Sobota, 11 maja 2019 r.

Marko Kolar: - Walczyliśmy do końca

- To był dla nas bardzo ciężki mecz, ale właśnie w takich spotkaniach musimy wygrywać. Dotychczas to nam się nie udawało i remisowaliśmy lub przegrywaliśmy. Dzisiaj walczyliśmy do końca i wygraliśmy - mówił strzelec zwycięskiego gola w potyczce z Koroną, Marko Kolar.

- Trener wymaga ode mnie tego, żeby wtedy, gdy jestem ustawiony na prawej pomocy, abym również wspomagał zespół w defensywie. Oczywiście, że jestem do dyspozycji i wykonuje wszystko to co trener ode mnie chce - przyznał Chorwat.

- Coraz lepiej czuję się na prawym skrzydle. Niekiedy schodzę do środka, albo zostaję ustawiony przy linii bocznej. Coraz lepiej to wygląda i coraz lepiej gra mi się na tej pozycji. Nie ma jednak chyba takiej opcji, że kiedyś przyjdzie taki czas, że powiem trenerowi, że wolę grać na skrzydle niż w ataku - śmiał się Marko.

- W niedzielę mamy samolot do Gdyni. Dobrze, że lecimy, a nie jedziemy autobusem, albo pociągiem. Musimy jak najszybciej się do tego meczu przygotować, odpocząć i ostatecznie pokonać Arkę. Nastawiamy się, że te dwa ostatnie mecze chcemy wygrać. Nie chcemy jednego punktu, który zapewni nam dziewiąte miejsce w tabeli, ale komplet punktów - zakończył wiślak.


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~VVV
Marko, dzieki.
Masz racje prawe skrzydlo nie istnieneje. To nie Twoja wina tylko tych chwalonych. Karny? Jestes spokojnym egzemutorem. Nie takim co z metra do bramki nie trafiaja. Tylko dlaczego? Trzymaj styl !

28            -6
kongo
lubie go
bo zapieprza z przodu i z tyłu a przy okazji skromny człowiek i juz umie jezyk polski a niektórzy graja 10 lat i słowa nie potrafią.

25            -3
~~~Johny Walker
Komu to przeszkadza, ze Marko dal nam kolejne zwyciestwo ?
Trzeba byc niesamowitym wrogiem klubu, aby minusowac pozytywne o pilkarzu wpisy. Jak widac takich tutaj pseudowislakow nie brakuje, a nawet mozna sie domyslec kto to celowo robi !

6            -2