Wtorek, 4 listopada 2014 r.

Mecz przyjaźni - film promocyjny

Poza zaproszeniem - w wykonaniu piłkarzy Wisły - klub przygotował także drugi film video, który promuje zbliżający się wielkimi krokami mecz ligowy "Białej Gwiazdy" ze Śląskiem Wrocław. Zapraszamy do obejrzenia!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


57    Komentarze:

~~~adwaewfaw e
Obowiązkowo wszyscy na Śląsk...
Narzekacze wstrzymajcie się do końca meczu ze Śląskiem. I tyle (w długim) temacie...

15            -9
Niewierny Tomasz
Mecz niby przjaźni ?
Kto o tym zadecydował ? Tak samo można nazwać meczem przyjaźni mecz z Jagiellonią albo Ruchem naszymi starymi zgodami. Śląsk mnie tak samo obchodzi jak Legia i Lech. Wolę Jagę i Ruch i Górnika, bo temu ostatniemu kibicuję od bajtla.

31            -83
Niewierny Tomasz
Szpilka
Po za tym idę kibicować wiślakowi Szpilce w walce z Adamkiem. Nie będę patrzył na leni, których prowadzi do boju zgrany trener Smuda. Zaznaczam, że karnet na Wisłę mam wykupiony. Jak piłkarzyki zaczną się starać to pojawię się na Reymonta.

10            -78
~~~slaskslas kwks
slask
pytanie z poza tematu - czy kibice Slaska wybierają sie do Krakowa i czy zasiada w klatce czy na sektorze C? z góry dziękuje za odpowiedź :)

3            -11
oldkibic
@Niewierny Tomasz
No i pokazałeś swoje prawdziwe oblicze, ani nie kibicujesz Wiśle, bo ją wspierać należy zwłaszcza wówczas gdy ma pod górkę.. ani nie wiesz co to tradycja i zgody.. a co do Szpilki to sobie poczytaj .. link » który to na Facebooku, stwierdził, że - jak wiadomo – „od dziś nie jest już przyjacielem Wisły” .. taki z niego "wiślak"... cóż kiedyś też pisałeś peany pod adresem Bednarza.. i tak oto wszystko jasne .. z Wisłą ci nie po drodze ..z kryminalistą Szpilką za to już tak .. Hmm w sumie dobrze że ukazałeś swoja prawdziwą twarz. U mnie i do mnie podobnych jest bez zmian.. w każdym meczu, z każdym rywalem, o każdej porze tylko .. Wisła Kraków i tak już zostanie na zawsze !

25            -12
kicur
Do slaskslaskwks
Na pewno się wybierają. Czy zasiądą na C czy na G ? Raczej na C ponieważ trybuna G jest "modernizowana". Mam nadzieje że przyjedzie liczna grupa braci ze Śląska. Niewierny Tomaszu. Kibicem się jest a nie bywa, bez względu na wyniki.

12            -3
Niewierny Tomasz
@oldkibic
Twoje zdanie mnie obchodzi jak zeszłoroczny śnieg. Ja z najemnikami Wisły i ich niereformowalnym trenerem, kościelnego ślubu nie brałem i nie muszę im być wierny. Jak zaczną się zachowywać jak zawodowcy to wtedy przyjdę na nich popatrzeć. Nie będą mnie robić w konia. Jestem wolnym człowiekiem i mam prawo do krytyki. A Twoje zdanie mam głęboko w d...e.

10            -48
~~~KLEKOT
niewierny tomasz
szpilka jest takim Wiślakiem jak Ty kibicem . Pokazał pewnego razu gdzie ma Wisłę :) Kibicuj sobie nawet cracovi .

27            -7
Niewierny Tomasz
@~~~KLEKOT
Jestem NORMALNY i gdy Cracovia będzie grała za 100 lat w Pucharach z zagraniczną drużyną to będę jej kibicował :)

7            -50
oldkibic
@Niewierny Tomasz
Nic nie rozumiesz .. to nie kwestia zdania, tylko przekonań.. jeśli uważasz że kapitan Wisły Kraków Arkadiusz Głowacki to tylko najemnik i choćby dla niego, nie warto przychodzić na mecze Wisły .. to w istocie omijaj R22 szerokim łukiem. Ps. ..aa i zgadnij w którym miejscu mają kibice Wisły twoje zdanie.. :lol: :rotfl:

26            -10
Niewierny Tomasz
@oldkibic
Faszyzm zrodził się z fanatyzmu.

10            -31
oldkibic
@Niewierny Tomasz
Z fanatyzmu to rodzi sie głupota... każda, też taka jaką tu prezentujesz.. Jeśli kibicowanie i wierność .. nazywasz faszyzmem, a Szpilkę, czyli kryminalistę co zmienia poglądy kibicowskie jak mu wygodnie, nazywasz "wiślakiem".. to jesteś ciężkim przypadkiem.. a propos .., jak lewakowi brakuje argumentów, to zwykle nazywa adwersarza "faszystą".. "faszystami", według niektórych.. byli Ci z AK.. i Ci z Solidarności ..teraz według netowego kosmopolity .. faszystami są przeciętni kibice Wisły, będący z drużyną na dobre i złe, a nie tylko na dobre .. :rotfl:

14            -9
~~~wwwwwwwww wwwwwww
Niewierny Tomasz
Niestety ty nie jesteś żadnym kibicem tylko sympatykiem kilku drużyn i piłki nożnej. Kibica cechują zasady, które są nieodłączne. Ty ich nie respektujesz, masz swoją wizję i swój sposób postrzegania kibicowania, dlatego trudno żeby prowadzona była z Tobą rozmowa o tym co jest meczem przyjaźni a co nie. Możesz sobie lubić nawet craxę i mieć tam kolegów jak sz.b. Szpilka, ale naprawdę przestań się ośmieszać i podważać zasady i wartości społeczności kibicowskiej, bo ty wyznajesz inne. To jest właśnie faszyzm, brak poszanowania woli ludu. To co ty wolisz nikogo nie obchodzi.

10            -4
Niewierny Tomasz
@~~~wwwwwwwwwwwwwwww@oldkibic
I potem się dziwią, że gonią się z maczetami po osiedlach. Wasze poglądy prowadzą do nienawiści i patologi. Od piłkarzy trzeba wymagać bo za swoją pracę biorą niemałe pieniądze a dają z siebie minimum. Porażka z Koroną jest tego najlepszym przykładem. Zaś trener to w tej chwili wyeksploatowany osobnik, który nic ale to nic już w tę drużynę nie jest w stanie tchnąć.

6            -17
oldkibic
@Niewierny Tomasz
Ja już się nie dziwie Twojemu poparciu dla Bednarza.. bo tak jak on, nie masz zielonego pojęcia kim są przeciętni kibice, zawsze wierni swoim drużynom .. a łączenie ich z marginesem i patologią, w Twoim wykonaniu jest już wręcz komiczne.. Wierność ojczyźnie, religii, zapewne i żonie ..nazywasz „faszyzmem” .. :lol: to naprawdę jest śmieszne ..ubawiłeś, mnie dzięki. ______ W życiu można być człowiekiem bez zasad.. mieć wiele ojczyzn, zmieniać poglądy jak zawieje wiatr historii, kierować się serwilizmem i oportunizmem, kibicować np. tylko tym drużynom które wygrywają.. owszem i tak też można.. ale można i inaczej, można być wiernym swoim ideałom.. szanując inne .. mam przyjaciół i wśród kibiców Cracovii, ale to nie powód aby odwracać się plecami do Wisły po porażce.. przeciwnie..to porażki ukazują kto jest kim.. coś jak z poznawaniem prawdziwych przyjaciół w biedzie ..Ci co teraz wspierają Wisłę to jej prawdziwi kibice, a nie pozoranci jak Ty.

10            -5
stary wiślak
Nie zgadzam się z Niewiernym Tomaszem.
Ale zgody też mam w dupie! Kiedyś,jacyś hersztowie tak sobie ustalili i ma być jak ustalili! Ja szanuję każdego rywala i nic nie mam przeciw temu by kibice przeciwnych drużyn żyli w zgodzie i się nie opluwali. Tylko czemu ma to być zarezerwowane "urzędowo" tylko dla dwóch drużyn,bo kiedyś tam,jacyś wielcy liderzy ustalili? Mecz jest rywalizacją na boisku i ma się dopingować swój zespół,a nie wymieniać uprzejmości.Mecz jest meczem i niczym wielkim wobec Wisły ani Śląsk,ani Lechia się nie zasłużyły i vice versa. Zatem niech będzie kultura,ale bez przesady z tymi spektaklami przyjażni.

14            -18
Niewierny Tomasz
@oldkibic
Przeceniasz rolę sprawy. Kibicowanie do religii i małżeństwa ma się tak jak mrówka do słonia. To tylko rozrywka.

8            -10
~~~babu
Niewierny Tomasz...
.. a pokemony i dragon balla oglądasz?

9            -5
stary wiślak
kwestią jest zdefiniowanie pojęcia "kibic?
Dla mnie kibicem jest zarówno utras,jak i piknik,zarówno regularny bywalec stadionowy,jak i ten,który rzadziej chodzi na mecze,ale duchowo czuje się wiślakiem.Jestem przeciwny dominacji i wywyższania jakiejkolwiek grupy kibiców,ale też i traktowania innych za gorszych. Natomiast mieszanie do kibicowania różnych ideologii,politycznych sympatii,religii itd. uważam za szkodliwe! Kibicowanie i miłość do klubu ma łączyć,a nie dzielić.Każdy ma prawo być kibicem i ateista i katolik i prawicowiec i lewicowiec i młody i stary. Kto wprowadził podziały na lepszych i gorszych,prawdziwych i nieprawdziwych? Na pewno nie pikniki!

7            -7
~~~herod antypas
To sobie kibicuj
Jak dożyjesz tych pucharów normalny człowieku hahahaha

8            -3
Niewierny Tomasz
@~~~herod antypas
Oj, oj !! Pomyśl trochę, chciałem tylko uzmysłowić, że Cracovii w ciągu najbliższych 100 lat gra w europejskich pucharach nie grozi :)

3            -10
Niewierny Tomasz
@~~~babu
A co to jest ?

4            -7
~~~babu
niewierny...
...poszukaj sobie na necie zdjęcie Pikachu, potem stań przed lustrem z tym rysunkiem i znajdź chociaż 5 detali różniących oba obrazki. Rozumiem, że gdyby pejsy awansowały w tym sezonie do pucharów, to zmieniasz stadion? Skoro tak, to wyper.... już teraz !!!

7            -4
Niewierny Tomasz
@~~~babu
Widzę, że to są twoi ulubieni bohaterowie, których naśladujesz w życiu.

3            -9
~~~babu
Nie odwracaj kota ogonem...
...poza tym z przerzutami nie mam ochoty rozmawiać, bo po prostu nie mam za grosz do takich szacunku. Już lepszy pejs od urodzenia...

7            -3
oldkibic
@Niewierny Tomasz@stary wiślak
@Niewierny Tomasz ...Czyli nadal nie rozumiesz o czym pisze.. otóż stwierdziłem jedynie, iż w życiu ważne aby mieć swoje stałe zasady, a nie być jak chorągiewka na wietrze.. I dotyczy to zarówno spraw ważnych, jak i mniej ważnych.. dotyczy to ojczyzny, rodziny, ale i innym życiowym wyborom , mniej istotnym.. np. takim jak sympatie kibicowskie.. bardziej łopatologicznie tego nie napisze.. więc jeśli teraz to nie dotrze, znaczy dotrzeć nie może. ----------@stary wiślak ..Mylisz się, są takie wartości pozasportowe które mogą łączyć kibiców piłkarskich .. np. patriotyzm.. poczytaj sobie życiorys Reymana.. A reszta może ich często różnić ..status społeczny, religia, czy też poglądy polityczne w ramach demokratycznego porządku.. bo kibic to też człowiek, a nie "swołocz" ..jak to widział ten, co go już nie ma.

8            -6
Niewierny Tomasz
@oldkibic
"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem." I tyle w temacie.

3            -7
oldkibic
@Niewierny Tomasz
Cieszy mnie Twoja samokrytyka, a co do inwektywy typu „***”, pod moim adresem, oznacza to jedno, iż nie masz już żadnych argumentów na rzecz obrony swojego życiowego serwilizmu.. tak ..kibicuj tylko tym co wygrywają, kibicu-na niby.. . I tyle w temacie. Ps. I aforyzm, który po Twoich wypocinach na temat Wisły, Szpilki i jego wiślackości, pasuje tu jak ulał .. Autor Stanisław Lem.. link »

7            -4
majk
Ja tam uważam
i zawsze uważałem że drużyna potrzebuje kibiców i dopingu właśnie wtedy kiedy nie idzie bo kiedy wszystko wychodzi to wtedy można grać i przy pustych trybunach. Nie jest to żadna odkrywcza konstatacja i aż dziw bierze, że ktoś kto uważa się za kibica jakiejś drużyny może powiedzieć że w związku z niezadawolającymi go wynikami przestaje chodzić na mecze i wróci jak będzie lepiej. Nie no mistrz świata ale jednak chyba bardziej prowokatorhahaha

4            -2
stary wiślak
Oldkibic nie żartuj!
Patriotyzm,owszem łączy,ale nie patriotyzm spod znaku wojowniczego,który neguje patriotyzm ludzi o innych poglądach politycznych,czy religijnych. Patriotyzm,jaki się obserwuje w niektórych akcjach kibicowskich jest patriotyzmem zaczepnym i trochę sterowanym przez politykierów-narodowców,na zasadzie MY i tylko MY jesteśmy patriotami,precz z resztą! To się widzi słyszy i czuje i taki patriotyzm dzieli,a nie łączy.

6            -6
~~~damiani27
szpilka
Wiślakowi szpilce:) Matka wie że ćpasz? szpilka to pasiasta ścierka którą Wiślacy jedynie mogą buty czyścić. Nic nie warty człowiek bez honoru, oby Adamek nie miał litości dla tej ściery. A co do zgód to nie wiem co one mogą komuś przeszkadzać , wyzwiska źle , wspólny doping dla dwóch ekip też źle. Krakusowi nie dogodzisz:)

4            -4
~~~Sprzedawc a liści
Niewierny Tomasz niewierność ma w nazwie więc...
Póki starozakonni nie zagrają w pucharach będzie za Wisłą ;P

6            -4
oldkibic
@stary wiślak
Szkoda że nie umiesz czytać prostych tekstów z ich choć minimalnym zrozumieniem.. ja napisałem o patriotyzmie Reymana, z którym jak wynika z twojego tekstu ci nie po drodze .. bo negujesz prawo do bycia Wisły klubem patriotycznym.. cóż ..bez odbioru.

5            -3
~~~KLEKOT
Niewierny Tomasz
Kibicuj kibicuj . To nie jest wyznacznik normalności. Chyba że tak ci się zdaje. Można być nienormalnym i też kibicować cracovi :) Jak jej jednak tak będziesz kibicował jak Wiśle to dzięki.

5            -1
stary wiślak
Oldkibic! To ty czytaj ze zrozumieniem!
Zanim zaczniesz bredzić o tym z czym mi po drodze,to porównaj patriotyzm Reymana z patriotyzmem dzisiejszego kibolstwa! Jeśli one są takie same,to ja jestem duchowny muzułmański. Reyman takich patriotów by osikać nie chciał. To był patriotyzm czynu,a nie agresywnych haseł pisanych na szmatach! To był patriotyzm udowadniany każdego dnia,a nie tylko wypisywany i wykrzykiwany! To był patriotyzm bez agresji.

4            -5
oldkibic
@stary wiślak, pierniczysz jak potłuczony..
Ja pisałem o Reymanie, a ty mi insynuujesz swoje brednie.. Zaś co do patriotyzmu tzw. ruchu kibicowskiego.. to poczytaj sobie co realnie robią kibice Wisły..również Ci ze znienawidzonego przez ciebie SKWK, bo znowu piszesz o rzeczach, o których nie masz zielonego pojęcia.. :-(

5            -5
Niewierny Tomasz
skwk
Pozory, pozory i jeszcze raz pozory.

4            -4
oldkibic
@Niewierny Tomasz
Pozory to Ty udający kibica Wisły, albo Szpilka jakiś czas udający ..też kibica Wisły, to jest świat pozorów i ..pozorantów.

4            -2
stary wiślak
Oldkibic !
Spór był o patriotyzm dzisiejszych kibiców w zestawieniu z Reymanem,a ty mi tu o SKWK! Ja tylko widzę i to mi wystarczy. Kiedyś ściana na hali było powyklejana naklejkami o treściach polityczno-agitacyjnych,kto je wyprodukował i ponaklejał? Krasnoludki czy pikniki? A sektorówka "Anty Jude" to powód do dumy? Tak się robi patriotyzm,czy politykę?

3            -5
oldkibic
@stary wiślak
Spór to sobie wymyśliłeś sam, bo ja o tym nie pisałem.. A co do współczesności to śmieszą mnie twoje kompleksy wobec młodego pokolenia Polaków, w tym wobec młodych kibiców Wisły, również wobec tych ze stowarzyszenia kibicowskiego, pielęgnujących tradycję i historię..o których to działaniach pewnikiem ty nic nie wiesz..cała twoja wiedza sprowadza się do kilku wklejek :lol: .. rozmowa z tobą o kibicach, zwłaszcza o tych młodych to jak rozmowa ze ślepym o kolorach.

4            -4
stary wiślak
Szanowny oldkibicu!
Kibice młodzi i popierający SKWK i w ogóle grupa kibiców wszystkich klubów,to marginalna i niereprezentatywna grupa wśród młodych Polaków. Powinieneś o tym wiedzieć! Wiesz ilu jest Polaków w wieku 16-30 lat? Uluż z nich chodzi na mecze i iluż z nich jest aktywnymi kibicami? Nie rozpatruj więc młodych kibiców w kategorii całości młodych Polaków. Po drugie nie zarzucaj mi niechęci do młodych,bo mam dorosłego syna,który od małolata chodził już samodzielnie na mecze Wisły,a wcale nie popiera SKWK i nie po drodze mu z narodowcami,sterującymi kibicami.Zatem nie mam kompleksu młodych,tylko nie lubię fanatyzmu,szowinizmu i sztampowego pseudopatriotyzmu. Dobrym Polakiem trzeba być na co dzień,a do tego nie trzeba sztandarów i haseł. Jeszcze ci powiem,ze mój syn był deklarowanym wrogiem Bednarza,ale do dziś bojkot uważa za szkodliwą akcję i do niej nie przystąpił!

4            -2
oldkibic
@stary wiślak
Masz awersję do całego młodego pokolenia, nieraz to udowodniłeś, tak samo jak piałeś z zachwytu na karaniem losowo wybranych kibiców za nic przez JB.. udając neutralność .. Po drugie młode pokolenie w miażdżącej większości głosuje w wyborach politycznych, tak jak głosuje i nie są to lewackie opcje.. powinieneś to wiedzieć.. sympatie kibicowskie na R22 zawsze były antykomunistyczne i prawicowe ..możesz zaklinać rzeczywistość, ale jej nie zmienisz. Poza tym mylisz pojęcia fanatyzmu i szowinizmu z patriotyzmem i afirmacją wartości takiej jak np. wierność, która charakteryzuje ruch kibicowski.. Patologie zaś są marginesem, z którego nieudolnie próbował zrobić sposób na utrzymanie się na stołku prezesa Wisły, łysy legionista, ale nawet tego dobrze uczynić nie potrafił.. Nie powołuj się też na swojego syna, bo to przykład jednostkowy, nic nie wnoszący do tematu. Błędnie opisujesz SKWK, błędzie szacowałeś siłę i skuteczność bojkotu ..zastawiam się czy cokolwiek napisałeś na tym forum z sensem i ..mam tu problem, ale na szczęście nie jest to ..wielki problem.

3            -3
stary wiślak
Pokolenie młodych kibiców,a całe młode pokolenie,to nie to
samo! Tak mam awersję do głupoli i oszołomów,i starych i młodych!!!!!!!!!!!!! Przestań mi przypisywać intencje,których nie posiadam. Ludzie młodzi,jako ogół,to nie tylko kibice! Ludzie młodzi w znacznym stopniu podzielają i moje poglądy. Nie uważaj się za reprezentanta polskiej młodzieży,bo młodzież to nie tylko stadion,futbol i kibicowanie! Młodych ludzi inaczej niż ty myślących są miliony. Kibice to nie jest reprezentatywna grupa! Ile razy mam ci to uparciuchu powtarzać. Obiecywałem,że już skończyłem z tobą dyskusję,zatem po raz któryś ci powiem,że więcej wiem o młodych od ciebie! Ty żyjesz młodymi kibicami,ja dostrzegam większość,czyli tych,którzy Wisłę i kibicowanie mają w dupie! Taka jest po prostu prawda! Świat stadionowo-kibicowski to tylko cząstka całej polskiej młodzieży,a dla ciebie kwintesencja.

3            -4
oldkibic
@stary wiślak
Masz jedno i drugie, obie obsesje i wobec młodych Polaków i wobec młodych kibiców .. młode pokolenie to ci co głosują w wyborach około 20 roku życia.. i na kogo głosują, ano na prawicę ..masz inne dane ? Nie ? To nie zmyślaj że jest inaczej ..piszę o całym młodym pokoleniu, o jego statystycznej większości .. której poglądy są przeciwne do twoich .. po drugie znowu mi imputujesz coś czego nigdy nie napisałem.. gdzie ja to niby stwierdziłem iż kibice są dla czegoś lub kogoś reprezentatywni.. sorry ale mam wrażeni że tak się już pogubiłeś iż sam nie wiesz co piszesz .. Gdzie ja niby też napisałem iż ”świat stadionowo-kibicowski” to dla mnie kwintesencja młodego pokolenia ??????.. jeśli masz sam wymyślać kolejne obłąkane tezy to sobie je wymyślaj, ale nie przypisuj im mnie .. uparciuchu.. a paranoiczną obsesję na punkcie młodych kibiców Wisły owszem, też masz.. co post to potwierdzasz. .. tak jak problem z wyborami politycznymi statystycznej większości z młodego pokolenia .. uparciuchu :lol: aa i skończyłem z tobą ;) .. a tak między nami masz już ukończone 18 lat bo piszesz jak małolat z tym "skończeniem z tobą" .. ale, tu się może mylę, bo to widać takie moje subiektywne odczucie..choć z drugiej strony ludzie na starość dziecinnieją, więc może coś w tym jest.

4            -2
Niewierny Tomasz
@oldkibic
"Patologie zaś są marginesem, z którego nieudolnie próbował zrobić sposób na utrzymanie się na stołku prezesa Wisły, łysy legionista, ale nawet tego dobrze uczynić nie potrafił.. " Weź w szaliku Cracovii przejdź się na Kurdwanów albo inne wiślackie osiedle, zobaczysz margines patologi. Buhahahahahaha

2            -4
oldkibic
@Niewierny Tomasz
Nie przekręcaj tego co napisałem, albo naucz się cytować uczciwie, inaczej polemizujesz sam ze sobą .. Ja napisałem iż patologia jest marginesem wśród kibiców na stadionie Wisły Kraków ..bo większość to normalni kibice, bo tego dotyczyła sprawa JB i jego bojkotu .. a co do osiedli, to nic o tym mi nie wiadomo aby Bednarz łaził po krakowskich osiedlach .. o czym ty piszesz .. ja o jednym tu o drugim.. Od osiedli jest policja, rodzina, szkoła, politycy, radni ..itd., itp. .. a nie Bednarz ..on miał jedynie sprawić iż pozytywne działania kibiców ze stadionu będą wspierane, jak 1 złotówka na cele społeczne, a karać powinien tylko sprawców łamania prawa, a nie losowo wybierać i karać kogo popadnie.. ale w sumie co cię to obchodzi przecież deklarujesz że Wisła cie nie obchodzi .. Swoją drogą smutne masz życie skoro musiałeś wszystkim w Internecie ogłosić iż na mecze Wisły nie zamierzasz chodzić.. współczuje :rotfl:

2            -2
Niewierny Tomasz
@oldkibic
Pokaż mi, w którym miejscu piszesz o młodych kibicach na stadionie. Naucz się pisać zrozumiale bo wychodzi na to, że w Twoich bazgroło-wypocinach BREDZISZ.

3            -2
oldkibic
@Niewierny Tomasz
Jeśli nie rozumiesz prostego przekazu to twój problem, widać masz za mało pofałdowaną korę mózgową ..i stąd nawet prosty przekaz jest dla ciebie tylko bełkotem .. łopatologicznie .. "Patologie zaś są marginesem, z którego nieudolnie próbował zrobić sposób na utrzymanie się na stołku prezesa Wisły, łysy legionista”.. a gdzie to rzekomo walczył z tymi patologiami Bednarz .. Na Kurdwanowie czy może jednak na stadionie Wisły.. Możesz mieć problem z odpowiedzią na to pytanie, więc odpowiem za ciebie , odpowiedź brzmi, na stadionie Wisły. Dotarło, czy mam to napisać raz jeszcze Caps Lockiem.

2            -4
~~~herod antypas
Stary Wislak
Wiem po drodze ci z lewakami, ludzmi szkalującymi to co Polskie, z atakującym Polskość żydem michnikiem ,z "polskimi obozami zagłady " z płaszczącym się przed ruskimi komoruskim, z młodymi lewakami w kominiarkach udajacymi że to prawicowcy ich zaatakowali rok temu, z tuskiem który tak niemcom nadskakiwał że załatwili mu ciepłą posadke itd itp .wiemy to wszyscy!

4            -3
stary wiślak
Aleś ty głupi!
Synku,nie jest mi po drodze z żadnym oszołomstwem,ani z komuszymi radykałami,tęskniącymi za socjalizmem,ani z głupolami palĄcymi tęczę i napadającymi na ruską ambasadę i z takimi jak ty patriotami,przesiĄKNIETYMI NIENAWIŚCIĄ. nIE MAM POGLĄDÓW LEWICOWYCH,ALE Z TAKĄ PRAWICĄ ,Z JAKĄ TY SYMPATYZUJESZ NIE CHCE MIEĆ NIC WSPÓLNEGO. kOŃCZMY TO POLITYKOWANIE,BO ZA CIENKI JESTEŚ DO DYSKUSJI I NIC NIE ROZUMIESZ!

3            -5
~~~herod
stary wiskak
Komuma i terazniejsza kontynuacja muzg ci wyprała dziadziu drogi :-)

3            -3
stary wiślak
Zajmij się swoim mózgiem!
Pranym przez prelegentów z IPN i wszelkiej maści radykałów zadymiarsko-narodowych! Ja sobie nic nie mam do zarzucenia,a jak działałem przeciw komunie,to być może dzieciaku jeszcze cię nie spłodzono. Final!!!

4            -4
oldkibic
@stary wiślak
Twój stosunek do IPN-u już cię wystarczająco kompromituje.. a że nie masz sobie nic do zarzucenia .. no tak ..tylko ludzie prawdziwie uduchowieni potrafią mieć wobec siebie ocenę krytyczną i sobie nie jedno zarzucić..ale ty "szczęściarzu", się przecież do nich nie zaliczasz.

2            -1
~~~KLEKOT
Stary Wiślak
niestety herod ma rację! Guzik z tego że działałeś przeciwko komunie jak teraz się zachłystujesz pseudo wolnością ! Guzik dało to że działałeś ! Od tych organizacji wara frajerze! Lepsi są sto razy oni niż żydzi typu michnik wmawiający non stop jacy to Polacy źli czy komuchy biorący dziesięciokrotnie większe emeryturki niż ludzie walczący z nimi . To się dzieję w wolnym niby kraju! Oddaje się hołd przy trumnie śmieciowi który zamordował kobietę w ciąży bo ta była patriotką a ty dziadku śmiesz się buntować że to jest super nadając na na organizacje które mówią prawdę! Jesteś Wiślakiem co szanuję ale nie masz ni krzty racji w tej sprawie! Jesteś zakłamany jak rządzący naszym krajem . Historia was rozliczy !

3            -2
~~~herod antypas
Stary Wiślak
Dziadziu żal mi cię naprawdę. Działałeś guzik osiagnales a jesteś przekonany jakobyś Boga za nogi złapał !

3            -2
~~~herod antypas
Stary Wiślak
Najlepiej dla ciebie jakby nie było Ipn i takie komuchy jak ty nie musiały by się wysilać żeby ukrywać to co robili! Wiem że to nie w smak! Rozumiem doskonale! Niestety dla was jest takie coś!

2            -2
~~~herod antypas
Stary Wiślak
Można by powiedzieć że ty w ogóle nie masz mózgu Ale nie! Uważny obserwator zauważy że masz i to jaki! Niezły agent jesteś i trzeba do tego mózgu żeby być takim cwaniakiem. Tacy jak ty nieźle kombinowali żeby nic nie stracić po transformacji! to jest genialne! To tak jakby morderca po złapaniu ugrał w sądzie taki wyrok że włos mu z głowy nie spadł . Takie porównanie ale jakże oddające sedno sprawy! To geniusz! Ale nie zmienia to faktu że to też wredne! Wstyd!

3            -1