Wtorek, 9 kwietnia 2019 r.

Marcin Wasilewski już po zabiegu

Obrońca krakowskiej Wisły, Marcin Wasilewski, jest już po zabiegu kontuzjowanego kolana. Przewidywana przerwa w treningach potrwa około miesiąca.

Dodajmy, że w bieżącym sezonie popularny "Wasyl" zagrał w 26 meczach ligowych "Białej Gwiazdy", we wszystkich w pełnym wymiarze czasu gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


17    Komentarze:

~~~Stefek Bul
Zdrówka Wasyl!
j.w.

104            0
~~~wiślak90b r
Wasyl
Ech kończy sie era takich twardzieli w piłce a jest nażelowanych panienienek.... i od kogo młodzi mają brać przykład?

116            -4
kibic z daleka
Zdrowia!
Wasyl dużo zdrowia kozaku! Jeszcze się Klemenz musi od Ciebie trochę nauczyć...

71            -2
~~~--Optyk
Wracaj jak najszybciej Wasyl !
Dużo zdrowia i jeszcze wielu wspaniałych meczy w Wisełce ! Do zobaczenia na R22 !

67            0
~~~Artur_190 6
Mega KOZAK
Wasyl, dla mnie byłeś, jesteś i będziesz zawsze MEGA Kozakiem. Zdrowia życzę, i obyś się wykurował na derby i mecz z kurczakami w grupie mistrzowskiej!!! ;-)

75            -1
~~~b
Wasyl
Teraz już wiem dlaczego jesteś legendą wszystkich klubów w których grałeś. Wracaj szybko. Doskonale pamiętam twoją bramkę z MU.

66            -1
GrzegorzS
No mam nadzieję, że w meczu o puchary
zobaczymy się przy R22 jeszcz tej wiosny. Ja oczywiście na widowni on oczywiście na boisku. Klub powinien zas z automatu przedłuzyc kontrakt Wasyla na kolejny sezon.

47            -3
~~~Ryan
Wasyl Twardziel
nie lada twardziel podobnie jak Głowacki, Sobol piłkarze z marmuru, wyrastający na swym zaangażowania, uporu i swych nie lada umiejętności dajecie przykład innym jak walczyć i jak być Wielkim Wiślakiem - za to wszystko należy się Wam nasz szacunek jak i wieczna chwała. Dziękujemy że jesteście, że z dumą reprezentujecie Białą Gwiazdę będącą w Naszych sercach. Niezwyciężeni.

54            0
~~~Ryan
Twardziel
Nie lada twardziel podobnie jak Głowacki, Sobol piłkarze z marmuru, wyrastający na swym zaangażowania, uporze i swych nie lada umiejętnościach - dajecie Panowie przykład innym jak walczyć i jak być Wiślakiem z krwi i kości - za to wszystko należy się Wam nasz szacunek jak i wieczna chwała. Dziękujemy że jesteście, że z dumą reprezentujecie Białą Gwiazdę będącą w Naszych sercach. Jesteście Niezwyciężeni.

31            0
~~~AVE WASYL
TYLKO WISŁA
Zdrowia ci życzę i jeszcze duzo minut a boisku.Wracaj do nas.

44            0
Piter75
Wasyl Wielki
Po prostu czekamy na Ciebie wracaj jak najszybciej zdrowia zdrowia i zdrowia.:-)

47            0
~~~Prezes.
Panie Marcinie
Życzę Panu szybkiego powrotu do zdrowia, wspaniałych występów przez długie jeszcze lata w naszej drużynie, a po zakończeniu kariery proszę o pozostanie przy boku Wielkich tego Klubu. Pański chart ducha i charyzma będą sprzyjać naszemu rozwojowi zespołu w przyszłości.

35            0
~~~Kibic z Polski
Kibic z Polski
Brak Wasyla i 5 punktów w plecy! Bez niego Zagłebie będzie bezkarnie bombardować bramkę Wisły:-( Obawiam się że bez Wasyla nie będzie I 8 ! :-( Obym się mylił.

14            -33
~~~tw Bolek
Wasyl
Wracaj do zdrowia szybko bo Cię tutaj poootrzeeeeebaaaaaa!

22            -1
SMOK
Wasylek mój kochany!!!!
Jeden z większych twardzieli w świecie ale nie mnie to oceniać. Wracaj Marcin do zdrowia bo dla młodszych jesteś super przykładem. Oby się jeszcze od ciebie jak najwięcej nauczyli.

20            -1
~~~ZaWsZe TS
Piłkarze raczej ze stali.
A nażelowany to jest Lis. Może niech więcej czasu poświęca na boisku niż przed lustrem.

14            -9
~~~Rozpierdu cha2019
Nie kpij z Lisa
Najb nażelowany i stały bywalec stylistów i fryzjerów to Wojtkowski. Z niego nie bedzie pilkarza.... chlopak lubi widac wywiady w wisła tv. Bo na boisku dramat, czy on wie ze futbol to gra drużynowa??? Chyba nie... co mecz kiwa dotąd aż straci. Cały on. Do pożegnania po tym sezonie chyba że zacznie wreszcie coś pokazywać ten fryzjerski talent

12            -9