Niedziela, 16 grudnia 2018 r.

Fenomenalna drużyna, fenomenalne oceny. Dziewiątka dla Zdenka Ondráška!

Gdy dzień przed meczem w Płocku grupa małopolskich inwestorów podjęła decyzję o tym, że nie przejmie akcji Wisły Kraków, atmosfera wokół naszej drużyny, która od wielu tygodni gęstniała coraz bardziej, stała się wręcz katastrofalna. Jednak pomimo tego wiślacy wykazali się niezwykłą charyzmą i choć zapewne nikt nie miałby do niech najmniejszych pretensji, gdyby w Płocku przegrali, spisali się znakomicie. Pokazali, że są jednością i wywalczyli trzy punkty. Nic więc dziwnego, że nagrodziliście ten charakter bardzo wysoko, a najwyżej Zdenka Ondráška!

Dla czeskiego napastnika występ w Płocku był zapewne ostatnim w naszych barwach. Jego kontrakt właśnie wygasa, a poza dwiema bramkami - zobaczył też swoją czwartą w tym sezonie żółtą kartkę. W związku z tym w ostatnim spotkaniu w bieżącym roku, przeciwko Lechowi Poznań, nie będzie mógł zagrać, ale można bez ogródek stwierdzić, że Czech żegna się z Wisłą w świetnym stylu. Za występ przeciwko Wiśle Płock otrzymał od Was średnią notę równą aż 9.27 punktów! I jest to oczywiście najlepszy indywidualny wynik w całym bieżącym sezonie.

Nie tylko jednak Zdeněk wypadł w Waszym głosowaniu tak dobrze. Blisko "dziewiątki" byli też bowiem Mateusz Lis, a także Zoran Arsenić, a poza nimi jeszcze aż siedmiu naszych zawodników zarobiło noty zaczynające się od "ósemki". Wszystko to składa się na niezaprzeczalny fakt, że nasz występ w Płocku był najwyżej zespołowo ocenionym spotkaniem "Białej Gwiazdy" w bieżącym sezonie.

A oto komplet wyników

Zdeněk Ondrášek 9.27
Mateusz Lis 8.82
Zoran Arsenić 8.72
Marcin Wasilewski 8.58
Maciej Sadlok 8.56
Marko Kolar 8.45
Jakub Bartkowski 8.40
Martin Košťál 8.16
Patryk Plewka 8.15
Tibor Halilović 8.09
Vullnet Basha 7.78
Dawid Kort 7.72

Pozostałe oceny:
Praca trenera Macieja Stolarczyka 8.85
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 8.45
Gra Wisły w ofensywie 8.22
Gra Wisły w defensywie 7.85
Gra zespołu: Wisła Płock 5.37
Praca sędziego - Jarosław Przybył 5.27
Atmosfera na trybunach 3.99

Kamil Wojtkowski i Rafał Pietrzak - grali zbyt krótko i nie byli oceniani w tym spotkaniu.

W głosowaniu wzięły udział 2 254 osoby.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~cwe(L)ito s
Szkoda że na pożegnanie....
Ale takie życie.... POWODZENIA KOBRA!!!!!

55            -3
GrzegorzS
Jak rozumiem, to prawie 4
za atmosferę to dla naszych kibiców zagrzewających Wiślaków do gry, czy nagroda dla coś około 1900 tubylców? hahaha hahaha

10            -28
~~~z podgórza
Mecz
Cholera jak się ogląda tych chłopaków i ma świadomość że za chwilę to jebnie to człowieka krew zalewa.

58            -3
Ravwell
Dziękuję
Panowie bardzo, bardzo dziękuję za postawę i proszę jeszcze o odrobinę w piątek. :-)

58            -4
Nota_bene
Jaki transferowy niewypał?
Może przez 2 sezony nie wygrywał konkurencji na swojej pozycji ale wtedy, gdy był najbardziej potrzebny - nie zawiódł! Zdenek, powodzenia! I dziękujemy!

63            -2
matmax
Nie bylem za jego przyjściem do Wisły
Jak już przyszedł to bluzgałem bo nie spełniał oczekiwań napastnika. Rozhulał się i teraz będzie go brakowało. Czytam coraz więcej informacji na temat naszej licencji. Wisła dogra sezon do końca jeśli tylko zawodnicy nie odejdą. "Klub ma jeszcze kilka miesięcy na spłatę tego zadłużenia, a nawet jeśli tego nie zrobi, wciąż może otrzymać licencję na grę w Ekstraklasie w kolejnym sezonie. - W mojej ocenie to nie jest coś, biorąc pod uwagę siłę, markę i historię klubu, czego nie można spłacić. Proces licencyjny zaczyna się w styczniu, ale my oczekujemy spłaty tych zobowiązań do 31 marca (...) Jeżeli do końca marca nie spłacą, na pewno nie dostaną licencji na europejskie puchary, ale na rozgrywki Ekstraklasy jest taka możliwość, tylko z nadzorem i sankcjami - powiedział Wachowski". Względem tego myślę, ze Kwiecień, Włodarski, Dasta i Antrans daliby rade jednak na przeszkodzie stoi coś innego. Wszyscy wiemy co tym bardziej ze (już jest coraz głośniej), Misiek ma wpływy nawet od tamtej strony.

32            -1
matmax
Sorki, nie skończyłem.
Zdenek życzę powodzenia. Będzie mi ciebie bardzo brakować. Wisłę tez. Do kitu z taką prezesurą Sarapata. Wyp..........!!!!!!

42            -3