Środa, 15 stycznia 2020 r.

Marcin Grabowski wypożyczony do Bruk-Betu Termaliki

19-letni obrońca krakowskiej Wisły, Marcin Grabowski, został wypożyczony do końca bieżącego sezonu do I-ligowego Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

W umowie wypożyczenie zapisana jest opcja wykupu obrońcy przez klub z Niecieczy.

Dotychczas Grabowski wystąpił w dwunastu meczach Wisły Kraków, w tym w bieżącym sezonie w trzech spotkaniach.

Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

Kosmaty
2 sprawy:
1. W tym wieku musi grać jeśli ma się rozwijać. 2. Teraz jest słaby, nie przekreślam go całkowicie, bo jest młody i teraz więcej niż od samych umiejętności piłkarskich więcej zależy od psychiki... ale jeśli Wisła ma mieć z niego jakikolwiek pożytek to musi grać. --- Oczywiście nie może tego robić w Wiśle, bo na to jest za słaby i dla tego wypożyczenie to jedyna opcja. Oby na wypożyczeniu w Niecieczy się rozwinął, powodzenia Marcin.

46            -6
GrzegorzS
Robimy miejsce dla Hołowni
Grabowski jest już na tym etapie kariery, że musi grać. Szkoda, że w meczach w Płocku, potem przede wszystkim z Lechem i w tym nieszczęsnym pucharze zawalił sprawę bo wcześniej wygladało to dobrze. Ale to cała wisła jesienia była bez formy teraz nie miał by wogóle miejsca bo to będzie walka o utrzymanie i potrzeba twardego charakteru nic zobaczymy na co stac Hołowię.

29            -10
~~~Janko Buszewski
Dobry ruch
bo chłopak nabierze doświadczenia na boisku i pewności siebie.Poza tym,nie trzeba nikogo przekonywac ze w 1 lidze gra się nieraz trudniej niz w e-klapie.Jest więcej walki,pojedynków jeden na jeden,mniej techniki.Marcin jest młody a na takich ludziach ma się opierac Wisełka w następnych latach.Czas zaciężnych gwiazdorów,ogranych i ułożonych sportowo, minął dla nas,kto wie czy nie bezpowrotnie?

36            -5
~~~Xxx
Good luck
Powodzenia Marcin.;-)

23            -3
szczebelek
Ręce i nogi widać w tym planie...
Teraz transfer Hołowni ma sens przy jego pozostaniu byłoby to głupie...

14            -8
Mario
Słuszna decyzja, niech się odgrywa
:-)

17            -5
~~~BB
BRAWO Marcin
Tak trzymać......

20            -2
szczebelek
Teraz doczytałem w Internetach...
Tylko, że znowu jest problem z myśleniem o przyszłości, bo Termalica ma opcję wykupu i jak się sprawdzi to oddajemy Grabowskiego za pół roku i Hołownię Legii...

29            -7
~~~BB
Brawo
Dobry kierunek.....Pierwsza liga to bardzo dobra opcja dla Ciebie...

11            -3
GrzegorzS
szczebelek kurcz czy ty rozumiesz co to
wypożyczenie, czy rozumiesz, że Grabowskiego można sprzedać ale nie trzeba, bo jak się spisze w Termalice to wcale nie trzeba go sprzedawać. Lecz jak się nie spisze to i tak wróci. Może warto będzie go sprzedać bo to tylko piłkarz dla Termaliki a nie dla Wisły, a może kasą ważniejsza. Kurcze weź może pod uwagę, że ktoś nie chce cię oszukać i z tego będzie coś dobrego dla Wisły, Termakiki, Grabowskiego. Co do tego ma zaś Hołownia???

10            -10
szczebelek
Piszę co zna
Nie ogarniasz tematu? Wypożyczenie Grabowskiego jest z opcją pierwokupu z ustaloną kwotą odstępnego... Jak się sprawdzi, to zapłacą i tyle go żeś widział. Hołownia jest wypożyczony na pół roku bez opcji czyli nawet jak się sprawdzi to i tak wróci do Legii! Za pół roku Sadlok nie będzie miał konkurenta nawet na papierze.

12            -3
~~~SLAVA VVisla
Grabowski, spory talent
Grabowski to ofiara slawetnego "stawiania na mlodziez" przez Stolara. Jeden z najciekawszych zawodnikow w Wisle, ale niestety stawiano nalogowo na tych, ktorzy przegrywali rownie nalogowo 10meczow z rzedu. Szkoda, bo rok zmarnowany i bedzie sie musial rozmieniac na drobne w pierwszej lidze. Ale licze, ze jeszcze wyplynie, moze nawet zapuka do kadry, ale nie bedzie to zapewne w Wisle jak to juz bywalo z wieloma niechcianymi przez nas zawodnikami. I tak warto inwestowac w mlodych w Wisle. Skonczmy serwowac te glodne kawalki. Graja ci, ktorzy maja tutaj plecy.

12            -13