Niedziela, 24 marca 2019 r.

Zdeněk Ondrášek zadebiutował w FC Dallas

Były napastnik Wisły Kraków, Zdeněk Ondrášek, zadebiutował w barwach swojego nowego klubu, którym jest amerykański FC Dallas. Czech pojawił się na murawie w 78. minucie spotkania rozgrywek MLS przeciwko Colorado Rapid, a już cztery minuty później wziął udział w akcji, która przyniosła jego zespołowi zwycięską bramkę na 2-1. Ondrášek oddał bowiem strzał, który odbity przez bramkarza dobił jego kolega z zespołu.

FC Dallas - Colorado Rapid 2-1 (1-0)

1-0 Michael Barrios (35.)
1-1 Tommy Smith (69.)
2-1 Ryan Hollingshead (82.)

Po czterech rozegranych już meczach nowy klub Ondráška ma na swoim koncie siedem punktów i zajmuje aktualnie czwarte miejsce w zachodniej konferencji MLS.