Poniedziałek, 1 kwietnia 2019 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Piastem

Na stronie bilety.wisla.krakow.pl, w kafeterii MyBenefit oraz w wiślackiej "Strefie Kibica" są już do nabycia bilety na mecz ligowy piłkarzy "Białej Gwiazdy" z Piastem Gliwice. Zaplanowano go na sobotę, 6 kwietnia, na godzinę 18:00.

Obok znajdziecie cennik biletów dla osób, które posiadają "Kartę Kibica". W przypadku jeśli jej nie posiadasz, do ceny należy doliczyć 5 zł.

Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez Internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. Po zakupie biletu online należy sprawdzić status zamówienia w zakładce "Twoje zakupy".

W Strefie Kibica bilety można kupować:
- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w weekendy w godzinach od 11:00 do 16:00;
- w dniu meczu od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy.

Na stronie bilety.wisla.krakow.pl » wejściówki dostępne są do nabycia przez całą dobę. Sprzedaż w Internecie zostanie zakończona pół godziny po rozpoczęciu meczu.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~TSWLKRK
Sezon STOLARA
Niesamowity: Lech Poznań 2-5 Wisła Kraków / Wisła Kraków 5-2 Lechia Gdańsk / Cracovia 0-2 Wisła Kraków / Korona Kielce 2-6 Wisła Kraków / Wisła Kraków 3-2 Cracovia / Wisła Kraków 4-0 Legia Warszawa ; )) liga oskalpowana

87            -1
~~~Januszzwa sem
Jak najwięcej...
Mecz, który może zaważyć o miejscu w górnej ósemce. Spotkanie z gatunku "normalnych", chyba, że czegoś nie wiem, ale wydaje mi się, że max jeden sektor strefy buforowej wystarczy w zupełności, dlatego frekwencja 25k+ powinna być naszym obowiązkiem, zwłaszcza, że termin bardzo dogodny a i prognoza, chociaż wstępnie deszczowa, wygląda na umiarkowanie przyjazną (15 stopni).

43            -3
GrzegorzS
Zapowiada sie fajna pogoda,
godzina i dzień meczu więcej niz przyzwoita można zjeść obiad przed meczem i wyjść na miasto po meczu, bilety w więcej niz przystępnej cenie. Wisła gra kapitalny futboll, rywal też dobrze gra w piłke. Walczymy o konkretne cele. Czego chciec więcej by wybrac się na mecz. Zas co do kibiców z Gliwic, będzie ich maksymalnie ze 300 nie zrozumiałym było by wyznaczanie wokół tej grupki sektorów buforowych.

26            -5
~~~screw
Jest szansa na komplet.
Ktoś gdzieś pisał, że pakietów i karnetów jest sprzedane ponad 17k, jak patrzę na tempo schodzenia biletów to dziś może pójść 1,5-2k. Więc licząc z młodymi już ok 20k. I zgadza się to ze stroną, gdzie w sprzedaży jest niecałe 6k na te moment. Pojemność minus VIP/Goście/Bufory od G2 daje 26k miejsc. Więc jeżeli nie otworzą więcej to polecam się pospieszyć z zakupami.

25            -5
~~~Pp78
Licznik
Prosimy o licznik sprzedanych wejściówek.

46            -2
~~~Jasok1
Liczydło
Panowie z redakcji , nic tak nie pobudza do kupna biletów jak włączony licznik. Tak więc proszę o włączenie liczydła

47            -1
CMD
Legla
No i SaPinto polecial. Szkoda, bo ciency przy nim byli!

9            -2
~~~jaaacek
Piast
To będzie nasz najtrudniejszy mecz!

11            -1