Wtorek, 4 listopada 2014 r.

Świąteczno-mikołajkowa akcja

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków jak co roku organizuje świąteczne akcje. Grudzień jest miesiącem wyjątkowym pod wieloma względami, spraw wspólnie z nami by dla osób w potrzebie także taki był.

Co roku w akcjach SKWK uczestniczy wielu kibiców Białej Gwiazdy, mamy nadzieję że tak samo będzie tym razem. W 2013 r. obdarowaliśmy prezentami kilkaset dzieci, a paczki żywnościowe trafiły do wielu domów Polaków zamieszkujących Kresy.

Wszystkie podarki można zostawiać codziennie w sklepie Reymonta 22, który mieści się w hali Wisły.

BEZINTERESOWNA POMOC SPRAWIA NAJWIĘCEJ RADOŚCI!

MIKOŁAJKI 2014

Prosimy o przynoszenie NOWYCH maskotek, a także słodyczy, które trafią do mikołajkowych paczek.

W tym roku chcielibyśmy obdarować głównie dzieci z wiślackich rodzin , które mają trudną sytuację finansową (na mail kibice@kibicewisly.pl możecie zgłaszać dzieci z rodzin które nie mają łatwej sytuacji materialnej), a także maluchy z Domu Dziecka.

Świąteczna paczka od kibiców Wisły

Świąteczne paczki w tym roku przekażemy Polakom mieszkającym na Ukrainie oraz Kombatantom żyjącym na Kresach Wschodnich. Nasi rodacy zamieszkujący te tereny, żyją w skrajnym ubóstwie i każda pomoc jest dla nich niezwykle ważna, także z tego względu, że otrzymują w niej cząstkę ukochanej polskiej ziemi. Kibice Wisły co roku bardzo aktywnie wspomagają inicjatywę, liczymy na to, że i w tym wiele osób przyłączy się do akcji. Dary można zostawiać do końca listopada, codziennie w sklepie Reymonta 22.

W skład paczki wchodzą takie produkty jak: kawa rozpuszczalna, kawa mielona, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, mąka, ryż, kasza, owoce i warzywa w puszcze, konserwa mięsna lub rybna, ciastka, bakalie, czekolada, kartka świąteczna z życzeniami.

INFORMACJA O ZBIÓRCE »

Akcje świąteczne możecie także wesprzeć finansowo, co pozwoli nam zakupić podarunki do paczek.

Pieniądze można wpłacać na konto:
10 1910 1048 2116 9532 4744 0001

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków
z dopiskiem: "Na cele statutowe, Mikołajki"

Liczymy także na waszą inwencje i pomoc, jeżeli możecie i macie możliwość załatwienie np. słodyczy, gadżetów, wsparcia finansowego prosimy o kontakt na mail: kibice@kibicewisly.pl

Zbiórki potrwają do końca listopada.

SKWK


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?