Poniedziałek, 3 listopada 2014 r.

Ważna informacja dotycząca trybuny G

Wisła Kraków informuje, że w związku z modernizacją trybuny G, przeprowadzaną przez Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie, ta część Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana zostanie wyłączona z użytku podczas najbliższego meczu przy Reymonta 22.

Termin prac modernizacyjnych jest niezależny od Wisły Kraków SA. Klub przeprasza swoich kibiców, którzy posiadają karnety w sektorze G, oraz zwraca się z uprzejmą prośbą o to, aby podczas meczu ze Śląskiem Wrocław, 8 listopada 2014 roku, zajęli miejsca w sektorze E 26.

Osoby posiadające karnety w sektorze G, aby zasiąść w sektorze E26, nie potrzebują żadnego zastępczego biletu. Karty Kibica z karnetami na sektor G będą działać w kołowrotach dedykowanych dla sektorów E21-E26.

Wyłącznie w sektorze E26 zostały zarezerwowane dla Państwa rzędy, od 1 do 10. W sektorze tym obecni będą stewardzi, którzy pomogą Państwu w razie potrzeby lub jakichkolwiek wątpliwości. Ponadto przy bramach wejściowych na Sektor G stewardzi udzielać będą informacji, w jaki sposób dotrzeć na Sektor E26.

W sektorze E26 Klub zarezerwował taką ilość krzesełek, która pozwoli się przesiąść nie tylko kibicom posiadającym karnety w sektorze G, ale także osobom towarzyszącym; miejsca można zajmować dowolnie.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

JerzyB2B
tego jeszcze nie było
przed wyborami magistrat sięga nawet do punktu G

49            -5
~~~dzidek
no to majchrowski
sięga po nowych wyborców, kto by pomyślał??!!!??!!:lol: :lol:

32            -4
drs
Marko
Ciekaw jestem jak wyniki badań Marko i co ustalili lekarze...

15            -2
Luca
...
Ten nadzorowany przez Majchrowskiego przepłacony stadion już wymaga modernizacji??? Mało jeszcze na nim dokradli czy niedoróbki grożą katastrofą budowlaną? Ja jak zwykle podziękuję Majchrowskiemu w najbliższych wyborach, mam nadzieję, że więcej już nie będzie miał nic do powiedzenia w Krakowie.

12            -7
~~~jk
Przetarg na stronie ZIKIT
link » czyli do 20.11 bedą trwały prace....ciekawe jaki poślizg bd mieć:/

6            -3
stary wiślak
Luca!
Nigdy nie popierałem Majchra,ale trzymajmy się prawdy. On chciał budowy jednego,porządnego,miejskiego stadionu,ale presja kibiców wymogła dwa stadiony. Nieszczęściem stadionu Wisły było jego stopniowe "modernizowanie" i sztukowany projekt.Wyszło kiepsko i drogo. Natomiast prawdą jest,ze Majchrowski był przeciwny rozbudowie tego stadionu,jak i Cracovii,kosztem dużego,jednego,nowoczesnego stadionu miejskiego,użytkowanego przez 2 kluby.

9            -13
~~~^Bogus
do Stary Wiślak
Staram sie nie komentować bzdur, ale to co napisałeś własnie czymś takim jest i niestety wprowadza kłamstwo ! Dlaczego piszesz, że Majchrowski nie chciał dwóch stadionów, tylko dlatego że na falę krytyki tak odpowiedział ?! Prezydent Miasta poprzez PR mógł wywrzeć wystarczjąca presję na radnych (poprzez Społeczeństwo - referendum) aby do takich bzdur nie dochodziło , a nie zrobił NIC. Tłumaczył sie tylko po fakcie, tak samo jak w przypadku Olimpiady.. Czy przerost biurokracji w Krakowie czy zabudowa wszystkiego co sie da i w dowolny sposób (co szpeci Miasto) to też bez wpływu Majchrowskiego ???. Rozbudowa Zabłocia, a usytuowanie Wyższej Szkoły Krakowskiej to też przypadek ??? Facet albo jest Prezydentem albo Figurantem, może być też bardziej zainteresowany swoim innym biznesem niz prezydentura ! Jak na stadioniku Sracovii darł r... do mikrofonu że nie zejdzie na psy to też nie jego wina ?! Proszę, przestań na tym forum pisać pozytywy o facecie, który dla tego miasta zrobił wiele złego, a Wisłę ma głęboko w ...

12            -7
~~~kibol ludojad
PYTANIE
Jak to się przekłada na wpuszczenie gości w meczu z Amicą?

4            -2
stary wiślak
Bogus!
Nie rób ze mnie zwolennika Majchrowskiego,bo zawsze byłem przeciwny jego kandydaturze. Teraz wygra następną kadencję,bo mu wystawiono takich konkurentów,ze się chce rzygać! Co do stadionu,to nie przekłamuj,bo jego pierwszą propozycją była budowa jednego,całkiem nowego stadionu miejskiego. I taka jest prawda.

6            -10
~~~sdsadasss
radni
radni miasta (rządząca koalicja PO+Przyjazny Krakow) powiedziala ze nie przepchnie budzetu jak nie bedzie dwoch stadionow, Machlojski chciał jeden stadion, to prawda. Jednakże główną bolączką naszego stadionu jest to, że każda trybuna pochodzi z innego projektu i była w innym czasie budowana. Niestety trzeba było zburzyć cały stadion i wybudować od nowa wg jednego projektu cały stadion zamiast co chwila dobudowywac po jednej trybunie i to każdej innej. Przez to wyszło gorzej, dłużej i drożej.

5            -2
stary wiślak
No bo wśród radnych działał kibicowski lobbing!
Tak sobie kibice-wyborcy życzyli,by zrobić dwa stadiony! Cóż,radni posłuchali wyborców,tych wiślackich i tych drugich!

4            -9
~~~kibol ludojad
@stary
Co do kontrkandydatów Majchrowskiego to chyba pierwszy raz kiedy się z Tobą zgadzam. Warte odnotowania. :lol:

4            -3
stary wiślak
No i dlatego jest bardzo możliwe,że Majcher
stanie się Miłościwie Panującym Dożywotnim Prezydentem Tysiąclecia Miasta Krakowa. Tak słabych konkurentów dla tego gościa jeszcze nie widziałem

3            -4