Sobota, 18 czerwca 2016 r.

Głosujemy! Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków

W dniach od 18 czerwca do 1 lipca br. trwać będzie głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. Kibice "Białej Gwiazdy" mogą w jego ramach wybrać projekt pt.: "Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków". Wszystkich fanów naszego klubu, którzy są mieszkańcami Krakowa, zachęcamy do oddania swojego głosu!

W ramach zadania, za kwotę 2,51 mln złotych, powstać miałoby wspomniane wyżej - Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków im. Henryka Reymana.

Planowane ulokowanie Centrum to teren Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, w prawym skrzydle północnej trybuny obok sektora B.

Wszystkie szczegóły dotyczące projektu oraz informacje dotyczące głosowania znajdziecie pod podanym poniżej adresem strony internetowej:

https://budzet.dialoguj.pl/projects/1137-interaktywne-centrum-historii-wisly-krakow


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

heheheHELMAN S NK
Ostatnie głosowanie nas skompromitowało
Ci co najgłośniej płaczą o Wolskiego, transfery, sponsora, żeby Cupiał wyłożył kasę to nawet nie są w stanie się zmobilizować, żeby kliknąć parę razy w necie. Ku#w@ tu nawet nie trzeba dupy ruszyć!

28            -9
GrzegorzS
4 osoby i 12 punktów
do dzieła urabiajcie rodziny i znajomych na ten moment 21 osób zebrało 107 punktów, to mało, ale do dzieła

18            -7
~~~wak
+ 3
+ 3 ode mnie :-)

13            -4
~~~zico
max punkty na Wisłe - wiadomo
Trzeba jednak pamiętać, aby pozostałe punkty umiejętnie rozłożyć. Jeśli naprawdę chcemy muzeum, to resztę punktów należy przyznać pomysłom głupim, niemożliwym do zrealizowania. Jeśli ktoś chce podejść do tego uczciwie to też można ;D Pamiętajmy też o tym, że pomysły z przeszłości nie są zrealizowane do tej pory. Istnieje nadzieja, że jak się uda (Daj Boże) to takiego poważnego projektu nie zlekceważą.

14            -4
kicur
Głosujemy
Pomóżmy sami sobie. Takie interaktywne centrum będzie dla nas dumą. Nie spierdzielmy tego, tak jak ostatnio. PS. Róbcie tak, jak mówi ZICO

16            -4
~~~olszaI
Ma ktos pomysł....
dlaczego nie moge sie tam zalogować...?? a nowego konta nie moge utworzyc z takim samym peselem....

4            -1
bigi
1+1
j.w.

5            -1
~~~KRKPL
To tylko kilka klikniec
Przegladnalem kilka projektow i poki co bankowo nie prowadzimy jezeli chodzi o liczbe oddanych glosow, choc nie wiem jak to sie punktowo przedstawia. Wiecej ludzi zaglosowalo na wodny plac zabaw w parku Jordana, glownie kobiety, pewnie mamy, ktore chca miejsca do ciaplania sie dla swoich pociech, spoko, ale czy moga nas przebic? Jezeli tak to rece opadaja. Nie wiem jakie redakcja ma plany, ale moze warto zostawic ten artykul na stronie na dluzej. Niby jest jeszcze kilka dni, osobiscie mialem nadzieje, ze po powazce z zeszlego roku ruszy lawina jak tylko zacznie sie glosowanie, a poki co srednio to idzie. Moze po jutrzejszym spotkaniu u Wislakow cos sie zacznei dziac. Oby! Ode mnie i rodziny jest juz 9 pkt, bedzie 12-15pkt. TSW!!!

5            -2
~~~Anty
Anty
Dla Wisły tak, dla kiboli nie

10            -10
~~~✪
Pełna mobilizacja!!! Kibice Wisły głosujcie na projekt 53!!!
Jesteśmy na 2 miejscu (573 głosów), prowadzi projekt 65 (789 głosów), a tuż za nami jest projekt 93 (564 głosów). Do dzieła!!!

13            -2
~~~chris wie300
Mobilizacja !
Przyjaciele do boju ! Nie wystarczy samemu zagłosować. Trzeba jeszcze namówić przynajmniej 2-3 osoby żeby nabić jak najwięcej punktów !

13            -1
~~~krzaq12
Bez nas się nie uda
Słuchajcie na ten moment jesteśmy na 3 miejscu, jeśli się nie zmobilizujemy to się nie uda. Drugi rok z rzędu, nie uda nam się. Jesteśmy dumą tego miasta czy nie. JESTEŚMY-dlatego czas to pokazać. Namawiajcie kolegów z klasy, studiów, rodziców, rodzinę, poważnie każdy głos się liczy. Takie muzeum to jak wygrana na loterii. Ode mnie poszły 3 głosy za 3 ptk. Cała Wisła zAWsze razem. Pamiętajcie to nasza historia którą należy się dzielić.....;-)

9            -1
bigi
Warto też napisać
żeby głos się liczył należy oddać punkty na 3 projekty miejskie 3-2-1. I co ważne należy też zagłosować na projekty dzielnicowe 3-2-1. Wtedy Nasze głosy zostaną zaliczone. Nie każdy musiał o tym wiedzieć!

5            -1
~~~kibol ludojad
????
Co jest z nami? Ilość głosów oddanych na muzeum na ten moment to jakaś kompromitacja.

2            -2