Poniedziałek, 3 listopada 2014 r.

Mirosław Jankowski rozpoczął pracę na stanowisku Wiceprezesa Zarządu

Zgodnie z przekazanym 22 października 2014 roku komunikatem, Wisła Kraków SA informuje, że z dniem dzisiejszym rozpoczął pracę w Zarządzie Klubu Mirosław Jankowski, któremu powierzono sprawy organizacyjne i marketing.

Robert Gaszyński, który od 5 stycznia 2015 roku obejmie funkcję Prezesa Zarządu Wisły Kraków SA, oraz Mirosław Jankowski spotkali się w ostatnich dniach z obecnym Prezesem Wisły – Ludwikiem Mięttą-Mikołajewiczem, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące Klubu.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

GrzegorzS
No to powodzenia i
sukcesów juz od pierwszego meczu ze Slaskiem, tak 20.000 widzów to był by dobry punkt startu, ale czy to mozliwe???

21            -7
MaciekJ87
Powodzenia
Powodzenia i oby to był krok ku lepszemu!

48            -4
~~~MK1906
Powiem jedno
Sponsor strategiczny potrzebny od dwóch lat tylko tym powinien się zajmować i tylko za to powinien być rozliczony

21            -4
~~~tom
tom
wraca normalność!

14            -13
~~~PickNick
Powodzenia
Trudno pan na starcie nie masz bo marketing klubu leży i kwiczy. Zacznijcie traktować kibica jak klienta który zostawia u was kasę a nie jak intruza i połowa sukcesu już jest.

28            -3
stary wiślak
MK1906! Czemu tylko od dwóch lat!
Przypominasz sobie jakiegoś sponsora strategicznego,dającego dużą kasę od 1997 roku?Może mnie pamięć zwodzi,więc mi takiego przypomnij. Zmieniały się zarządy i prezesi,a ze sponsora nici!

11            -12
~~~Matt
do stary wislak
przypomnę ci przynajmniej takie firmy jak ERA, TYSKIE, BETA AT HOME...

17            -7
stary wiślak
To byli poważni sponsorzy? I strategiczni?
Zapoznaj się lepiej z tematem!

11            -18
Maxi
stary wiślak
Kontrakt z Erą dawał nam ok 5 milionów zł rocznie !! z Tyskim ok 4 milionów to dla ciebie są małe kwoty . Dlaczego twój idol bednarz ( specjalnie pisane z małej litery )nie znalazł sponsora !!! jak by to nie nazwać czy to sponsor strategiczny czy generalny to nam jest potrzebny od zaraz !!!

21            -5
~~~fazior
@~~~PickNick
Oni traktuja kibica jak dojna krowe, a nie klienta.

7            -3
stary wiślak
Maxi! Skąd ty wiesz o moich idolach?
Nie przypisuj mi Bednarza,bo broniłem go tylko w jednym kontekście! Zwalczania go metodami agresywnej prowokacji racowej,aby mu puściły nerwy. I puściły i o to chodziło prowokatorom! Jaki sponsor był przed Bednarzem za Valcxa?

10            -9
~~~Matt
do stary wislak
jestem lepiej w tym temacie zorientowany niż ci się mogło by wydawać, a jeśli w/w firmy dla ciebie to kopciuszki to podaj mi większych krezusów chcących sponsorować piłkę w wydaniu Ekstraklasa.pl

7            -5
Maxi
do stary wiślak
A co mnie Valcx obchodzi. Wiesz jak masakrycznie spadły przychody naszego klubu za bednarza ale mniejsza z tym już łysego nie ma w klubie i chwała za to!!!! Jak taki mądry jesteś to powiedz kogo można nazwać sponsorem strategicznym ?? jeśli nie firmę która płaci za miejsce na koszulkach i to nie mało płaci . Nie wiem jaki jest obecnie budżet Wisły ale pewnie coś ok 15-20 milionów jeśli sponsor dał by te niech będzie 3 miliony bo jest kryzys to chyba nie było by to mało to kilkanaście czy kilkadziesiąt procent budżetu. A propos szukania sponsora dalej tak super oceniasz umowę bednarza z UFA Sports przecież to była parodia a co niektórzy z was pieli z zachwytu .

10            -5
stary wiślak
Maxi!
Liczy się bilans netto,a czy on jest skutkiem masakrycznie małych przychodów czy masakrycznie wielkich wydatków (za Basałaja) jest kwestią wtórną. Przyznasz jednak,ze bojkot dołożył swą cegiełkę do przychodów. Ale nie o to mi nawet chodzi. Rzecz jest w tym,że długi nie wygenerowały się w okresie "bednarzowskim",one nastały wcześniej. I tu nie o obronę łysego chodzi,a o prawdę o finansach klubu w chwili jego przyjścia.

7            -9