Środa, 27 lutego 2019 r.

Informacje dla kibiców zainteresowanych uczestnictwem w meczach wyjazdowych

Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom kibiców o możliwość uczestnictwa w meczach wyjazdowych i doceniając dobrą atmosferę stworzoną przez fanów podczas ligowej potyczki ze Śląskiem Wrocław, klub zdecydował się wprowadzić sprzedaż biletów na spotkania rozgrywane przez pierwszą drużynę Białej Gwiazdy w delegacji.

Mając nadzieję na podtrzymanie pozytywnego trendu podczas kolejnych spotkań domowych Białej Gwiazdy, Wisła pragnie zapewnić sympatykom klubu udział w wyjazdowych meczach pierwszej drużyny, począwszy od potyczek z Zagłębiem Sosnowiec oraz z Zagłębiem Lubin. Ze względów organizacyjnych i technicznych wyjazdy kibiców na wcześniejsze spotkania ligowe są niemożliwe.

Bilety na wspomniane wyżej rywalizacje dostępne będą w dedykowanej kasie w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Pierwszeństwo w zakupie wejściówek otrzymają posiadacze KARNETÓW WIOSNA 2019 lub KARNETÓW SEZON 2018/2019.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników wyjazdu, klub dołoży wszelkich starań, aby osoby, które zgromadzą się na parkingu pod stadionem przy R22 o wyznaczonej porze udały się na mecz w asyście policji.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Szymek
WTF
Serio będziemy z niebieskimi jeździć na wyjazdy??

18            -113
~~~MattMario 20
~~~Szymek
A co Ty masz do policji? Zamierzasz się napierd***ć, wyrywać krzesełka, demolować pociąg/autobus czy jedziesz zobaczyć mecz?

143            -8
~~~adsadsada s
do Szymek
A byłeś kiedyś na wyjeździe bez eskorty? :lol:

111            -4
esaper
Nareszcie
Nie trzeba będzie kombinować jak z Zabrzem:lol:

65            -1
~~~Mariusz54 686
Do Szymek
A masz coś na sumieniu, że Ci to nie pasuje?

94            -3
~~~gość
@~~~Szymek
Od razu widać że nigdy na wyjeździe nie byłeś :lol: :rotfl:

35            -2
~~~goal
Czyżby wracała normalność?
Bilety sprzedawane przez klub a nie przez grupy przestępcze.

41            -7
kongo
wyjazdy wyjazdami
ale co z nasza kadra? dzisiaj ostatni dzień okienka transferowego a nasza kadra wyglada fatalnie.W gdansku nie było kogo z ławki wpuscic a tu jeszcze troche meczów moga być kartki, kontuje itp.Nie ma kto piłki podać, gola strzelić .W poniedziałken Królweski ogłosił ze sie zbroimy i co? przyszedł kumah o któreym trener mówi ze nie wie czy w tym sezonie powacha murawy, u dwóch rzekomo znaleźliśmy choroby a kolejny pijak , z którym wg kiewicza tez nie podpiszemy.Licze na cud ze dzisiaj sie cos wydarzy ale jakoś nie chc mi sie wierzyć.

10            -9
~~~gienek
@~~~Szymek
To prowokator z za błoń !!!

25            -2
~~~Wielki
Tragedia
Drugi Bednarz nam się szykuje. Wiedzą, że wszyscy się nas boją i chcą nam to uniemożliwić. No cóż zawsze można pojechać na normalny wyjazd z Braćmi z Chorzowa i Łodzi, znowu się u nas nienormalność zaczyna...

6            -71
~~~czenko
Do wielki
Drugi Bednarz ale tym razem skuteczny ;)

29            -8
~~~Rozpierdu cha2019
Wielki
To sobie jedź z Chorzowem i Widzewem i nie siej tu fermentu, nienormalność to została właśnie ujawniona i cudem wygoniona. znalazł się normalny. Nie pasuje to nie będziesz jeździł ! nikt płakał nie będzie... właśnie wyszło, że Bednarz wiedział co się święci i próbował do tego nie dopuścić. Szkoda, że tak wielu wtedy poszlo za bojkotem. pozdr normalnych

43            -5
osjan
~wielki~szymek
Właśnie normalność się dopiero zaczyna. Jeździjcie sobie z "Braćmi", a Wisłę zostawcie w spokoju. Tak będzie lepiej. Dla wszystkich.

44            -5