Poniedziałek, 3 listopada 2014 r.

Wilde-Donald Guerrier i Emmanuel Sarki powołani do kadry Haiti

Wilde-Donald Guerrier oraz Emmanuel Sarki - otrzymali powołania do reprezentacji Haiti na mecze, które w listopadzie bieżącego roku rozgrywane będą w ramach finałowego turnieju o Puchar Karaibów.

Haiti w decydującej fazie grupowej zmierzy się w dniach od 11 do 15 listopada kolejko z Antigua i Barbuda, Martyniką oraz z Jamajką.

Zwycięzca w/w grupy zakwalifikuje się do wielkiego finału, a zespół z miejsca drugiego zagra o lokaty 3-4. Te z kolei spotkania zaplanowano na 17 listopada.

Źródło: 90minut.pl


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~wiślak90b r
Sarki i Guerrier= Kpina
Panowi ci kompromitują ten klub . Jeden piepszy głupoty że glata o niego pyta a drugi zajmuje się modą! Kompromitacja wizerunkowa dla klubu... Jeśli powstaje w klubie czarna lista zawodników do pozbycia to ci dwaj powinni być na szczycie tej listy... ps oprócz nich to Boguski;Czekaj;Buchalik :-)

12            -20
JerzyB2B
fajne
Sarki po raz pierwszy zobaczy swoją ojczyznę

27            -2
~~~maxel
@~~~wiślak90br
Co Ty pieprzysz człowieku,Sarki został wybrany najlepszym zawodnikiem w meczu z Korona.Co do reszty się zgadzam.Donald ma dobry mecz 1 na 10.

10            -2
~~~ciekawski
Coś mi umknęło
Coś mi umknęło, czy Sarki zmienił obywatelstwo z nigeryjskiego na haitańskie?

4            -7
JerzyB2B
@ciekawski
Tak, umknęło ci. Tak, zmienił. Tak, z nigeryjskiego na haitańskie. Ponad to: tak, nie pojechał wcześniej na mecz reprezentacji Haiti pomimo powołania. Tak, bo nie dostał wizy do USA ;)

7            -4
~~~TS WIŚLAK nie od strajku
Pieprzenie i solenie głupot!
Niech,co poniektórzy znawcy z Koziej Wólki, znajdą mi lepszych od Guerriera i Sarkiego,to nie ma sprawy.Ale wiadomo,że znawcy z KW nie znajdą,bo niby gdzie? [...] pizsącym pierdoły mówimy nie! JJJBG!

8            -2