Poniedziałek, 22 czerwca 2009 r.

Levadia, niewiadoma dla wiślaków

- Levadia Tallinn to dla nas wielka niewiadoma na dzień dzisiejszy. Zadanie mamy jasne: wygrać dwa mecze, przejść dalej i nie oglądać się na to, z jakiego kraju jest przeciwnik - mówi na łamach portalu Interia Ryszard Czerwiec, kierownik "Białej Gwiazdy".

- Należy się zatem spodziewać, że rywal będzie dobrze przygotowany fizycznie. Powinien jednak odstawać jeśli chodzi o sprawy taktyczne, czy techniczne. Pod tym względem Wisła jest o wiele lepsza - dodał Czerwiec.

- W walce o Ligę Mistrzów nie ma "kelnerów", Levadia do nich też pewnie nie należy, skoro wygrała mistrzostwo swojego kraju - powiedział z kolei Patryk Małecki. - Jesteśmy faworytami, ale to nie znaczy, że będziemy mogli rywala zlekceważyć. Nic takiego się nie stanie.

Więcej na sport.interia.pl


 Redakcja


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

Wisła 1996
Niewiadoma
Nigdy nie słyszałem o takim klubie jak Levandia.Ale bardzo się cieszę że wesły nowe zasady i Wisła już więcej nie natrafi na taki klub jak Barcelona.Mślę że tera mamy spore szanse na Fazę Grupową.I do tego ucieszyłbym się gdyby Bednarz załatwił chociaż połowę graczy których ma na celowniku...

1            -1
Sep
To bardzo solidny zespół
Do dobry zespół. Będzie sporo emocji. Oby go nie zignorowali bo ja chce wyłącznie doświadczać tych dobrych.

1            -1
whitestar
Pytanie do redakcji
Bedzie mozliwosc zakupu biletu na wyjazd przez internet, gdyz jestem z pomorza i nie dam rady osobiscie zajechac pod Wawel, jesli nie to mialbym jakąkolwiek mozliwosc zakupu nie ruszając sie do Kraka?

[od red.: obawiamy się, że jeszcze długo nie będzie można kupować biletów na mecze Wisły przez Internet]

1            -1