Poniedziałek, 9 września 2019 r.

Boisko dla wiślackiej Akademii z rządową dotacją!

Jak poinformował na Twitterze Minister Infrastruktury, Andrzej Adamczyk, wiślacka Akademia otrzyma z programu "Sportowa Polska - Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej" dotację w wysokości ponad miliona złotych. Pozwoli to wybudować boisko ze sztuczną nawierzchnią, na której szkolić będą się mogli młodzi wiślacy!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


22    Komentarze:

~~~Enfi
Pis
Niech żyje PIS. :)

138            -112
~~~Wody polskie
No.
Dla porównania Legia na budowę Akademii dostała blisko 20 milionów zlotych

60            -19
GrzegorzS
Kolejna fajna informacja w tym dopiero co rozpoczętym
sezonie. Powoli krok po kroku wychodzimy na prostą, co więcej rozwijamy bazę a to podstawa. Dodatkowo pojawi sie w budżecie ponad 3 miliony złotych za Carlitosa. Fajnie sprzedają się bilety na derby, co przynosi konkretny dochód. Pan Królewski informował tez, ze udało się klubowi spłacić pare weksli i zadłużenia spadłoo całkiem spora kwotę. To powinno pozwolic klubowi spokojnie pracować i budowac baze pod konkretny sukces.

49            -1
kongo
fajnie ale szkoda
ze wybory nie są co rok.swoja droga śmieszne ze informuje gość co ma tyle ze sportem wspólnego co ja lataniem samolotem no ale trzeba sie w okregu pokazać.wazne ze jest kasa chociaż dopiero po podpisaniu umowy bedzie mozna tak napisać.

42            -21
~~~Enfi
Prawda jest taka
To działa tak PiS daje kasę Krakowowi ale Kraków to PO i. Majcher to blokują i nie chcą tej kasy specjalnie żeby było że PiS nie daje kasy polityka taką bo po nie lubi pisu

72            -66
kongo
do Enfi
to cie zaskocze Hawranek jedyny walczacy z miastem o kase dla Wisęlki jest z...PO.Prosze nie mieszajcie polityki do sportu.

76            -31
~~~lolo
Dziękuję Panie Andrzeju...
dobry "ruch" wyborczy 2019. majcher niech ino spróbuje przyblokować kasę, wywieziemy go taczkami na stadion z łopatką, miotełką i ściereczką do sprzątania r22. :rotfl: dość obrażania kibiców białej gwiazdy ;-)

40            -17
patti1906
Bez polityki na wislaportal.pl
Prosze zachowac swoje poglady polityczna dla Siebie - to jest portal sportowy o Wisle Krakow. Cala WISLA Zawsze razem

72            -19
~~~Mecenas19 06
TYLKO WISŁA
Ktoś napisał nie mieszać polityki do sportu! Nie da się...Taka jest prawda że Adamczyk czy Gowin to są wiślacy! Walczą o kasę dla Wisły - źle? Nie dobrze chwała im za to! Na kogo mam głosować na tamtą bandę...Pokazuje już profesor M. co robi z naszym klubem. Obecna władza pomaga więc będę na nią głosował i kropka! Jak można być wiślakiem i głosować na platformę i kolegów profesora M. Tylko Wisła po wsze czasy! Od zawsze i na ZAWSZE!!!! Do boju JJJBG

52            -30
~~~tabaluga
polityka polityką
ale wszedłem wczoraj wieczorem na stronę i było prawie 19 tys biletów sprzedanych na derby, wchodzę pięć minut temu - 25 tyś. :o wszystkie zejdą trzy tygodnie przed meczem :D

31            -2
GrzegorzS
I tak z ostatniej chwili jeśli ktoś chce
zobaczyć mecz z górnych sektorów trybuny E to na ten moment zostało mu jeszcze tylko 95 szans na E 26 reszta biletów sprzedana. Zas biorą pod uwagę, ze sektory G4 i G5 sa rezerwowane dla dziatwy szkolnej z opiekunami to praktycznie do szpredaży z 33 tysięcznej puli zostało jeszcze ok. 6000 tysięcy wejścówek, znowu przed meczem pojawia się jak za dawnych lat "koniki":-) :-)

16            -1
~~~Kibol z Reymonta
Kiełbasa wyborcza.
Koleś przypomniał sobie o Akademii na miesiąc przed wyborami.

30            -62
~~~Wody polskie
Z rządową dotacją?
Żaden rząd nie ma własnych pieniędzy. Ani Po ani PiS. To jest dotacja naszego społeczeństwa w rozwój polskiego sportu. Każdy podatnik dokłada się do tworzenia Ministerstwa Sportu. Rząd nic nikomu nie daje. Bo rząd nie ma własnych pieniędzy.

35            -60
~~~ts_maxiek
Kampania
Ta bańka to nic innego, jak kampania wyborcza. Zdobią wszystko, żeby utrzymać władze. Dadzą wszystko wszystkim, żeby jeszcze więcej zabrać dla siebie. Brawo PiS... :(

32            -56
~~~inek
źle?
Majchrowski nie daje - źle, PiS daje - źle. Ludzie nikt Wam nie dogodzi.

64            -8
~~~Maru
Cuda cuda
Cuda cuda, a nie to tylko wybory ;)

11            -8
~~~Robin100
Dziękujemy!!!
Brawo!!! Dziękujemy!!!

19            -3
~~~Kibol z Reymonta
Pejsaci dostali od rządu....
dotację na Centrum Treningowe w Rącznej w wysokosci 8mln.My natomiast cały czas musimy płacić Telefonice za wynajem Osrodka w Myslenicach.Taka mała różnica.

15            -5
GrzegorzS
NIe rozumiem tego biadolenia ja tam nie jestem
zwolennikiem obecnej władzy, ale robia to od czego sa, czyli maja wydac kase z budżetu na cele sportowe. Lepiej, że dadza na boisko dla Akademii niż by mieli dać na szybowce dla areoklubu. W końcu od czegoś jest ta władza a nie tylko od rozdawania bez druro publicznego grosza po znajomych i lewiźnie społecznej. Dzięki tej dotacji na która składają się tez moje podatki. Mamy praktycznie sfinansowana budowe obiektu potrzebnego Akademii. Inna sprawa, że Wisłą połowe zapłaci dzięki socjos a 50 % z dopłaty budżetowej sraks, czy polegli całość finansuja z budżetu.

17            -9
~~~Pablitos8 4
Dotacja
Nie ma co się kłócić czy PiS czy PO. Ważne że dali kasę która bardzo pomoże Akademii.

19            7
andeb
Siódme: "Nie kradnij"
Wystarczy nie kraść - to i Nasz Klub jest lepiej zarządzany. Wystarczy nie kraść - to i pieniądze z budżetu centralnego się znalazły. Panie Majchrowski! Może właśnie to jest dobry sposób, by się znalazły i z lokalnego budżetu, co?;-)

21            4
Maxi
Bo to porządny rząd jest co powie to realizuje
A nie ci co to nawet swojego programu nie znają hehe chociaż ten program na sześć punktów . Tu jeszcze też fajna informacja link »

16            -11