Czwartek, 17 stycznia 2019 r.

Jagiellonia i agenci chcieli zmienić warunki transferu Martina Košťála?!

Wisła Kraków miała mieć już ustalone warunki transferu Martina Košťála do Jagiellonii Białystok, ale jak na razie ten nie dojdzie do skutku. Jak podał dziennikarz sport.pl, Sebastian Staszewski, białostocki klub oraz agenci zawodnika chcieli bowiem zmienić to, co zostało już uzgodnione i w Wiśle podjęto decyzję o powrocie zawodnika do Krakowa.

Nieoficjalnie Wisła za transfer Słowaka otrzymać miała od białostockiego klubu kwotę 350 tysięcy euro.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


21    Komentarze:

~~~WisłaNaZa wsze
Może
Może po prostu chcą podbić cenę w ten sposób.

9            -34
~~~FanNatic9 0ABG! !!
jeśli nas stać i
Znajdziemy inwestora to zostawić kostala77 w Wiśle . Jest wart 1 mil €€

1            -1
~~~Darek211
No cóż
Myślałem że Jaga to uczciwy klub.

43            -6
~~~tretiak
do: WisłaNaZawsze
A moze po prostu zaczynamy miec swoja godnosc którą nam odebrano przez ostatnie miesiace? Nasz zarzad jest bardzo odpowiedzialy i stanowczy, wie co robia. To nie targ rybny żeby się rozmieniać na drobne. Popieram decyzje!

109            -2
~~~Tomin
Wislanazawsze
Czytać nie umiesz?? Jaga chciała zbić cenę bo myślą oddające pajace że jak Wisła ma problemy to moga sobie pogrywac. A takiego ..uja!!!

49            -6
Burczga28
...
Jeśli to prawda to dobrze zrobili nie można dawać się dymać. Wystarczająco marzenka z przyjaciółmi nas wydoili.

75            -1
~~~Mruk
Kostal
Dobrze by było żeby został, bo to naprawdę inwestycja zwłaszcza teraz gdzie mógłby znacznie się rozwinąć przy Błaszczykowskim. Jeżeli klub musi kogoś sprzedać to uczyniłbym wszystko żeby go pominąć.

39            -2
~~~mrkopolo
oszusci
"Autorami zamieszania są AGENCI Martina Kostala (a nie Jagiellonia czy Wisła). To oni rozpoczęli próbę zmieniania warunków ustalonego wcześniej porozumienia. Chodziło o to, żeby Jaga rozliczyła się bezpośrednio z nimi, a nie z Wisłą (a Wisła z agentami)." staszewski tt

43            -3
Ravcio22
Interia
Interia twierdzi że mamy lepszą ofertę

12            -4
~~~Kibic z Polski
Kibic z Polski
No K.....wa mać! Wszystko by chcieli za friko! :-( W tej chwili Jagiellonia trzeci chyba najbogatszy klub w Polsce! Za Swiderskiego biorą 2 mln euro tj ponad 8 mln złotych! Arsenicia wartego 4 mln wzieli za darmo a teraz obiecali 350 tyś euro za Kostala a pewnie się rozmyślili lub inny geszeft! Wstyd ! naprawdę wstyd! Chłopak jedzie 500 km a oni oszukali! Pazerne dziady! Wiedzą że Wisła ma problemy finansowe ,że ma 40 mln długu ,że pożycza kase a to takie hieny ! Jeszcze oszukać ,wikiwać ! :-( Skandal to jest mało powiedziane! Bravo zarząd ! Bravo Głowacki ! Nie wolno sobą pomiatać ! Trzeba miec honor mimo braku w kasie. Wstyd Białystok ! Wstyd! Wisła będzie długo pamiętać o tym upokorzeniu !

30            -11
~~~Kibic z Polski
do mrkopolo
Prosze dobrze doczytać ! " białostocki klub oraz agenci zawodnika chcieli bowiem zmienić to, co zostało już uzgodnione i w Wiśle podjęto decyzję o powrocie zawodnika do Krakowa" Białostocki klub i agenci a nie sami agenci ;-) Proszę nie wybielać Jagi !

23            -3
~~~WisłaNaZa wsze
ej ziomeczki
Ktoś czasami używa mojego nicku (mojego w sensie że piszę tu pod nim od kilku lat). Pierwszy komentarz nie jest mojego autorstwa. Pozdrawiam, WisłaNaZawsze piszący pod tym nickiem od wielu lat.

5            -8
~~~mrkopolo
Kibic z Polski
Proponuje czytac ze zrozumieniem;-) info podane z tt p.Staszewskiego

9            -4
~~~qilger
To już nie ten czas
Gdzie Marzena sprzedawała kluczowych graczy za bezcen.

26            -1
Kosmaty
@~~~Tomin
Zmienić warunki, to niekoniecznie zbić cenę (może np rozłożyć na raty). Ale masz rację, próbowali pograć sobie jak ze szczeniakiem w piaskownicy. Nie wiem czy jaga, czy agenci, ale to i tak cholernie słabe zachowanie.

15            -1
~~~WisłaNaZa wsze
PS do poprzedniego
komentarza. Robert, jeśli się nie logujesz to może podpisuj się po prostu "Robert"? Ziomek zrobiesz jak zechcesz ale nie jest to ładne zachowanie z twojej strony, wiadomo nikt tu nie ma praw autorskich do nicku jedak piszemy tu od lat i wiadomo jakie są stałe nicki na portalu (np Maxi, Kosmaty, GrzegorzS, StaryWiślak, i wiele innych, w tym mój skromny nick). Pozdrawiam.

5            -9
~~~WisłaNaZa wsze
@tretiak
Mój post miał być pod poprzednim artykułem. Nie wiem czy to ja się pomyliłem, ale pod tym artykułem mój komentarz zdecydowanie nie pasuje.

5            -7
Robert.
@wnz
Nie mogę. Nie można podpisywać się pod zajętymi nickami. WisłaNaZawsze zajęty nie jest i dlatego niezalogowani mogą się tak wpisać. A wpisuje tak jak zapomnę się zalogować bo kiedyś sam portal taki pod taką nazwą mi zasugerował wpis. Z tego co zauważyłem to wiele osób się tak podpisuje.

4            -3
~~~WislaNaKa mbodzanskich Sterydach
Kostal zostan!
Z Kuba, Basha itd, moze byc ciekawa runda!!

11            -3
~~~Acharavi
Wielkie brawa dla zarządu...
teraz Jaga jakby chciała wrócić do rozmów to cena powinna zaczynać się od 400 tyś euro,jak już bawimy się w chooja to po całości...

19            -1
~~~WisłaNaZa wsze
Robert.
Po pierwsze, tylko ja tutaj tak się podpisuje i to od lat, po drugie, sugestia portalu wynikała ze zbieżności adresu IP a nie z tego, że ktoś uznał że tak powinieneś się podpisać. Pozdrawiam.

0            -3