Niedziela, 10 maja 2009 r.

Leo w Rotterdamie, zamiast w Krakowie?

Jak poinformowała telewizja Polsat, hitu Ekstraklasy pomiędzy krakowską Wisłą i warszawską Legią nie obejrzy selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker. W tym samym czasie rozgrywane będzie spotkanie w... Rotterdamie i to ten mecz obejrzy Beenhakker.

Holender poza pracą w Polsce związany jest z Feyenoordem Rotterdam i zamiast polskiego hitu ligowego oglądać ma mecz Feyenoordu z Rodą Kerkrade.

Widać praca dla holenderskiego klubu jest dla Beenhakkera coraz ważniejsza...


 Redakcja


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

wonski1906
:]
Wyjebać go!! Taki trener jest nam nie potrzebny, niech lepiej idzie trenować dzikie plemiona nad Amazonką, albo sprzedawać piwo w budce koło stadionu Feyenordu!

2            -1
kibic
co za PALANT
Leo wolał obejrzeć Feyenoord Leo Beenhakker po raz kolejny udowodnił, że ma gdzieś całą polską piłkę. Holenderski szkoleniowiec zamiast oglądać szlagierowy mecz Ekstraklasy wolał obserwować spotkanie Feyenoordu z Rodą Kerkrade. Holenderski szkoleniowiec choć wcześniej zapowiadał swoją wizytę na stadionie przy ulicy Reymonta, ostatecznie pozostał w Holandii. Nie wiadomo, co spowodowało nagłą zmianę planów selekcjonera reprezentacji Polski. Pewny jest natomiast fakt, że Don Leo na wtorek umówił się na wywiad w Radiu Rijnmond. Rozmowa dotyczyć ma ewentualnych wzmocnień drużyny z De Kuip. Ciekawe jak długo jeszcze Grzegorz Lato zamierza tolerować wybryki "Latającego Holendra". Ponoć prawnicy Polskiego Związku Piłki Nożnej już pracują nad rozwiązaniem umowy z trenerem biało-czerwonych.

1            -1