Wtorek, 26 lutego 2019 r.

Bilet na mecz z Pogonią z dodatkowym bonusem

Wszyscy kibice, którzy zakupią bilet na zbliżający się mecz ligowy z Pogonią Szczecin, rozgrywany w niedzielę 3 marca i będą wspierać naszą drużynę, zostaną szczególnie docenieni, otrzymując pierwszeństwo zakupu wejściówek na spotkanie derbowe.

Osoby te będą mogły zakupić wejściówki w środę 6 marca, natomiast sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców "Białej Gwiazdy" rozpocznie się dwa dni później, tj. w piątek 8 marca.

Dodatkowo, w poniedziałek, 4 marca, rusza III tura sprzedaży karnetów, które umożliwią obejrzenie wszystkich pozostałych domowych spotkań rundy wiosennej zasadniczej oraz rundy finałowej.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~Marcin_fa n
Marcin_fan
Czy zakupienie karnetu w I turze obejmuje także domowe mecze w fazie finałowej ?

13            -2
~~~m,.m
?
żadna atrakcja :) mogli dac jakiś rabat czy cos :) Wiadomo ze i tak biletów zostanie hohoh.

4            -66
~~~-wanilia
@~~~Marcin_fan
TAK

17            0
oldboy wawel
do m..m
Atrakcję to już masz oglądając mecz Wisełki

25            -2
~~~Stachu
Mecz
Super pomysl,znacznie podniesie frekfencji na meczu z pogonia

20            0
~~~mlodyWIsl ak
Pytanie
Mam pytanie, byłbym wdzięczny za odpowiedź. Jak wygląda sytuacja z wejściem na stadion z 6letnim dzieckiem, ale nie na sektor rodzinny tylko na E? Orientuje sie ktoś, czy musi posiadać bilet, i jeśli tak czy może to być bilet ulgowy (nie uczy sie jeszcze bo chodzi do przedszkola, wiec zadnej legitymacji dzieciak nie posiada :D)? napisalem do Wisły maila ale nie wiem kiedy odpiszą i czy w ogóle, dlatego piszę tutaj, moze ktoś bedzie wiedział co i jak, pozdrawiam

6            0
hutniczek12
Wiślak..
A czy posiadacze już karnetów tez mogą kupić bilety na DERBY od 6 marca ? a może znowu o nich zapomniano ?

2            -10
mirtab
Do mlodyWislak
Na wszystkie sektory dzieci do 6 lat włącznie wchodzą za darmo. Na wszelki wypadek weź dowód dziecka aby potwierdzić jego wiek. Ja wiele razy wchodziłem z moim młodym i nikt nigdy nie sprawdzał. Jedyna niedogodności to że będziesz musiał wziąć go na kolana jak nie będzie miejsca ( dzieci do 6 lat nie mają przypisanego miejsca). Na E raczej będziesz musiał dziecko trzymać cały czas na rękach bo nic nie będzie widział jak ludzie będą stali ( wiem, bo to przerabiałem). Od tego sezonu chodzimy na VIP Silver ( syn skończył 7 lat i ma już swój karnet od tej rundy ) i naprawę polecam, miejsca zawsze wolne znajdziesz.

4            -2
~~~Wislaklin y
Karnet wiosna
Czy posiadając karnet Wiosna derby wchodzą w jego skład?

1            -8
~~~Otrzymałe m odpowiedź na maila
Info odnośnie koszulek :)
Szanowny Panie, Skala zamówień przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Początkowo firma produkująca koszulki była przygotowana na wysyłkę przed meczem derbowym około 2000 koszulek. Obecnie liczba zamówień osiągnęła już niemal 7500 sztuk. Wysyłka pierwszej partii (1906 szt.) rozpocznie się po 8 marca. Wysyłka pozostałych zamówionych koszulek rozpocznie się po 22 marca. Takie terminy zostały uzgodnione z firmą produkującą koszulki. Klub prowadzi zaawansowane rozmowy z firmą, która zajmie się logistyką i wysyłką zamówień, tak aby proces wysyłki był zautomatyzowany i przebiegł w jak najkrótszym czasie. Z poważaniem. Zespół Wisła Kraków SA

6            -3
kolek_jr
Licznik
Gdzie licznik sprzedanych biletów? Wracamy do tego co było ? :/

12            -1
~~~WisłatoMy
Się pytam gdzie jest licznik karnetów
??????:lol:

3            0
hutniczek12
Wiślak..
Czyli zaczyna wracać stare .Ktoś nie pomyślał ,winni kibice bo zamówili za dużo koszulek ,z chwilę winny ktoś inny i tak w koło. Tak było za Gaszyńskiego "WISŁA TO MOJA HISTORIA ", tablicy z nazwiskami o akcji tej pani nie wspomnę .

3            -2
~~~LUKTSW
LUKTSW
licznik biletów dajcie licznik biletów ludzie na to patrzą zresztą ja też !!!

5            0