Środa, 10 kwietnia 2019 r.

Jakub Błaszczykowski piłkarzem marca w Ekstraklasie

Pomocnik Wisły Kraków, Jakub Błaszczykowski, został najlepszym piłkarzem marca w Ekstraklasie. Na kapitana Wisły zagłosowało czterech kapitanów drużyn LOTTO Ekstraklasy, dodatkowy głos zapewnił mu wybór kibiców na Ekstraklasa.tv.

Następni w klasyfikacji byli: Airam Cabrera z Cracovii (3 głosy), Krzysztof Drzazga z Wisły Kraków i Carlitos z Legii (2 głosy). Po jednym razie wskazani zostali Łukasz Burliga (Wisła), Adam Buksa (Pogoń), Filip Starzyński (KGHM Zagłębie), Igor Angulo (Górnik), Žarko Udovičić (Zagłębie Sosnowiec) i Martin Konczkowski (Piast).

Warto wspomnieć, że to trzeci taki sukces zawodnika "Białej Gwiazdy" w bieżącym sezonie. W sierpniu 2018 wygrał bowiem Zdeněk Ondrášek, a w październiku 2018 roku Jesús Imaz.

Źródło: Ekstraklasa SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

janly
Gratulacje i prosimy o więcej !!!
Przy okazji zdrowia i wielu sukcesów z naszą Wisełką !!!

49            -2
~~~tabaluga
Aaa
Pytanie takie, wykuruje się na mecz z Zaglebiem czy nie ma szans? :o

38            0
~~~super Wisełka!
uważam ze mecz z lubinem
może być meczem o szybka i dobra przyszłość Wisły . wygrać to ! co do wzmocnienia na przyszły sezon to potrzeba 2 dobrych do przodu i wzmocnić obronę . wojtkowski jak dla mnie na dzień dzisiejszy spakować i odesłać

33            -5
~~~mk
dziwne...
nikt nie zagłosował na Mateusza Lisa?

9            -68
~~~Artur_190 6
Brawo KUBA!!!
Wiadomo coś co z jego stanem zdrowia i czy zagra z Zagłębiem?

29            0
Piter75
KUBA
Bo nasz Kuba jest najlepszy kibice innych drużyn chcieliby mieć taką legendę u siebie ale my jesteśmy tymi szczęsliwcami.

46            0
~~~Mkrak
Gratulacje nasz Kapitanie
Kiedy wrócisz ? Na boisku widać, że dajesz z siebie 120% lub więcej. Dużo zdrowia na najbliższe sezony. Graj dla Wisełki jak najdłużej.

39            0
Kosmaty
Deklasacja.
To jak dobrze grała Wisła w marcu jest tu doskonale odzwierciedlone. Nie dość, że zwyciężył piłkarz Wisły, to w rankingu było w sumie aż 3 Wiślaków i zgarnęli w sumie 7 głosów na 17 możliwych. Dla porównania żadna inna drużyna nie miała choćby 2 piłkarzy.

41            0
Kosiarz
@~~~superWisełka!
pytanie czy będzie za co... politykę transferową "na wyrost" już przerabialiśmy...

17            0
~~~Mike DeVili
Pan Jakub Błaszczykowski
Dziękuję!

33            -1
~~~super Wisełka!
kosiarz i tu jest znak zapytania ale
wierze ze tak . dziwi mnie ze jeszcze nie ma potencjalnych sponsorów bo jak pokazuje runda Wiosenna moda na Wisle jest ci pokazuje frekfencja na stadionie i przed tv w tvp . w tvp Wisle w 2 meczach obejrzało ponad 5 milionów abonament a w ncplus 10 razy miej . dawać ekstraklase do telewizji Polskiej !

21            -6
~~~c_aoo
Kapitan
Kuba, szacun.

14            -1
~~~lolo
KUBĘ NAPĘDZA DUMA Z BYCIA WIŚLAKIEM...
na boisku i w rodzinie, a jak wiadomo kuba zostanie po raz trzeci tatą. i będzie to chłopiec - junior kuba ii błaszczykowski ;-)

10            0
Kosmaty
@~~~superWisełka!
Pytanie czy pod sponsorami rozumiesz reklamodawców, czy inwestorów. To że nie ma informacji o jednych i drugich nie jest dziwne. W przypadku reklamodawców chodzi pewnie o rozbieżności między ofertami i oczekiwaniami. Skąd one? Wisła stała się bardzo medialna i "modna" w dość krótkim czasie i nietypowych okolicznościach. Przy takiej medialności (oraz rozszerzeniu ligi na TVP co jest dodatkowym atutem) oczekiwania klubu mogą znacząco wzrosnąć. Natomiast wycena ze strony reklamodawców rosną dość wolno, z podniesieniem oferty czekają by zobaczyć czy to chwilowa zmiana, czy też okaże się to bardziej stabilny trend. Dla tego teraz oferują mniej, a Wisła może nie być obecnymi ofertami zainteresowana, bo za 2-3 miesiące może zgarnąć np. 2x więcej niż obecnie. Stąd chętnych może być sporo, ale ich oferty nie są atrakcyjne i klub uznał, że woli zaczekać, bo wartość Wisły obecnie wzrosła bardzo dużo w porównaniu do tego jak było na przełomie roku. Ale w przypadku reklamodawców to tylko moje dywagacje, mogę zupełnie przestrzelić i przyczyny mogą być inne. Jeśli zaś chodzi o inwestorów, to już normalne. Na wczesnych etapach o sprawie wie zaledwie po kilka, może kilkanaście osób i wszystkie trzymają język za zębami, zwykle informacje pojawiają się na dalszych etapach, gdy grono "wtajemniczonych" naturalnie się zwiększa (dochodzą kancelarie prawne, firmy od audytów, zwiększa się ilość własnych pracowników zaangażowanych w sprawę, a nawet informuje niektóre osoby blisko powiązane z klubem itd), im więcej osób wie, tym trudniej zachować tajemnicę. To, że jakieś rozmowy się toczą, to wiemy i wielokrotnie mówił o tym nawet Królewski, że chętni są, ale to wczesne etapy rozmów. Przypomnij sobie jak było z Legią i jej kupnem przez trio Leśniodorski, Mioduski, Wandzel od ITI. Leśniodorski stwierdził nawet ostatnio, że w tym wypadku cała sprawa toczyła się przez rok, tymczasem informacje w mediach pojawiły się dopiero na kilkanaście dni, może miesiąc przed finalizacją transakcji. Czyli przez niemal cały czas wszystko działo się w ciszy. Wiadomo było, że Legia jest na sprzedaż (dziś też wiadomo, że Wisła jest na sprzedaż), że są chętni i sprawa "żyje" (dziś też wiadomo, że jest kilkoro chętnych na zakup Wisły i że są w kontakcie z klubem). Jednak kto rozmawia z ITI, jak długo to już trwa i jak długo jeszcze potrwa... tu była cisza (i tak samo jest w przypadku Wisły). Nie widzę tu żadnych odstępstw od przyjętych standardów postępowania.

5            -2