Sobota, 12 stycznia 2019 r.

Stan Futbolu o Wiśle Kraków

Dzisiejszy odcinek cyklicznego programu "Stan Futbolu" poświęcony będzie w głównej mierze aktualnej sytuacji w Wiśle Kraków, tym bardziej, że gośćmi Krzysztofa Stanowskiego będą prezes naszego klubu, Rafał Wisłocki, a także mocno go wspierający Jarosław Królewski. Ponadto wystąpią w nim Andrzej Iwan oraz Michał Trela i wydaje się to być "pozycja obowiązkowa" dla każdego fana "Białej Gwiazdy".

Początek programu zaplanowano na godzinę 12:00 i zobaczyć go będzie można na antenie TVP Sport oraz na kanale Youtube - WeszłoTV.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


18    Komentarze:

~~~nJC
Upadek
Początkiem upadku Wisły była przegrana przez Bednarza walka z SKWK. Po tej klęsce Cupiał zaczął się wycofywać i mamy to co mamy. Wszyscy co byli wtedy przecie Bednarzowi dołozyli cegiełkę do obecnego stanu. Mam nadzieję, że wasze działania i poparcie dla "kibiców co oddali Wiśle serce" nie doprowadzi do kompletnego zniszczenia Wisełki.

138            -13
~~~Pp78
Apel!
Do kibiców! Kupujmy karnety na runde wiosenną gdy ruszy sprzedaż! Pokarzmy co znaczy w Polsce Wisła Kraków i jakich ma kibiców!! Wisła to nie jest żadne skwk ani wsh! Wisła to jest cała Małopolska! Wisła to jest całej Polski Królowa!! Przestańmy wreszcie nażekać,co było to już niewruci. Nadszedł czas aby się zjednoczyć, przestać gadać i zacząć działać!! Wszystko w naszych rękach!

87            -3
~~~Śląski Wiślak
Uda sie!
KUBA Jaro i ten trzeci JESTEŚCIE WIELCY!! teraz czekać tylko na inwestora

95            -1
~~~Wiślak FCZ
WISEŁKO , PRAWDZIWI KIBICE
tak właśnie tak , takich ludzi już dawno nam było potrzeba jak pan Królewski -gość wie co mówi i jak działać .pełne poparcie!! to uważa że mam rację łapa w górę.

84            -2
~~~Wielki
@~~~nJC
Ty pikniku, łykasz propagandę jak pelikan. Gdyby ten kochany bednarz został w naszym klubie, już teraz gralibyśmy w czwartej lidze. Pamiętasz jak nikt na mecze nie przychodził? Skąd klub miałby wtedy pieniądze? Ten człowiek chciał zniszczyć nasz klub, bez kibiców nie ma przecież atmosfery, piłka nożna bez kibiców jest niczym. Obarczacie SKWK za obecną sytuację, bo po prostu g*wno wiecie. Pikniki nie powinny mieć prawa wypowiadania się na żadne tematy. Ile wy niby dla Wisły zrobiliście? Pod tym względem nie macie co się z WSH czy SKWK porównywać! WRWE!

7            -160
~~~rothen
Wow
Jarosław Królewski pozamiatał, w życiu nie słuchałem bardziej ogarniętego człowieka

73            -2
Kosmaty
@~~~Wielki
Wielki akurat "pikniki" w trakcie bojkotu chodziły na mecz i dostarczały kasę klubowi nieprzerwanie, bez względu na to kto był prezesem czy właścicielem. Generalnie zdecydowana większość kasy wpływająca do klubu jest od "pikników" (kibiców tak przez ciebie określanych jest na stadionie znacznie więcej, a za każdy jeden bilet płacą także większe kwoty, z racji przewagi liczebności kupują też więcej koszulek, szalików czy innych pamiątek itd). Co więcej to kibice z skwk (jest tam także wielu fajnych ludzi nie mających nic wspólnego z "układem", ale tu uogólniam) i w szczególności płetwiaści odpowiadają za wszelkie kary nakładane na klub (za race, za wybryki na stadionie itd). Twierdzisz, że to była pomoc i działanie na korzyść klubu? Obarczasz Bednarza, że to on doprowadził do bojkotu? A może to on osobiście podjął decyzję o bojkocie kiedy nie chciał się zgodzić na płacenie skwk za kibicowanie (to od tego cała sprawa bojkotu się zaczęła, że klub nie chciał płacić "kibicom" za kibicowanie)? Czy to on zniechęcał kibiców do kupowania biletów jak tylko mógł? Czy to on wypisywał obraźliwe hasła na murach robiąc smród wokół klubu, przez który wielu potencjalnych sponsorów trzymało się od klubu z daleka? Nie, to robiło skwk, decyzje w tej kwestii podejmowali ci sami ludzie, którzy ciągnęli z klubu 1zł od każdego sprzedanego biletu w momencie, gdy już nie tylko przebąkiwało się o kłopotach finansowych Wisły, ale trąbiło o tym w każdym możliwym miejscu (ot choćby końcowe miesiące rządów Cupiała i cały okres władzy sarapaty) i nie kwapili się do tego, by pójść do klubu i powiedzieć "nasz ukochany klub ma kłopoty, liczy się każdy grosz, więc rozwiążmy umowę, to zawsze podreperuje budżet choć trochę". Nie, nikt z tych ludzi nie chciał nawet myśleć o rozwiązaniu umowy, która obciążała budżet klubu coraz mocniej zadłużonego. I ty mówisz, że gówno wiemy? Przecież to są fakty, niepodważalne dowody można znaleźć na każdym kroku (rozwiązanie umowy z skwk nastąpiło dopiero ostatnio, kar za race chyba nawet ty nie zanegujesz). skwk szarbało się jak lwy z Bednarzem o złotówkę od biletu, ale jednocześnie milczało w chwili gdy piłkarze (największe dobro "ukochanego klubu") nie otrzymywało wypłat na czas, mało tego milczeli jak zaklęci nawet w chwili gdy wypłaty całkowicie się zatrzymały. To nie jest kwestia propagandy, a suchych faktów ogólnie znanych każdemu. Na każdy z tych faktów są oczywiste dowody (dokumenty, archiwa internetowe, statystyki frekwencji na stadionie, zapełnienia poszczególnych trybun i cennik biletów).

59            -3
~~~22ABG22
Kuba, Jaro wzorem ...
...DZIALANIA, nie gadania. Krotka pilka, szybkie decyzje, jeszcze szybsze czyny. Z mojej strony gleboki respekt za styl, klase, ale tez dynamike. Zcmojej strony tyle wsparcia ile dam rade. BRAWO! JEDNA WISLA TERAZ!

23            -1
~~~Wielki
@Kosmaty
Swoją wypowiedzią pokazałeś jak mało wiesz. Już dawno Wisła nie była tak wielka jak teraz. Każdy się nas boi. Kluby mają problemy. Zobacz na Braci z Ruchu czy Widzewa. Kluby dołują, ale ich kibice są z nimi. A wy? Teraz płaczecie, bo nagle nie wygrywamy wszystkiego. Nie znacie wierności. Tyle ode mnie. Szkoda mi czasu na dyskusję.

4            -83
~~~Ja
@~~~Wielki
Każdy zwykły kibic Wisły zrobił dużo więcej niż skwk bo wspierał swoją obecnością kupnem biletu, a wy łajdaki w tym czasie okradaliście klub. Skwk powinno zostać rozwiązane a członkowie powinni dostać zakaz wstępu na Reymonta. Poza tym dzielenie kibiców według was to hańba. Nigdy nie będzie na to zgody i nigdy nie podam ręki takiemu jak ty.

53            -5
~~~nJC
będą problemy
Po wpisie "wielkiego" wiem, że SKWK nie odpuści i dalej będą robić co tylko możliwe żeby Wisłę wykończyć. Nie wiem, czy przez nich, jakiś poważny inwestor zaryzykuje swoje pieniądze, choć pieniądze może i by zaryzykował, ale zdrowie swoje i swojej rodziny??

29            -5
kajus19
Taka prawda !!
"Wielki" jawi mi się poprzez treści zawarte w jego komentarzach jako groźny i szkodliwy dinozaur , dla niego nie liczy się Wisła jako wielki i cywilizowany klub , nasz klub jest mu potrzebny do podejrzanych układów towarzyskich i prymitywnych dzikich zabaw (oprawki i ustawki) a czy to będzie w ekstraklasie (to jest właściwe dla Wisły miejsce) czy w A-klasie to jest mu wszystko jedno , byle karki na całym świecie go się bały , on to nazywa szacunkiem , Boże chroń Wisłę przed "wielkimi",któ rzy masę i technikę bitek nabywają w siłowni miśka i mają dziwne kryteria szacunku i innych emocji. Bednarzowi bardzo kibicowałem w jego działaniach nietety przegrał z bezmózgowcami.

33            -2
~~~Zły
,,,,,
A czy pan ,,I,, to był na czczo?

2            -7
~~~Pit
Karnetu nie kupię
Nie kupie karnetu. Z pragmatycznych powodów: nie ma szans żebym był choćby na połowie meczy; od karnetu trzeba będzie zapłacić podatki. Kasę wpłacę bezpośrednio na konto socius - większą niż koszt karnetu; na mecz pójdę jak się uda, kupując po prostu bilet. Strasznie byłem zmierdzony tym, że nieświadomie wspierałem przez kilka lat płetwiastą banditierkę. I dalej jestem. I znowu dołożę się do kolejnej inicjatywy, w nadziei, że nie będzie zmarnowana i nie będę frajerem. Pociesza mnie jedynie to, że będę w doborowym towarzystwie z Kubą Błaszczykowskim. Pozdrawiam wszystkich naiwnych ;) K... znowu...

7            -6
~~~Ja
@~~~Zły
A ty co nasz do Andrzeja? Sądzę że sam chlejesz i robisz z siebie prosię bo normalny człowiek nie zachowuje się tak. Przeczytaj jego książkę może co zrozumiesz...

9            -1
~~~alee
Pit
Jeśli masz wpłacić 300zł na Wisłę to kup karnet a nie rób przelewu. Nie musisz chodzić na mecze. Chodzi o to żeby klub widział że oprócz SKWK ludzie kupują bilety czy karnety. Jeśli bilety będą sprzedawać się tylko na C to zarząd będzie się z nimi liczył . Im wydaje się że bez nich klub nie będzie istniał. Trzeba im pokazać że ich 5000 miejsc na C jest niewiele warte i nie stanowi siły za jaką się mają.

9            -1
~~~Pit
alee
A... tutaj napisałem ten komentarz. Masz racę z tymi karnetami czy biletami. Swoją drogą, skąd wiedziałeś, że wpłaciłem 300? A jeszcze odnośnie płetwiastych szkoda, że nie mam żadnego ich emblematu. Miałbym co publicznie spalić. Albo wyczyścić tym buty wyrzucić do śmietnika, żeby powietrza dodatkowo nie zanieczyszczać

4            -1
hutniczek12
Cala to szopka z....
Karnety ,karnety a jak przyjdzie czas na kupowanie to znowu stara " gwardia"kupi jak zwykle a reszta....tylko pisze i napina się w necie !!

4            -3