach nadal będa sharks, ultras i na to nie poradzisz. Więc to przyjmij do dur... łba i przestań szczuć na ludzi. Sa omylni popełniaja błedy, ale motorem ich działań nie jest szkodzenie Wisłe tylko działanie dla jej dobra. A że partolą wiele spraw to już inasza inszość. Jak partola to sie to krytykuje a nie "szczuje".

2            -15
Willem de Zwijger
@GrzegorzS
Prosiłem Cię o przykłady, a Ty dalej swoje - zero argumentów i insynuacje! 1. W pewnym momencie zacząłem krytykować Kiko, ale to wynikało z fatalnej gry zespołu, który prowadził (m.in. brak taktyki i "dzida" do przodu). Poza tym zawsze swoją krytykę starałem się poprzeć argumentami. Zresztą, do krytyki słabo grającej drużyny ma prawo każdy kibic i 90% Forumowiczów słusznie krytykowało grę Wisły pod koniec kadencji Kiko. 2. Dlaczego kłamiesz, pisząc, że wyzywałem władze, piłkarzy, trenerów po przegranych, zremisowanych meczach, a nawet wygranych meczach?! Jak śmiesz coś takiego pisać, nie podając żadnych tez na poparcie swoich zarzutów? Przecież to są INSYNUACJE! Dlaczego tak podle się zachowujesz? 3. Naprawdę uważasz, że to kibice są winni temu, że władze Wisły zaproponowały Carrillo i jego sztabowi super wysokie kontrakty, a dodatkowo nasprowadzały piłkarzy, którym nie były w stanie później płacić? Jeśli tak, to masz władze Wisły, w tym panią prezes, którą tak dzielnie broniłeś, za idiotów. Taaak, to była "presja" - cały stadion domagał się rekordowych pensji dla sztabu trenerskiego i żądał, by na Reymonta trafiły dziesiątki nieprzydatnych później zawodników... Grzegorzu, żeby winić kibiców za absurdalną politykę władz klubu, to trzeba mieć również głowę całą w absurdach. 4. W przypadku Marzeny Sarapaty znajomość z Miśkiem, to nie były tylko towarzyskie i powierzchowne kontakty. Dzięki poparciu jakiej sekcji trafiła ona do władz Wisły? Kogo wcześniej reprezentowała w sądzie? Kto zatrudnił partnerkę Pawła M. w klubie? Kto przymykał oczy na przechowywanie fantów pochodzących z przestępstwa popełnionego przez ludzi Miśka na terenie klubowych budynków? Zrozum, człowieku, że JAKIEKOLWIEK związki z bandytami są szkodliwe dla klubu, bo niszczą jego wizerunek. NB Nigdzie nie pisałem o prezes Sarapacie jako o bandycie, co Ty znowu mi imputujesz. Nie rozumiesz, że kłamiąc tak bezczelnie stajesz zwykłym oszczercą? 5. Co do materiału Jadczaka, który na tym Forum oceniłem jako rzetelny, zdania nie zmieniłem. Dziennikarz ten podał konkretne argumenty na uzasadnienie swoich tez. Ty zaś, co do Ciebie podobne, zwyzywałeś człowieka, ale w dyskusję z jego 11 zarzutami już nie wszedłeś. Na to nie było Cię stać, "chojraku". Obelgi to Twój jedyny argument. Żałosne i smutne. Zresztą, jeśli byłoby tak, jak napisałeś, i reportaż Jadczaka miałby być tylko "prasową wizją", to dlaczego prezes Sarapata do tej pory "pisze" pozew na TVN? Jest aż tak nieudolna, że nie potrafi poradzić sobie z wyssanymi z palca zarzutami? Jeśliby przyjąć Twój tok myślenia, to tak właśnie by było. 6. Bardzo się cieszę, że tak wiele zrobiłeś dla klubu. Jakub Meresiński również docenia Twoje poparcie dla jego prezesury.

12            -3
GrzegorzS
Ze "szcujnia" nie piszę się na argumenty
bo to jak by próbować dziennikarzy z Trybuny Ludu przekonać o tym, że wredny kapitalizm ma swoje zalety a ich postawa to propaganda i oportunizm. Po prostu szkoda czasu. Fakty sa fakty a o faktach się nie dyskutuje. Fakt podstawowy zas jest taki, ze to TS po przez ludzi wyznaczonych do tego ze swojego grona odebrał zadłużona Spółke Meresińskiemu, którą ja sprzedał Cupiał. Przez dwa lata raz lepiej raz gorzej sterował tym okrentem, teraz doszedł do ściany swoich możliwości. Co więcej wielu osobom z tym było pod górę, że to TS uratował byt Spółki. Teraz pójdzie ina w inne sprawniejsze i bogadsze ręce. Co nie zmienia mojej opini (może błednej), że przy pełnej transparentności, odejściu od zarządzania w stylu gabinetowym przez działaczy i dopuszczeniu do kontroli działań kibiców na wzór Barcelony Wisła to może jeden z trzech klubów w Polsce, który jest lub był by się w stanie rozwijać w oparciu o kibiców jak to robi (oczywiście do pewnego momentu) FC Barcelona. Możliwości TS utopił na dzień dobry ok. 15 milionowy dług Spółki odziedziczonej po Meresińskim, fatalna umowa wynajmu stadionu podpisana w czasach Cupiała i typowo polskie marzenia całego środowiska by drogą na skróty osiągnąc cele jakie osiągał klub w czasach gdy Cupiał dla kaprysu mógł wydac nieograniczona sume pieniedzy na spełnienie swoich celów. Oby nowi właściciele nie popełnili błędów Cupiała TS i zbudowali klub na wzór Bayernu FC.

5            -12
Willem de Zwijger
@GrzegorzS
""Ze "szcujnia" nie piszę się na argumenty""... I ręce opadają. Masz Ty mózg, Grzegorzu, czy sieczkę w głowie? Nazywasz mnie - bez ŻADNYCH uzasadnień - szczujnią, a kiedy proszę Cię o podanie przykładów szczucia, twierdzisz, że ze szczujnią się nie dyskutuje... Rozumiem, na argumenty i przykłady Cię nie stać, więc wybierasz oszczerstwa, obelgi, pomówienia i insynuacje, czyli SZCZUCIE. Jak sam napisałeś ze szczujnią się nie dyskutuje, więc Cię definitywnie żegnam.

13            -4
~~~Stevie
Dzban
Prawdziwy dzban

2            0