Poniedziałek, 30 maja 2016 r.

Wilde-Donald Guerrier z bramką w towarzyskim meczu reprezentacji Haiti

Wilde-Donald Guerrier wystąpił w towarzyskim meczu reprezentacji Haiti, która zmierzyła się w Miami z Kolumbią. Wiślak znalazł się w wyjściowym składzie swojej kadry i pochwalić się może zdobytą bramką. Niestety dla Haitańczyków było to trafienie wyłącznie honorowe, bo mecz zakończył się ich porażką 1-3. Guerrier grał do 57. minuty, kiedy to został zmieniony z powodu odniesionej kontuzji.

Kolumbia - Haiti 3-1 (1-1)

1-0 Dayro Moreno (13.)
1-1 Wilde-Donald Guerrier (35.)
2-1 Juan Cuadrado (54.)
3-1 Roger Martínez (72.)

Bramka zdobyta przez wiślaka to bardzo ładne uderzenie głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Dodajmy, że dla obydwu reprezentacji spotkanie to było próbą generalną przed rozpoczynającym się za niespełna tydzień turniejem Copa América Centenario.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Matt
Brawo Donald
Niech strzela jak najwięcej bo po turnieju pare milionów WISŁA powinna żądać więcej

23            -5
nowy_00
@ ~~~Matt
Nie szalej jak ktoś da za niego 500 tyś euro to dorzucimy jeszcze Urygę.

32            -5
~~~Matt
do nowy00
Nie szaleję. Bo niby czemu , po takim turnieju wartość zawodników automatycznie wzrasta jak się pokażą z dobrej strony, a co jak co Donald to doskonale potrafi i do tego jest medialny.tam nie ma przypadkowych grajków.Nie róbmy z siebie biedaków i obszarpańców. Nazwa Wisła pomimo kłopotów dalej jest w świecie piłkarskim rozpoznawalna i szanowana.

16            -3
~~~dzidekson
fajnie że strzelił ale...
zawsze na reprezentację się wyleczy a później jak dotrze w końcu do KRK to znów ma jakiś problem. Sądzę że większy problem z głową jak uraz fizyczny.

13            -4
nowy_00
Też bym chciał,aby
jego wartość wzrosła, ale wątpię aby szalał na tle Brazylii, Ekwadoru i Peru. Haiti zapewne będzie chłopcem do bicia, obym się mylił. Gdyby potrafił ustabilizować formę i skupić się tylko na piłce nie trzeba by było się go pozbywać, do tego ile on już razy znikał na całe przygotowania do sezonu bo jechał na kadrę, ale dobrze mu życzę.

13            -2
~~~Dax
WILD dziki
Dziki jest jaki jest. Sam nieraz załamuję ręce na jego zachowania czy grę. Ale nie możemy zapominać, że wielokrotnie ratował nam tyłki. Pewne jest jednak to, że u Wdowczyka nie pogra, bo Wisła pod jego wodzą ma grać piłkę kombinacyjną opartą na setkach podań, a jak wiadomo do tego Wild się nie nadaje. Mimo wszystko życzę mu jak najlepiej, bo jest bardzo sympatyczny. A to, że ma swój świat i swoje kredki to zupełnie tak jak każdy z nas. Z tym, że jego świat jest niekiedy bardzo zakręcony :D

21            -1
~~~UcheJ1
po pierwsze!
Piękna bramka!!! :)

10            -2
Kosmaty
Gratulacje za bramkę, reztą bardzo ładną.
Jaki Donald jest to wszyscy wiemy. Z jednej strony jest piłkarzem który może zrobić niesamowitą różnicę i w pojedynkę rozmontować obronę rywala. Jego gra głową wielokrotnie dawała Wiśle gole i punkty. To zawodnik, który w formie jest wielkim wzmocnieniem siły ofensywnej Wisły. Z drugiej strony słynny "krajoznawczy" powrót z kadry, dziwne kontuzje i cudowne ozdrowienia na kadrę, nieprawdopodobne historyjki o zainteresowaniu jego osobą ze strony znanych klubów i długie dołki formy (chociaż nawet wtedy potrafi zmajstrować coś pozytywnego na boisku). Nie wiem, czy po jego ostatnim wyskoku z wyjazdem na kadrę jest mu "po drodze z Wdowczykiem" i czy nasz trener będzie potrafił do niego dotrzeć. Co by było lepsze, czy jego pozostanie w Wiśle, czy odejście... Trudno powiedzieć. Na to pytanie muszą odpowiedzieć decydenci w klubie, a najważniejsza tu jest opinia Wdowczyka. Jedno jest jednak zdecydowanie pewne: ewentualne wpływy za jego transfer muszą zostać spożytkowane na dobry transfer na jego miejsce.

13            -1